Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem przyjemne

???

Infamis ,a to bardzo ciekawa teoria( może nawet praktyka)i wielce intrygująca.

Bardzo mnie korci i o to Cię proszę,czy mógłbyś mi rozjaśnić Temat ,jak Ty to widzisz , bo na pierwszy rzut oka wydaje mi się to bardzo masochistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ha, ha. Jak ktoś lubi to można dodać i element masochistyczny. Będę Kolegę prowadził krok po kroku: na początek musi Kolega znaleźć ładną panią (ewentualnie ładnego pana, jak Kolega preferuje). :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

 

Infamis, Stanowczo zabraniam opisywania na forum takowych praktyk :twisted:;)

No sam Kolega widzi. Cenzura, Wielki Brat, kontrola myśli, purytanizm. Zero radości. (Koleżanka *Wiola* jest zazdrosna :mrgreen::mrgreen::mrgreen:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, jakbym chciał porad i pomocy, to bym o nie poprosił w taki czy inny sposób. Napisałem wyraźnie, że nie chcę jechać, a nie że się obawiam czy cokolwiek innego, więc jego pomoc i doradzanie było niechciane czyli zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis, Kolega mnie jak zwykle rozszyfrował :mrgreen:

 

Marsal2, Ale to jest forum, nieprawdaż? Jeśli nie chcesz,żeby ktokolwiek do Ciebie pisał , to może załóż bloga? Tu jest chyba normą , że odnosimy się do tego co ludzie piszą, próbujemy doradzać, analizować sytuację. A jeśli rada Ci nie pasuje, można również grzecznie podziękować, albo po prostu pominąć milczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może DZIŚ Marsal ma gorszy dzień i tak chciałbym o tych jego atakach i drażliwości myśleć. Gorzej by było zdecydowanie jak takie atakowanie , podejrzliwość o złe intencje ,weszły mu w krew i stały się Jego brzydką cecha charakteru.

Tak czy inaczej ,nie mam do Niego pretensji ,żalu i najogólniej powiedział bym Mu ,że jedną z Najważniejszych rzeczy na świecie jest POGODA DUCHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, z tą pogodą ducha to mówisz jak nawiedzony

 

Kiya nawiedzony :lol: ? Dziwi Cię to,że jedną z moich największych wartości duchowych jest właśnie Pogoda ducha?

Nawiedzony ;) tylko jakimi ideami ,treściami. Mogłabyś mi Kiya wyjaśnić ( jak chcesz) czemu akurat to słowo :nawiedzony, I czy to żle ,czy dobrze?

Pozdrawiam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, na te zloty jeżdżą osoby z którymi nie chcę mieć NIC do czynienia.

Mariusz, dobrze wiedzieć ............

Tak czytam i czytam co Ty wypisujesz i powiem Ci szczerze, że jestem zniesmaczona.

Tak łatwo oczerniać innych prawda?

Zdajesz sobie sprawę z tego, jak ciężko potem jest odwołać to, co na ich temat wcześniej się powiedziało?

Nie wiem czy życzyć Tobie takiego doświadczenia.

Myślę, że mogłoby Cię wiele nauczyć.

 

Mogłabym się również unieść z powodu tego, co napisałeś, ale nie chciałabym zniżać poziomu.

To, że jesteś otwarty i szczery w mówieniu o innych, w tym przykrych rzeczy, nie oznacza jeszcze, że jest to Twoją mocną stroną.

Uważam, że niektóre sprawy należy przemilczeć.

Zacznij mówić o sobie, zobaczymy jaką masz tu opinię.

 

Nie odpowiada Ci zlotowe towarzystwo? w porządku. Nie uogólniaj proszę bo możesz innym wyrządzać krzywdę.

Z całą pewnością nieświadomie obrażasz innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×