Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałem dzisiaj, że z zagadywaniem sytuacja ma się trochę inaczej na Zachodzie. Osobiście nie sprawdzałem, ale tam znacznie częściej niż w Polsce podobno można trafić na sytuację, w której to kobieta pierwsza wykonuje ruch.

 

Zastanawia mnie to czy podrywaniem obcych mi kompletnie kobiet mam szansę je bliżej poznać? Bo co do siebie, to nie widzę innej opcji poznania swojej drugiej połówki. Miałem dwie takie sytuacje, kiedy próbowałem "poderwać" obce mi kobiety. Niestety nic nie wyszło, a raz w błędzie zagadałem do dwóch dziewczyn i niestety w grupie były bardzo pewne siebie i szybko podcieły mi skrzydła. Tylko nie myślcie, że rozpoczynałem jakimiś głupimi tekstami... nie, nie, to były neutralne dyskusje, na przyziemny temat.

Zbieranie motywacji na takie akty trwa bardzo długo więc tylko tyle przez całe moje życie :P.

 

Natomiast ostatnio staram się utrzymywać kontakt wzrokowy z kobietami - nie upuszczam głowy. Patrzę się na nie i staram zrobić "pozytywną minę". Efektów po tygodniu całkowicie brak. No, ale będę próbował dalej.

 

Jakiś czas temu chodziłem jeszcze przez jakiś czas do klubu fitness, ale mimo, że dziewczyn trochę tam było, żadna jakoś na mnie nie wpadła.

 

Dziewczyny, co można zrobić jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie upuszczam głowy. Patrzę się na nie i staram zrobić "pozytywną minę".

a moze sien po prostu usmiechnij?

a może niech nasmaruje pośladki i znajdzie sobie faceta.podobno nie wszystkich facetów pociągają kobiety nie można na siłę takim wmawiać orientacji seksualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akasha, no w końcu i Ty to dojrzałaś u kolegi Marsala...uff..o tym pisałam mu własnie w pierwszej juz odpowiedzi, potwierdziła to Thaela....opiną Chłopczyka na temat żądań i wymagań od kobiet a nieumiejętnością kontaktu z nimi.. ba... nie tylko z Kobietami ale wogóle z ludźmi w realu. :-|

i na co Ci było to "wkurzenie" ;) na mnie :?: ...skoro podzielamy tą samą opinię tylko w różnych językach i pisane innym stylem :mrgreen:

Walczyłam o godne poszanowanie praw Kobiety i rozporządzania jej "osobistą cnotą" oraz "wykazywaniem się" wobec facetów a w szczególności prawiczków... i moim celem nie był atak na Ciebie , skoro tak to odebrałaś to przepraszam :uklon: ...przecież też chyba kobitką jesteś..chyba? ;)

wyluzuj....za dużo ludzi się tu spina jużżżzz... :mrgreen:

 

Jest wątek- wyraziłam swoją opinie na ten temat ( patrz mój pierwszy wpis :idea::arrow: ) a że ktoś ją odebrał zbyt osobiście i zraniłam uczucia albo wbiłam się celnie w Jego problem 8) hmm..zupełnie nieświadomie to nie moja wina :bezradny: ....mam prawo wyrazić opinie na każdy temat na form .

Pytanie?- odpowiedź...krótko, zwięźle i na temat :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

moja odpowiedź:

Owszem szanse mają, pod warunkiem, że się trochę pośpieszą i bardziej postarają :pirate:

 

mój pierwszy wpis ...dotyczący tego tematu...dla przypomnienia wszystkim, którym ( jak to zasugerował Kolega Marsal :blabla: ) nie chce się nawet wrócić kilka stronek wcześniej..żeby doczytać :mrgreen:

nikogo osobiście z Panów nie tykałam :nono: ....żeby nie było, że ja niby ferment sieje jakiś czy co tam innego... 8)

Kolego Marsal...to dla Ciebie bo chyba od tego sie zaczęło.. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie piszę.skoro ktoś ma opory w kontaktach z dziewczynami to niech spróbuje z facetami.co tu gdybać na tematy z kosmosu.goście nie mają nikogo tylko marudzą że nie mogą nikogo poznać-tym samym problem nie istnieje.rzeczywiste problemy by były gdyby byli w związkach i wtedy można by było coś konstruktywnego doradzić.nie ma sensu doradzać facetowi siedzącemu na jajcach przed komputerem jak ma się zabrać za kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspiony2, chciałabym dać Ci jakąś radę, ale sama nie wiem "jak to ludzie robią" :-| W każdym razie nie przejmuj się tym, że póki co dziewczyny nie reagują pozytywnie na Twoje próby. Gdyby reagowały, to by znaczyło, że każdy może być z każdym, wystarczy tylko się odezwać i ta-dam, związek gotowy! A tak nie jest.

