Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

1. Laima + wyżywienie

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. (Pani K.) - Verona

14.chory (50%)

15. Absinthe

16. halenore

17. jaskolka83

 

 

jaskolka83, :brawo: co za zdecydowanie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verona, :mhm: folia , pstrykanie :105:

czyżby jakieś ukryte pragnienia Twoje??? :mrgreen:

Szczerze doradzę Ci coś...zmień fantazje bo Madzia jest w tym dobra ale tylko przez chwilę, na dłuższą metę to nudne zajęcie a z perspektywy czasu nawet beznadziejnie nudne blee.... ;) ale wtedy zajebiście fajne i zabawne było... :mrgreen: i to tarzanie się po podłodze na kafelkach w kuchni KeFaska...mniamuśne...ale się działo...w Magicznej Krainie :P8)

 

Mam nadzieję, ze nie będziesz zazdrosna ale sorry...pierwsza Go poznałam i mam prawo do całuska od Madzi :twisted:

No i z racji wieku mam pierwszeństwo oczywiście też ..pozwolisz chyba? :mrgreen:

Resztę Ci zostawiam, mnie buziak wystarczy , pa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verona, :mhm: folia , pstrykanie :105:

czyżby jakieś ukryte pragnienia Twoje??? :mrgreen:

Szczerze doradzę Ci coś...zmień fantazje bo Madzia jest w tym dobra ale tylko przez chwilę, na dłuższą metę to nudne zajęcie a z perspektywy czasu nawet beznadziejnie nudne blee.... ;) ale wtedy zajebiście fajne i zabawne było... :mrgreen: i to tarzanie się po podłodze na kafelkach w kuchni KeFaska...mniamuśne...ale się działo...w Magicznej Krainie :P8)

 

Mam nadzieję, ze nie będziesz zazdrosna ale sorry...pierwsza Go poznałam i mam prawo do całuska od Madzi :twisted:

No i z racji wieku mam pierwszeństwo oczywiście też ..pozwolisz chyba? :mrgreen:

Resztę Ci zostawiam, mnie buziak wystarczy , pa ;)

 

oho już czuję rywalizację :pirate: też lubię ten inny świat, więc na zlocie spotkamy się w nim 8) tylko może bez tarzania, bo kafelek pewnie nie będzie :D

 

Dobrze, że dodałaś, że resztę mi zostawiasz. Jednak dobra z Ciebie kobieta, więc uzyskujesz pozwolenie na całusa. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wstępnie dopisuję się. Nie wiem, na ile procent. Decyzję i tak podejmę w ostatniej chwili, bo wiecie (pierd.lczyk).

oo.. w końcu się poznamy na żywo? Fajnie :P

A może nawet Neuroś też przyjedzie?? Miło byłoby się znów spotkać i napić jakiegoś Ballantine'sa czy innego świństwa ..whiskacza Johnego Walkera np.. :P bleee.....bejca jedna...wolę Redsika :mrgreen:

a Ania - Skalmax? :-| Asia - Miniaa? :-| Viola? :-|

Hej Dziewczynki, co z Wami? Stałe zlotowiczki jesteście a nie ma Was na liście :cry:

Przecież nie będę sama z chłopami tej śmierdzącej wódki pić..a fujjj...pomóżcie mi :why:

 

-- 10 maja 2012, 15:28 --

 

slow motion, haa.. nie potrzebuje pozwolenia :pirate: ...nawet gdybym Go nie dostała to i tak bym sobie sama wzięła ;-P Należy mi się - urzędowo i z racji długości naszego ...co by nie było "magicznego związku" :mrgreen:

Teraz proponuje tarzanie po zielonej trawce...na jakiejś łączce najlepiej, to milsze niż kafelki :105:

Widzisz,doceń to...ja umiem się dzielić, nawet ostatnim kawałkiem... "chłopa" znaczy Madzi :mrgreen:

ooo... czuję ze będę miała osta za to :? ...Madziu , bądź łaskaw dla mnie przez wzgląd na dawne dzieje..choćby :uklon::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, :yeah: ...wiedziałam, że w końcu ktoś za mną zatęskni...dziękuję Kochana* :uklon:

Bo weszłam sobie dzisiaj na forum i tak patrze udaje, że czytam :lol: a tu same nudy....nic ciekawego, żadnych afer nawet ...:mrgreen:

Więc staram się jak mogę zrobić lekką zadymkę przynajmniej :twisted:

Taki przedsmaczek zlotu na wyostrzenie apetytu , może więcej ludziów przyjedzie jak poczytają wariatkę :mrgreen:

Może będą nawet chcieli na żywo poznać "Panią K." :bezradny:;) - autografy nawet dam za darmo :mrgreen: ... ze względu na nasze wspólne zaburzenia psychiczne :mrgreen::pirate:

 

-- 10 maja 2012, 16:10 --

 

Mad_Scientist, haha ..... Madzia moja Kochana jesteś w końcu Księciuniu :mrgreen:

a ten "luksus" nabyłam już dawno temu z prawem posiadania do końca życia...swojego lub Twojego :pirate: ..pamietasz???? ach te Twoje zaniki...Kochany...dasz buziaka i możesz zmykać na tą łączkę ze swoją.... "miską" ;):papa: i tarzać się do woli, do bólu, ile wlezie... :twisted:

Ja wolę na kocyku bo trawa może być mokra a nie mam zamiaru dupy moczyć bo na pęcherz muszę uważać. niestety wiek ....:(:zonk: ... zresztą, nie mam takiej dużej torebki żeby pampersy przy sobie nosić :pirate:

