Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Marsal2, Ale to ,że ktoś sam się uważa za 8 wcale nie znaczy ,że tą 8 jest ;) Dla jednego będzie tylko 2 , a dla innego 11 :!: Tak ,że takie skale dla mnie nie mają najmniejszego sensu ;)

A ja wciąż będę się kłócić :P

 

Chyba nie powiesz mi, że wszystkie niżej dołączone panie mogą być zarówno 10-tkami, jak i 2-kami

moresitemodel024.jpg.197749b9fe16843823bfdbb36b3b6586.jpg

photogenic-girl.jpg.8a31f6bac6507f2cc70b6a2146395bfc.jpg

ugly_people_640_01.jpg.aef401ba1c5b93e715f9844358b2ab09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź przeciętną kobitkę i zapytaj jej zakochanego faceta kim dla niego jest. A zapytaj kilkunastu "obcych".

Już ustaliliśmy, że tu nie ma mowy o uczuciach wyższych takich jak miłość czy zakochanie. ;) Ale dam sobie głowę, baa, nawet coś innego obciąć, że noty tych "obcych" będą bardzo do siebie zbliżone. ;) W zakochaniu mózg nie działa jak powinien, dlatego tak wtedy jest. ;)

 

A z samooceną już napisałem, że to najtrudniejsze. ;) Jak ktoś ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, to jego problem i może się spotykać z samymi porażkami w podrywaniu, ale to normalne, skoro będąc 4, myśląc o sobie jako o 8 startuje do 9. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, u kobiet jest dokładnie tak samo jak u facetów, z tą różnicą, że te od 7 w górę raczej nie będą się męczyć podrywaniem, bo same będą ciągle podrywane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Wybierasz skrajności ;)

Aaaa-ha! Czyli sama przyznajesz, że jedne są piękne, a inne brzydkie! Kanon piękna! Jeżeli któraś z pań z ostatniego zdjęcia przeczytałaby Twój komentarz, zrobiłoby to jej ogromną przykrość! :P

(nie chciałabym być nazwana skrajnością stojąc przy modelce :roll: )

 

Poza tym szczerze mówiąc nie wybierałam skrajności. Były brzydsze, ale nie byłam pewna, czy to kobiety :P I były piękniejsze, a chciałam wybrać takie, które naprawdę można spotkać na ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, dla mnie niemal wszystkie modelki są nieatrakcyjne. ;) 95% z nich jest stanowczo za chuda.

A w przypadku tych co to na tym portalu są, to pewnie mają stanowczo zawyżoną samoocenę, a to chyba podchodzi pod zaburzenie psychiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam taka przecietna 3, no niech jej bedzie nawete 3,5..

i co? nosi sie na 11, 7 :P

cycki góra, troche alko, jak mowi wiola jeszcze skret :P

ale nadal nie jestem w stanie ogarnac :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, dokładnie. Dlatego przy tej skali najważniejsze i najtrudniejsze jest ocenić siebie OBIEKTYWNIE. Wielu ludzi tego nie potrafi i albo zaniża swoją rangę, albo zawyża. O ile przy obniżaniu tracimy niewiele, o tyle przy zawyżaniu możemy bardzo ucierpieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam taka przecietna 3, no niech jej bedzie nawete 3,5..

i co? nosi sie na 11, 7 :P

cycki góra, troche alko, jak mowi wiola jeszcze skret :P

ale nadal nie jestem w stanie ogarnac :D:D

Jak przeciętną....ejjjj, trochę przesadziłaś laleczko :mrgreen:

 

*Monika*, dokładnie. Dlatego przy tej skali najważniejsze i najtrudniejsze jest ocenić siebie OBIEKTYWNIE. Wielu ludzi tego nie potrafi i albo zaniża swoją rangę, albo zawyża. O ile przy obniżaniu tracimy niewiele, o tyle przy zawyżaniu możemy bardzo ucierpieć.

Chyba przy zaniżaniu tracimy wiele, a przy zawyżaniu możemy zyskać...np.śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomość języków obcych:

- język włoski znam ale to bardzo słabo bardzo słabo pare słów

hahaha nie dosc ze niewyjsciowe to jeszcze z roumem im nie po drodze :P

chyba rozimy off top :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×