 

Sama miałam ostatnio taką sytuację - w pracy jest nowy ochroniarz. Przyszedł się przywitać i zamienić parę słów. No i chwali mu się, że próbował, ale został z niczym. Bo kobieta często już po minucie wie, czy chciałaby być z kimś takim, czy nie. Nie chodzi tylko o wygląd, ale też mowę ciała, stosunek do rozmówcy, takie tam... Chłopak jest miły i życzę mu jak najlepiej, ale to po prostu nie mój typ.

 

Rozumiesz co mam na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie piszę.skoro ktoś ma opory w kontaktach z dziewczynami to niech spróbuje z facetami.co tu gdybać na tematy z kosmosu.goście nie mają nikogo tylko marudzą że nie mogą nikogo poznać-tym samym problem nie istnieje.rzeczywiste problemy by były gdyby byli w związkach i wtedy można by było coś konstruktywnego doradzić.nie ma sensu doradzać facetowi siedzącemu na jajcach przed komputerem jak ma się zabrać za kobiety.

no...dosadnie może i z przekąsem ale prawdę napisałeś :uklon: ...widzę ze preferujesz cięty język i niezlą masz gadkę Chłopie :mrgreen::great:

ale i tak znów się ktoś ofocha , będzie afera a przecież wyraźnie napisane jest OGÓLNIE PISZĘ

chyba trzeba Capsem...bo nie wszyscy widzą :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta często już po minucie wie, czy chciałaby być z kimś takim, czy nie. Nie chodzi tylko o wygląd, ale też mowę ciała, stosunek do rozmówcy, takie tam... Chłopak jest miły i życzę mu jak najlepiej, ale to po prostu nie mój typ.

 

Rozumiesz co mam na myśli?

Czyli liczy się tylko szczęście i... odrobina śmiałości? Czy własny wysiłek? Ja generalnie w ogóle nie potrafię na szczęście liczyć

Ale na pewno łatwiej osobom komunikatywnym, z wysoką samooceną - bo częściej wychodzą więc prawdopodobieństwo powodzenia większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill,ekstra że ty widziałeś na oczy "pipcię" - szacun i gratulacje :roll: Ostrzegam oficjalnie, skończ już to szydzenie i obrażanie innych ludzi - nie podobają ci się ich wypowiedzi to włącz "ignoruj" i nie będziesz musiał kalać swych oczu postami. Kolejny taki wyskok skończy się ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mnie obchodzą fochy kogoś kto żywej pipci na oczy nie widział ;):lol::lol::lol::lol:

oj oj.. grabisz sobie :nono: uważaj uderzasz w uczucia osobiste Biednych Prawiczków ;)

ooo Linka jesteś..w końcu :papa:

Porządek tu zrobi bo pyskówka się zaczyna i wycieczki osobiste... :roll:

ja zmykam..wg..złotej rady p. Moderator ;) ...luzzz...odpoczynek od kompa przy papierosku ;) ...nie chce osta dostać...

przepraszam za off..top :uklon:

już mnie nie ma :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że patrzyłem jak wół na malowane wrota :P polecam wszystkim prawiczkom ten smak.Ci prawiczkowie którzy "muszą kobietę poznać" i Ci którzy chcą zaimponować kobiecie mogą zacząć od lizanka-Lizanko daje pewność satysfakcji partnerki.dzięki lizanku seks nie trwa "11minut" ale można wydłużać godzinami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verona,

napisałm mu dokładnie to samo i moje wrażenia co do tego chłopca były identyczne , nawet go właśnie chłopcem nazwałam , była z tego niezła, jazda na forum,

tahela, nie moglas sobie odpuscic co? Chlopak nie wchodzi Ci w droge, nie zaczepia, nie prowokuje ale nie moglas pominac okazji zeby mu dosrac co? Masz zamiar prowadzic na forum nagonke na kazdego, kto Ci sie sprzeciwi? Łatwo jest zaszczuc kogos niepewnego siebie. Gratuluje! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus wygląd się liczy.trzeba wyglądać apetycznie by być Ciachem na które każda dziewczyna się rzuci.jeżeli się nie wygląda to trza mieć tzw bajer,jak się nie ma bajeru to trza mieć kasiorę.trzeba któryś atut wykorzystać no chyba że się dziewczyny szuka w bibliotece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, najwyraźniej nie są atrakcyjni (niekoniecznie w fizycznym znaczeniu). Albo robią coś, co odrzuca dziewczyny już na początku znajomości. Wybaczcie szczerość, ale tak to działa. Ja też jestem sama i nie będę wmawiała sobie, że to wina tych wszystkich facetów, którzy mnie nie chcą. Wina jest we mnie. Aczkolwiek, jak już wspomniałam - duże znaczenie ma też po prostu szczęście. To dzięki niemu możemy trafić na osoby, które zaakceptują nas i pokochają takimi, jakimi jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×