Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

 

jestem tu nowa, jakoś od godziny a że tamte tematy były z 2008 pozwoliłam sobie stworzyć nowy,aktualny.

może znajdą się tu jakieś osoby z naszego miasta ktore tak jak ja mają dosc swoich klamliwych przyjaciol ,nie mają ich wcale albo poprostu chca poznac kogos nowego i innego, zawrzec nowe znajomosci, poznac kogos do spedzania czasu, przyjaciol, najlepszych przyjaciol albo moze kto wie jakas zgrana paczke na jakis wakacyjny wyjazd lub sylwestra aby i w tym roku nie spedzic go przed tv ogladajac Polsat i Ibisza.

 

cos o mnie? 26lat, zainteresowania przerozne ,muzyka wszystko co wpadnie w ucho jednak przewaza pop,rock alternatywny, dance ,rodowita szczecinianka

 

a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

Co prawda nie jestem ze Szczecina, ale mieszkam całkiem niedaleko, też nad morzem.

Mam zamiar w najbliższym czasie wybrać się do psychiatry właśnie do Szczecina i już zaczęłam poszukiwania.

Kto wie, jeśli trafię na odpowiedniego to będę regularnie odwiedzać to miasto. Może nawet skuszę się by tam studiować. :)

21 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim ;] Nika3 wiem że terapie grupowe odbywają się na żołnierskiej "Zdroje" nazwa troszeczkę odstraszająca- "Oddział Dzienny Psychiatryczny" właśnie się zapisałem na lipiec, terapia trwa 12 tygodni. Wcześniej byłem odpłatnie w ZIP-ie, a ponieważ jestem studentem (22- problemy z osobowością, blokady, ogólna spina itp. ) nie jestem w stanie sfinansować sobie prywatnie całej terapii, a na fundusz obecnie trzeba czekać co najmniej pół roku (jak nie dużo więcej) to też pani z ZIP-u poleciła mi żołnierską. Mam prośbę jeżeli są tutaj osoby, które odbyły już taką terapię właśnie w Zdrojach lub mają wiedzę na temat takiej terapii proszę napiszcie coś nie coś na ten temat, jak to wygląda, itp. z góry wielkie dzięki.

Ps. chętnie poznałbym nowych ludzi ;] ale znając siebie pewnie bez wypicia paru piwek, raczej byłoby ciężko, chociaż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Paweł, mam 25 lat. Chętnie porozmawiam na GG jak również spotkam się na żywo. W szczególności zależy mi na znajomościach w prawdziwym świecie. Jeśli chodzi o moje dolegliwości to zmagam się z nerwicą i derealizacją, chociaż radzę sobie coraz lepiej. :) Jestem optymistą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie się spotkam, mimo wszystko. w sprawie towarzyskich preferencji mogę się w zasadzie podpisać pod przedmówczynią. niedawno przeprowadziłem się do dziewczyny i praktycznie nikogo tu nie znam, więc nie będę wybredny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć robaczki , jestem ze Szczecina także i szukam bratniej duszy do pogadania z racji tego ze jestem facetem poznam chętnie kobitkę. :papa:

ps. to przez to miasto mamy depresje. :hide:

 

-- 06 sie 2012, 23:34 --

 

Czy ktoś wyraża chęć na wycieczkę rowerową ? Widzę ,że chyba będą mizerne szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×