Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

(...) ja w przypadku takich rad mowilam, ze dziekuje i doceniam starania ..przemysle to sobie. Bo przeciez doradzacze nie chca zle nawet jak nie rozumieja

Candy, w większości przypadków się z Tobą zgadzam... Tu niby też, ale po części... Owszem, trzeba się starać docenić "pomoc" takiej osoby, ale słowa "przemyślę to sobie" gdy ktoś mówi coś typu "weź się w garść"? Równie dobrze mogłabym odpowiedzieć, "o, dzięki, sama na to nie wpadłam!" :roll: (co zresztą czasami robię, znajomi wiedzą, że bywam wredną suką :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, nie ma roznicy co sobie inni pomysla...wazne ze sie odczepia :P Zareagowanie agresja pozostawi niepotrzebny kwas

Są dwie wersje Ciebie (w dużym uproszczeniu) - taka, jaką sama siebie postrzegasz i taka, jaką widzą Cię inni. Ja wcale nie chcę, żeby te dwie wersje za bardzo od siebie odbiegały. Mogą myśleć o mnie źle, grunt, by było to zgodne z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, a nie jestes ubezpieczona? Poza tym kurde na wszystkim mozna oszczedzac ale nie na zdrowiu dziecka :(

Są dwie wersje Ciebie (w dużym uproszczeniu) - taka, jaką sama siebie postrzegasz i taka, jaką widzą Cię inni.

Kiya, prawda :D Ja siebie widze zdecydowanie korzystniej niz inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, mój tata też ma bzika na punkcie oszczędności, ale na zdrowiu nigdy nie oszczędza...

 

Mój tatusiek mówi, że wiecznie kasy nie ma.

a co mnie wkurza: - ludzie którzy nie rozumieją czyjejś sytuacji. tylko pierniczą 3 po 3.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×