 

-- 10 maja 2012, 16:39 --

 

Laima, Kasia....luzzz...nie jesteś sama, pomożemy w razie czego. Nie stresuj się , skoro ten ośrodek ma 120 miejsc noclegowych to spać będzie gdzie chyba :bezradny: ...zresztą kto tam będzie spał....zloty nie są od spania...a zresztą co kto woli...ja nikomu do łóżka nie wchodzę a tym bardziej nie zaglądam :pirate:

Ale poproszę :105: .... jakiś ładny, przytulny domeczek, najlepiej z osobnym wejściem, sypialnią od strony zachodniej, łóżko podwójne z grubym materacem, (trochę się rzucam ostatnio i pojedyńcze mi już nie styka :oops:), łazienka z wanną koniecznie z hydromasażem...w ostateczności prysznic z tymi śmiesznymi wypustkami co mają niby masować :lol: ... i co ??? jeszcze ..hm.. może śniadanie w wersji śródziemnomorskiej jeśli mogę wybrać menuuuu.. bo ponoć w tym roku jest taka opcja:lol: ale nie wcześniej niż o 10 rano serwowane do łózka.. :bezradny: ... aaa i klima...koniecznie musi być klimatyzowany domek z wersją ogrzewania...nie wiadomo jaka będzie pogoda....chyba, że dają jakichś miłych Misiów jako termofory do łózka...więc w ostateczności niech będą...te Misie :mrgreen: zamiast centralnego :mrgreen:

Myśle, że dasz radę Kasia znaleźć coś dla mnie takiego, w końcu to żadne wymagania..standardzik prawie :D ...wierze że Ci się uda :lol::great:

W razie czego i tak wezmę jak zwykle śpiwór.....a spanie w samochodzie ...klima jest chociaż i ogrzewanie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie będe strac na noc jakoś jechać by na rano być we Włocławku Toruniu a później sie pokombinuje , moze stop?chyba ze kolega, który mi obiecał ,że zabierze mnie z Wrześni jak sie umawialismy jeśli bedzie jechał :?:

 

kolega cię zabierze z Wrześni tak jak pisał :D .możemy jechać przez toruń i kogoś zabrać jak będziemy mieli miejsce!!!!! więc zgłaszać się relacja Września -Rogowo. trzy miejsca wolne.Zapraszamy!!! W Toruniu około 18,00

 

-- 10 maja 2012, 15:54 --

 

Nie odpowiedzieliście mi czy dobrze ilość domków zamówiłam itd.

 

a jaką ilość zamówiłaś?? kiedy trzeba zarezerwować domek?? ja moge być z samymi dziewczynami w

domku !!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłam dla nas 3 domki,są to domki 4 osobowe,my się pomieściwy w wiecej za 100 zł domek za dobę + jeden domek na życzenie petry oddzielnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prz3m3k77, ależ oczywiście, że się znajdzie :smile:

 

1. Laima + wyżywienie

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. (Pani K.) - Verona

14.chory (50%)

15. Absinthe

16. halenore

17. jaskolka83

18. Prz3m3k77

 

-- 10 maja 2012, 19:02 --

 

Verona, pomarzyć możesz Bejbe. Mad jest Mój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prz3m3k77, szkoda bardzo :( ale rozumiemy, pozdrowienia!

 

-- 10 maja 2012, 19:54 --

 

1. Laima + wyżywienie

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. (Pani K.) - Verona

14.chory (50%)

15. Absinthe

16. halenore

17. jaskolka83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prz3m3k77, jak to WY...?Jakie razem.....? To ja od rana wydzwaniam do Ciebie, a TY tu z jakąś drugą połówką wyskakujesz...oj Przemuś ...niegrzeczny TY ;) mam nadzieję, że ta połówka to wiesz.....taka szklana jest :mrgreen: i nie musisz mi stawiać...nie piję odki ...nie lubiam już...wolę Redsika :P A wogóle to dziękuję, że raczyłes spojrzeć na swój nowy budzik ;) i napisać do mnie sms-a....uff....udało się :)

Acha....żadnych obcych, tylko sami swoi, znaczy zdiagnozowani :pirate:

Papiery będą sprawdzane na wejściu więc nikt "normalny" się nie wkręci...impreza zamknięta...tylko psychiczni :mrgreen: bo ja z normalnymi jakoś nieswojo się czuję a nie chce się stresować :oops:

ale się dużo ludziów robi...sami znajomi.. :D ...będzie bal :yeah:

 

Dziadek Daruś - rezerwuje sobie pierwszy taniec z Tobą :P

 

slow motion, weż Go sobie...pozwalam Bejbe- "Miska forum" :pirate: i tak już towar nie pierwszej jakości, znoszony, przechodzony, żaden "luksus" , wyeksploatowany...eee nie chce takiego ... bleee :pirate: ....sorki Madzia ale taka prawda :bezradny::mrgreen:

Za stary jak dla mnie już jesteś :mrgreen: gusta mi się trochę zmieniły ostatnio a poza tym , jestem świeżo co zakochana znów :105: więc....mi wsio radno... kto Cie będzie miał i czyją własnością teraz jesteś ;) ...mam nadzieję, że chociaż w "dobre ręce" trafiłeś Kotuś :mrgreen::pirate:

oooo....czuje ze coś iskrzy miedzy nami chyba "Miska"? :mrgreen: Mam nadzieje, ze nie przerodzi się to w jakieś głębsze uczucie z Twojej strony. :hide: Uprzedzam , jestem stara, brzydka, zlośliwa, zdziczała, wredna i małpowata :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×