Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu kiedy pierwszy raz zapisano mi Asertin na receptę pytałam w tym temacie czy się tyje od tego leku. A więc kieruję się do wszystkich kobiet, które dbają o linię i zależy im na szczupłej sylwetce - biorę od roku Asertin i przytyłam 15 kg!!!! Tylko nie wiem, czy to przez lenistwo jakie ten lek u mnie wywołuje czy po prostu od samego leku. ;/ tragedia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SETALOFT DZIEŃ #9

 

9:40 - 50mg

10:35 - przyśpieszenie rytmu serca, nadmierne pocenie się rąk, niepokój. Przestraszylem sie, taki sie czulem naspidowany, trwalo to moze z pół godziny i wszystko wróciło do normy.

 

Popołudniu wszystko normalnie, żadnych objawów tylko troche sie nic nie chce robic, ale walcze z tym . Spałem dobrze ;) Lęki i natrętne myśli zostały przytłumione, moge ludziom śmiało patrzeć w oczy jak rozmawiam i sie juz tak nie stresuje. Jest poprawa, ale jeszcze nie do końca.

 

-- 04 kwi 2012, 19:50 --

 

SETALOFT DZIEŃ #10

 

50mg - około 8:30

 

Skutków ubocznych zero. W szkole humor rewelacja :) popoludniu ok. 15:00 czułem sie zmęczony i nic mi sie nie chcialo za bardzo, ale teraz wieczorem wskoczyłem na rower i zrobiłem kilka km dla rozruszania bo cały czas praktycznie autem jeżdże. Po przejechaniu myślałem, ze sie przewróce tak mi się kręciło w głowie, ale przypuszczam, ze to normalnie ze zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SETALOFT Dzień #1

 

Witam! Wczoraj wziąłem pierwszą dawkę setaloftu 25mg i tak przez tydzień teraz.

 

Po okolo 2h od przyjecia dawki lekkie zawroty głowy, pozniej lekkie problemy z koncentracją. Możliwe pobudzenie psychofizyczne bardzo podobne do pobudzenia amfetaminowego, humor do wieczora idealny :D Problemy z zaśnięciem, zaspałem moze cos kolo 23 dopiero a w nocy po przebudzeniu okolo 3:00 znow nie moglem zasnąć.

 

no ja dzisiaj pierwszą moją 50 zarzuciłem. zobacze co się będzie działo... (mam brać 1 w południe) jak coś nie tak to alpra :D

 

leczę się już 4-5 miesięcy i najgorzej było przy wenlach (pierwsze 2 tyg) i przy pominięciu jednej dawki jarvisu. Dodatkowo spamilan, i afobam. Lęków takich jak wcześniej dawno już nie mam (zawały, wylewy o 4-5 nad ranem, trzęsące się nogi, a już kołatanie serca mam gdzieś), Raz tylko pod prysznicem miałem wrażenie, że nie oddycham i serce mi stanęło :D ale sytuacje stresujące sprawiają, że bardziej się nakręcam i lekkie lęki wracają nadal. Jestem ciekawy działania tego asertinu :)

 

@SETALOFT - kontynuuj, proszę to co piszesz. To bardzo interesujące :brawo: bierzesz coś jeszcze dodatkowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie sugerujcie sie tematem, po prostu kur.wica.

Od wczoraj mam dziwne mrowienie w nodze, dzisiaj mam tez w pietach taki klucie szpileczkami.

Biore od 7 albo 9 dzien asertin50, rano pol i po poludniu pol.

Czy to mozliwe, ze są to skutki uboczne?

Bo nie wiem co robic :(

Dzisiaj byłam w taki stanie, ze lezac na lozku myslałam, ze to moje ostatnie chwile :evil:

 

edit; wczoraj cały czas mrowiło mi w nodze, to nie był przewlekły bol...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być od sertraliny, może za mało magnezu?

Od jakis 2 tyg biore magnez, pije raz dziennie mocna kawe.

Wiec chyba mam dosc magnezu :( kilka m-cy temu robilam badania krwi, były ok.

 

Nie wiem czy po 9 dniach brania sertaliny moga byc takie skutki?

Czy ktos mial podobne objawy?

Ja sie boje, ze ktoregos dnia moge nie wstac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×