Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia szkolna

przez Makabra 02 wrz 2013, 13:50
Puk puk, można? ;)
Makabra

Fobia szkolna

przez koszykova 02 wrz 2013, 13:54
Vett, współczuję Ci. Moi rodzice tak samo zlewali to, że sie bałam szkoły. Niestety tu nie da się nic zrobic, może na studiach bedzie lepiej... Życze Ci tego.
Z roku na rok także rówieśnicy mnie nie zauważają - dziś praktycznie byłam dla nich powietrzem.

:bezradny: tyle dobrze, że masz spokój przynajmniej...

Jak tam inni po 1wszym dniu?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Abbey 02 wrz 2013, 13:58
tyle dobrze, że masz spokój przynajmniej...

na przerwach owszem, nie mam co ze sobą zrobić itd. Gorzej na lekcjach, a najgorzej na matmie, gdzie nauczycielka buntuje ich przeciwko mnie...

Rowerzysta96, jak u Ciebie, poszedłeś do szkoły?

Makabra, można,
choć chyba... Nie chcę być źle zrozumiana. Choć nikt nie chciałby tu widzieć nikogo. Wiecie, żeby temat zginął śmiercią naturalną i nie było tego problemu... Żeby nas nie dręczył.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia szkolna

przez koszykova 02 wrz 2013, 14:01
gdzie nauczycielka buntuje ich przeciwko mnie...

rozstrzelać taką k... I to ma być nauczyciel? Pedagog?! Jeszcze pewnie śmie twierdzić, że wychowuje młodzież...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Ferdynand k 02 wrz 2013, 14:01
Vett, matematyczki zdarzają się wredne

swoją pamiętam frustracje swoje na uczniach wyżywała stare cholerstwo takie :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Fobia szkolna

przez Abbey 02 wrz 2013, 14:09
koszykova, ona przecież przede wszystkim wychowuje mnie. Bo ja jestem zła, pyskata, z przerośniętym ego - jak już kiedyś mówiłam. Przecież ona robi to po to, bym WYSZŁA NA LUDZI!
wykończony, zdarzają, ale przez całą swoją matematyczną pasję i karierę to pierwszy przypadek takiej matematyczki. Wszystkie moje poprzednie były znakomitymi, wyrozumiałymi, zachęcały do dalszej nauki i pomagały się rozwijać poprzez dodatkowe (ciekawe i nietypowe, a nie na odpierdol) zadania. Tym ciężej mi "przyzwyczaić się" do tej sytuacji. O ile to w ogóle możliwe. Kiedyś matma była dla mnie przyjemnością - nawet starszym koleżankom robiłam zadania (w sumie później okazało się, że dlatego je miałam...), bo CHCIAŁAM się uczyć. Teraz mam lęki przed wzięciem do ręki swojej książki...
Zupełnie straciłam przez to pomysł na siebie...
Ostatnio edytowano 02 wrz 2013, 14:10 przez Abbey, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Fobia szkolna

przez Makabra 02 wrz 2013, 14:09
Ja jestem teraz w pierwszej klasie technikum i po rozpoczęciu czuję się koszmarnie. Niby poznałam fajne dziewczyny, nikt mi nie dokuczał, ale mimo wszystko jest źle :cry:
Makabra

Fobia szkolna

przez koszykova 02 wrz 2013, 14:24
Vett, wykończony, to nie tylko chodzi o to, że jest matematyczką - co z góry oznacza, że będzie wiele wymagać. Są tacy wykładowcy/nauczyciele, którzy przynoszą swoje frustracje do pracy albo po prostu znajdą sobie jedną osobę w klasie, nad którą się znęcają. Nie wybierają tylko osób, które nie mają pojęcia o przedmiocie - i na forum klasowym mieszają ich z błotem. (niestety) na przykładzie Vett, [po częsci też moim] widać, że takie nauczycielki są po prostu chore! Próbują usadzić uczniów, którzy wyróżniają się swoją wiedzą i co gorsza mogą zdarzyć się przypadki takie, że uczeń poprawi nauczyciela. Moze to taka reakcja obronna tych co nauczają :bezradny:

przepraszam za chaotyczny post, ale sie zdenerwowalam

-- poniedziałek, 2 wrz 2013, 14:27 --

Makabra, a masz jakieś złe doswiadczenia ze szkoła, czemu nie lubisz do niej chodzić? W poprzedniej równiez bylas taka hmm... lękliwa?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Makabra 02 wrz 2013, 14:36
koszykova napisał(a):Makabra, a masz jakieś złe doswiadczenia ze szkoła, czemu nie lubisz do niej chodzić? W poprzedniej równiez bylas taka hmm... lękliwa?

Mam za sobą dręczenie psychiczne i poniekąd fizyczne, próbę samobójczą, nauczanie indywidualne w domu, rok do tyłu i teraz to technikum.
Makabra

Fobia szkolna

przez Lola Rose 02 wrz 2013, 14:41

Zaskakująco dobrze. Rano się strasznie denerwowałam, ale jakoś później się ułożyło wszystko. Ale teraz z kolei się zaczynam denerwować przed jutrem. Mam pod rząd matematykę i informatykę :why: Nienawidzę informatyki jak żadnego innego przedmiotu. Za nauczycielką tych przedmiotów też nie przepadam.
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez Makabra 02 wrz 2013, 14:53
Lola Rose napisał(a):

Zaskakująco dobrze. Rano się strasznie denerwowałam, ale jakoś później się ułożyło wszystko. Ale teraz z kolei się zaczynam denerwować przed jutrem. Mam pod rząd matematykę i informatykę :why: Nienawidzę informatyki jak żadnego innego przedmiotu. Za nauczycielką tych przedmiotów też nie przepadam.

A co jest nie tak z informatyką? :)
Makabra

Fobia szkolna

przez Abbey 02 wrz 2013, 14:53
koszykova, o, dla mnie to w ogóle bardzo ciekawy wątek, bo jak uczeń zły z przedmiotu mówi, że się pani na niego uwzięła, zazwyczaj wszyscy z politowaniem i pobłażaniem patrzą z myślą "nie uczy się, a łatwiej powiedzieć, że się nauczyciel uwziął", ale jak uczeń jest dobry, żadnego "argumentu" nie ma, to sprawy też nie ma... Bo przecież to niemożliwe.
Obrazek

Fobia szkolna

przez Ferdynand k 02 wrz 2013, 14:57
koszykova, to fakt ona to chyba "syndrom przewlekłego niedopchnięcia"
miała i dlatego taka sfrustrowana :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Fobia szkolna

przez Lola Rose 02 wrz 2013, 15:03
Makabra, chyba nie tyle z samą informatyką, tylko z nauczycielką, jej sposobem uczenia i prowadzenia lekcji. Ona np nie rozumie, ze ktoś nie wie jak coś zrobić. zawsze jest tylko ,,przeczytajcie sobie w książce i zróbcie''. A później się drze na koniec roku, że są same tróje z informatyki. Matematyka też nie jest lepsza z nią.
Jestem jaka jestem

Sortuj wg