Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

to ja chce ten kuksusowy :P

znaczy sie ja musze miec osobny pokoj z łazienka, tylko dla mnie, wiem ze to dziwne al,e w koncu to nie forum dla normalnych haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Laima

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. Pani K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję :-| ale chyba znajdę sobie jakieś inne zajęcie jak pojadę ? :D

 

Już wiem :!::idea::!: z racji na swój wiek zostanę Waszym opiekunem :hide:

 

hahaha..dobre..haha.. :mrgreen: myślisz, ze będziesz najstarszy??? :mrgreen:

Się zdziwiłbyś jakie "dziadki" i "babcie" na forumowe zloty przyjeżdżają ;-)

nawet na ryczących motorach ;) Daruś przyjedziesz ? Dobry Wujku ?? :uklon:

Wiola też jako babcia wygląda jak swoja wnuczka.... prawie :P

 

Jako, że sama zapoczątkowałam rok temu nasze zloty ( ośrodek Borki, zalew Sulejowski.. :105: ...) i byłam na każdym ...chyba ..oprócz miejscowych ;) przyjadę i na ten ..a co tam...wproszę się bez pytania nawet i wpiszę na listę :twisted:

czy Gdańsk - Gdynia, czy Góry Świętokrzyskie czy Święta Częstochowa - dotrę wszędzie :twisted:

Muszę znów Was zobaczyć...Mordki Wy moje ..do zobaczenia :papa:

...mam nadzieje, ze w podanym składzie na 100% wszyscy + reszta :P

 

-- 10 maja 2012, 10:36 --

 

slow motion, Niespodzianka.. Pani K. to Ja :mrgreen: kto mnie zna , ten zna a jak nie to pozna :twisted:

 

1. Laima

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. (Pani K.) - Verona 8)

14.chory (50%) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, a co zatęskniłeś?? w końcu..? ;) super...:) Znów Cię zobaczę....jako dziadka już....ciekawe jak długą brodę zdążyłeś zapuścić ..haha :mrgreen:

Mój srebrny rumak też świeżo co z lakierni ale po .. .kolizji niestety :-| na szczęście żyje i ma się dobrze...:lol:

a jaki Jadzia ma kolorek? Muszę suknie dopasować kolorystycznie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, a co zatęskniłeś?? w końcu..? ;) super...:) Znów Cię zobaczę....jako dziadka już....ciekawe jak długą brodę zdążyłeś zapuścić ..haha :mrgreen:

Mój srebrny rumak też świeżo co z lakierni ale po .. .kolizji niestety :-| na szczęście żyje i ma się dobrze...:lol:

a jaki Jadzia ma kolorek? Muszę suknie dopasować kolorystycznie... :P

"Jadżka" jest piękna czarnulką. Jak dziadek to wąsy zgoliłem aby wnuczka nie straszyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, ach...lubię Czarnule, ;). ..znaczy Mulatka czy całkiem Murzynka? :mrgreen: bo jeśli Mulatka to nawet sukni nie muszę wkładać, zmieniłam kolorystykę ciała jakiś tydzień temu :lol: i wogóle całe ciałko zmieniłam na nowe... :P

Daruś- Ty bez wąsów a ja bez prawie 30kg.....ciekawe czy się rozpoznamy.... :P:mrgreen:

 

slow motion,witam...czyżbym miała zaszczyt poznać nową "miskę forumową" :mrgreen:

super , już mi się podoba...tyle atrakcji na początek..ciekawe co dalej.. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa..zapomiałam..ktoś pytał o kontakt z Przemkiem? Dzwoniłam do Niego ale abonent jest niedostępny :cry: spróbuje jeszcze o innej porze ale może już nie ma tego numeru, na FB też się nie pokazuje ostatnio :bezradny:

Tomek-Waplo niestety też nie może przyjechać :-| ale życzy nam udanego zlotu :yeah:

 

-- 10 maja 2012, 11:29 --

 

Verona, oj tam, jaki tam zaszczyt Diablico, ale na pewno będzie miło i atrakcji nie zabraknie :twisted:

ciiiii....nie wypowiadaj słowa Diablica bo jeszcze wykraczesz coś.... :mhm: poza tym ja będę IN COGNITO a TY mnie sypiesz 8)

 

Co do atrakcji to wierzę, że Mad na bank coś przygotował.

Madziu , tylko plissss....tym razem nie folia bąbelkowa...wymyśl coś innego, nudne to pstrykanie kilka godzin bąbelkami...blee... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE

 

Domek za dobę kosztuje 100 zł.Zamówiłam domki luksusowe bo mają łazienkę .Są to domki cztero osobowe.Jest tam aneks kuchenny,kuchenka,łazienka,telewizor.

Zamówiłam 6 takich domków dla petry oddzielny.Petra odpowiedz czy chcesz bo to jest sporo pieniędzy

 

Coś mi się wydaje za dużo tych domków zmówiłam.Proszę szybko o odpowiedź to jeszcze odmówię.

 

Teraz też ważne.Będę dzwonić o wyżywienie.Kto chętny.35 zł doba śniadanie, obiad ,kolacja.Lita chętnych jedznie

1.

2.

3.

 

-- 10 maja 2012, 12:32 --

 

Teraz przemyślałam. 3 domki by nam starczyły +jeden dla petry

 

-- 10 maja 2012, 12:35 --

 

Zadzwoniłam .Mamy 4 domki po 100 zł każdy t.j. jeśli docze liczę,nie licząc petry, 20zł na osobę za dobę czyli będziemy 3-60zł cena domków

 

-- 10 maja 2012, 13:05 --

 

Jak dojedziecie nam miejsce to powołujcie się na mnie.Kto nie wie to prześle każdemu pw imię i nazwisko oraz numer tel w razie czego.Ale takie szczegóły to już na koniec.

Teraz proszę chętnych na wyżywienie listę oddzielną,albo dopisać w liście + jedzenie to chyba będzie najłatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Laima

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. (Pani K.) - Verona

14.chory (50%)

15. Absinthe

16. halenore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Laima + wyżywienie

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. (Pani K.) - Verona

14.chory (50%)

15. Absinthe

16. halenore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×