Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tego, że siedzę tu na forum, to objadam się słodkościami i tak się trochę nudzę... Ale ponudzę się, ponudzę, aż w końcu mnie przymuli i padnę. Szkoda tylko, że zasnę wtedy, gdy dzień się zacznie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Stary, jak tam ? co tam ? ;) Cieszysz się pełnią zycia ? :D Bośmy się już długo nie widzieli :P Chyba ostatni raz jak miałeś konto usuwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Dobranoc ;)

Relatywista, Gdybym cieszył się pełnią życia , nie było by mnie tu ,tylko leżałbym na hamaku na Karaibach i odurzony rumem oraz haszyszem podziwiał palmy i tancerki :P a konta jednak nie usunąłem , pewien użytkownik przemówił mi do rozsądku i doszedłem do wniosku , że to bezsensu bo w końcu każdy kiedyś wraca ;) a tak poza tym co tam u ciebie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co robią czy piszą ciekawego, nocne marki na tym forum? ^^

Pobędziesz troche dłużej, to się sama przekonasz ;) Dyskutują począwszy od wyuzdanych, zboczonych, lubieznych i pełnych rozpusty rozmów, na głębokich dysputach filozoficzno-egzystencjalnych kończąc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Sącze właśnie browara i zastanawiam się w którym miejscu popełniłem błąd :D Zastanawiam się nad tym, kiedy ostatnio ogarniałem swoje życie i czy w ogóle kiedykolwiek ogarniałem :P A może nie popełniłem ? :P Może jak mawiał Brighella z "Nekrofikcji": "Jest jak jest, bo tak musi być" ? Może to wszystko było absolutnie zdeterminowane w każdym tego szczególe ? Rozkminiam czy jestem w stanie się ogarnąć, czy chcę się ogarnąc i czy jest sens się ogarniać :D No i browar się kończy, ale na szczęście lodówka jest jeszcze pełna ;) "Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy" jak mawiali bohaterowie u Sapkowskiego - coś w tym jest :D

 

-- 29 lip 2012, 00:43 --

 

Luktar, Także wiesz, nie krępuj się, jesteś wśród swoich, jak to mówią ;) Niech Twoje rozmaite zboczenia i głebokie przemyślenia na tematy absolutne, ontologiczno-metafizyczne nadadzą wartości merytorycznej temu przybytkowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, W jakim sensie ogarniać ? ;) opłacić czynsz za mieszkanie , zatankować samochód , zrobić cokolwiek ? :D a może jak bohaterowie z powieści Coelho ( nie rozumiem jego fenomenu ) zostawić wszystko i ruszyć po swoje marzenia czyli samobójcza misję , która ma pomóc odkryć w sobie ukrytą moc ... ale taką prawdziwą moc nie tą po alkoholu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, W jakim sensie ogarniać ? opłacić czynsz za mieszkanie , zatankować samochód , zrobić cokolwiek ?

To też, ale może bardziej chodzi o to, żeby przejawiać szeroko pojętą "wole życia" ;)

 

a może jak bohaterowie z powieści Coelho ( nie rozumiem jego fenomenu ) zostawić wszystko i ruszyć po swoje marzenia czyli samobójcza misję , która ma pomóc odkryć w sobie ukrytą moc

Też nigdy nie przemawiała do mnie twórczość tego pisarza :D

 

Dyskutują począwszy od wyuzdanych, zboczonych, lubieznych i pełnych rozpusty rozmów,

Moj facet juz spi ...zaczynajcie :mrgreen:

Tomcio Nerwica, to jak ? Bierzemy Candy14 w obroty ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×