Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

doszłam do wniosku, że ta wakacje są tak zajebi*cie nudne, że zgłoszę się do "Pamiętników z wakacji" z psychiatryka, zostając tym samym gwiazdką youtube'a i to taką, że mięsny jeż będzie mógł mi parówką nakichać! 8) *śmiech przez łzy* Siema wszystkim.

Za parę dni cała paczka moich znajomych z trzech stron Polski będzie mi wysyłała esy, jak to się dobrze nie bawią na wyjeździe, który ja zorganizowałam, a na który ostatecznie nie mogę się udać... Żenada. Nie mogę biegać, jeździć na rowerze, pływać. Skutki uboczne leków nie dobijają, dobrze, że chociaż działają na to, co powinny także. Siedzę tylko, żrę, oglądam filmy, oglądam filmy, tłumaczę książkę, oglądam filmy, śpię, żrę... i popadam w czarną rozpacz. Dobijcie! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, To niemożliwe ;)

Relatywista, Kolejna ofiara ale tym razem nie będę mówił o kilkunastometrowych ku****** w końcu człowiek uczy się na błędach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, Kolejna ofiara ale tym razem nie będę mówił o kilkunastometrowych ku****** w końcu człowiek uczy się na błędach

Może na *Wioli* nie zrobiłoby to aż tak wielkiego wrażenia ;) W końcu dziewczyna pewnie już nie jedno w życiu widziała :D

 

*Wiola*, Żałuj, że Cię ostatnio z nami nie było ;) Co tu się wyrabiało :D Sodoma i Gomora przy tym, to jak małe piwo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej co tam ludzie, u mnie znowu ze spaniem krucho chyba powinnam częściej pić, czesciej nie jeść zupełnie nic po 4 dni

i nie spać 4 doby wtedy jakoś da się zasnac, ale nawet wtedy potrafie sie przebudzać

Niezły survival Aśku. Trzeba zapisać Cię do komandosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×