Tokofobia-strach przed ciążą i porodem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez gosiaczek1266 03 gru 2012, 19:54
hej mam na imię Gosia jestem w 6 miesiącu ciąży. Mam nerwicę lekową z napadami paniki. choruje od ok 4 lat. nic w tej chwili nie biorę. Nieraz jest ciężko. Jeśli któraś by chciała pogadać, zapytać się czegoś, wyżalić to czekam. mój numer gg to 5577157.

przez nieboszczyk 23 maja 2014, 13:29
może coś w tym jest.jest powiedzenie kto ma dzieci ten nie ma rozumu.każda suka to potrafi,zajść w ciąże to żaden sukces.zastanawiające jest to iż bogaci ludzie zwykle nie mają dzieci,pilnują się z antykoncepcją,emigranci mają najwyżej jedno góra dwoje dzieci na które chuchają i dmuchają dając nieprzyzwoity start życiowy.natomiast biedacy mają i po 12 dzieci które same się chowają(18 lat i fora z mego dwora),2 psy,łóżka piętrowe mieszkają w ciasnej kawalerce w której jest siwo od dymu tytoniowego, niema ubikacji a wszyscy leją i srają do wiadra w kuchni na widoku,alkohol sie leje strumieniami.na to wygląda iż liczba dzieci jest odwrotnie proporcjonalna do pojemności mózgownicy kobiety.nie można jednocześnie bawić się i być matką która dba o swoje dzieci.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg