Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, towar..chcesz jakiś?? :shock:

przecież dostałaś "Towara" w spadku Madzia to nie byle jaka "towara" ale ta luksusowa niegdyś. :P

Zmieniłam Magiczną Krainę na... szarą - burą - trzeźwą rzeczywistość :great:

....nic innego nie mogę Ci Kochana zaoferować lepszego...chyba że chcesz trochę LIT-u...? niezły stabilizator, ma moc.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, wigwam jakiś wodzu weź :mrgreen:

to ja moze jakąś fajke pokoju pokoju przywiozę ? :mrgreen:

co by ład , harmonia i pełnia szczęścia panowały na zlocie :P

 

a propo organizacji..

to może ja kupię i przywiozę jakiś "jednorazowy" grill ? i tak jade do tesco wiec moge kupic

skoro Tomka - Waplo nie będzie to czy jest ktoś chętny do smażenia kiełbasek tudzież innych szaszłyków?

może Sławuś Big- Fish...? Tobie najlepiej wychodzi rozpalanie grilla...więc jak :P

Moze opcja wyżywienia przez Ośrodek nie będzie potrzebna a wspólny grill znów nam dostarczy tak wiele wrażeń i emocji jak w Borkach :lol:

Ten fartuszek głównego kucharza :105: , jego godzinne wymachiwanie tacką w celu uruchomienia grilla i w końcu wybawienie Go, dzięki umiejętnościom Sławka,...bezcenne przeżycie i duża dawka humoru :mrgreen: istny kabaret :yeah:

 

a co z Naczelnym Fotografem Sabaidee - Jackiem???? Kto bedzie cykał fotki, miał laptopa ;) i zdawał relacje na żywo dla forum???

Robanix.bedziesz? Widziałam Cie na liście więc przybywaj :uklon: Też całkiem zgrabne Ci te foty wychodziły :P

 

...To ja może rozpiszę podział obowiązków :bezradny: ...kto i co oraz jakie zadania i misje będzie miał do wykonania. :mrgreen:

Zostanę Głównym Dyrygentem :uklon: ...a tym samym wszystko będzie czysto i klarownie, dostaną wszyscy harmonogram zlotu wraz z podziałem na role i swoje obowiązki i będzie gitarra??? 8)

aaa...moze nawet Regulamin Zlotu stworzę..hmm ..jak znajde czas to się postaram, obiecuję 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba..:) w końcu będzie jasność co i kto..a ja też mam laptopika i modemim mam z play :yeah:

( dzięki Sławkowi bo mi polecił :uklon: i też wezmę :lol: .... jak mi się tylko do bagażnika zmieści,,

bo chciałam dla Sympatico1 plazmę jeszcze wziąć żeby te mecze mógł see pooglądać :mrgreen: bo wspominał, ze chce ale 50" nie wejdzie mi nawet na ścisk do bagażnika, mogę wziąć 37",,sprawdzałam :-| ale co tam...przysunie sobie Kubuś krzesełko i też jakoś dojrzy tę piłkę i tych śmiesznych ludzików za za nią biegają w te i z powrotem przez 90 minut :hide::mrgreen: ale można popatrzeć, tyle zieleni , trawki :lol: a to taki uspakajający kolor :mrgreen: benzo nie potzrebne :great:

spadam..lecę na siłownię rzeźbić się ...bo mam zaległości 2 tyg. :-| ależ sie zapusciłam :hide: a zlot tuż, tuż ,,,trza się szykować już :mrgreen:

Może nawet wybory "miski zlotu" zrobimy? Tego jeszcze nie było, załapę się może na podium bo w rywalizacji z Dorcią to i tak nie mam szans :-| wiec może srebro jakieś chociaż..pliss w razie czego glosujcie na mnie :uklon: Ja sie lubuje w srebrze akuarat wiec dla mnie byłoby idealnie :105: ..tak , myśle ze jednak mam szanse , nawet w ciemno...skoro po którymś zlocie zostałam Ślicznotką to coś w tym musi być :yeah::angel::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, 8-10.06

 

-- 11 maja 2012, 19:48 --

 

1. Czy zlot jest 8. czerwca br?

2. Do kiedy trzeba się zdecydować (rezerwacja itd.)?

3. Czy DddMan byłby mile widziany, czy lepiej aby sobie odpuścił?

tak,8.06.2012

w każdej chwili,jakoś się pomieścimy,obecnie mamy 4 domki petra zrezygnowała,domki są 4-5 osobowe

Jesteś mile widziany.Wszyscy chętni są mile widziani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

Serdeczne dzięki za odpowiedź. Tylko Ty się pofatygowałaś. Dziękuję.

 

Coś wnioskuję, że na zlocie będzie tylko towarzystwo, które już się zna, więc czułbym się gorszy/nieswojo/jak piąte koło u wozu.

 

Bo piszecie tu jak byście się znali "kope lat", w skrócie "sami swoi". A ja, choć wariat, to nie jestem z Wami z żaden sposób zżyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jadę dlatego , że też nikogo nie znam i do tego jeśli chodzi o wiek zaliczam się do najmłodszych . Choć nie wykluczam , że w przyszłość skuszę się na taki wyjazd , o ile będzie się jeszcze coś takiego odbywać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×