Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Dzisiaj zainspirowany przez użytkowniczkę cudak, trenowałem giętkośc i sprawność swojego języka, pisząc nim na klawiaturze. Udało mi się napisać "Zrobię Ci dobrze" (Coś na zasadzie programowania podprogowego w stylu NLP ;) Zrobiło Ci się mokro ? :mrgreen: ) w czasie 3 minut :D Co sądzisz o tym wyniku ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się napisać "Zrobię Ci dobrze"

To teraz napisz ( też językiem ) " cesarz czesał cesarzową , cesarzowa czesała cesarza " i włącz stoper :D ja podczas wzwodu pomogłem w akcji ratunkowej ;) palił się blok , ludzie musieli uciekać oknem a nie mieli po czym zjechać na dół , to skorzystali z mojej pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Stary, zapisz się do Ochotniczej Straży Pożarnej :D Nie będą musieli wozić ze sobą drabiny i wyciągnika :D Niczego sobie za bardzo nie naciagnąłes podczas tego bohaterskiego wyczynu ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, Wszystko w porządku ze sprzętem tylko bolą trochę te dwie poduszki na których lądowali :P a do straży się nie wybieram bo mam fuchę jako poprzeczka do skoku o tyczne na olimpiadzie , tylko jak tak patrzę na te uczestniczki , to żadna rekordu nie pobije trudno będzie na ich widok ją bardziej podnieść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Ehh ... :P Musiałeś od razu tak straszyć tym kilkunastometrowym k*tasem ? :D Spłoszyłeś dziewczynę, przeraziła się i już sobie poszła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak tak patrzę na te uczestniczki , to żadna rekordu nie pobije trudno będzie na ich widok ją bardziej podnieść

Podjąłeś się roboty, to teraz musisz się wywiązać z umowy, nie ma że boli, stać musi i nie ma ch*ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, Straszyć ? myślałem , że wzbudzi to u kobiet zachwyt ( i nie tylko zachwyt :P ) chociaż może trochę przesadziłem z tą wielkością , ale jutro się obudzi i pomyśli , że to był tylko sen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja., Cześć :D

Podjąłeś się roboty, to teraz musisz się wywiązać z umowy, nie ma że boli, stać musi i nie ma ch*ja

Oczywiście organizatorzy mi o tym powiedzieli , przecież dali mi czas na decyzje , a następnie oświadczenie , że " umowa stoi " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja., Nie masz pod ręką jakiś medyklamentów, od opiatów, benzodiazepin, na zolpidemie kończąc ? ;) Może chociazby jakiegoś browara albo kielona ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja., Nigdy nie miałem wokalu, to też kołysanki Ci nie zaspiewam :P No ale mogę z Tobą jeszcze troche polunatykować ;) Mam w zapasie troche browarów, a bezsennośc na bani nie jest tak bardzo uciązliwa :P Czasem nawet klimatycznie nostalgiczna i w jakimś stopniu przyjemna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niesprawiedliwe bede sie meczyc cala noc

jeszcze tak duszno jest

co za zycie

 

-- 29 lip 2012, 02:59 --

 

jeszcze mi niedobrze,wypilam odgazowana cole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ? Czuwacie dalej ? ;) Byłem na szybko opierdolić prowizorycznie podrasowaną mrożoną pizze z piekarnika, bo mnie głod chycił :D

 

jeszcze mi niedobrze,wypilam odgazowana cole

Mi też zawsze jest niedobrze, kiedy za bardzo opiję się colą. Jakoś tak ciąży człowiekowi na żołądku :P Nie wiem czego oni do niej dodają, ale dzienne picie wódy przez pare lat, chyba mniej jebie organy wewnętrzne, niż sporadyczne picie takiej niepozornej coli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×