Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

arhol, dobrze że marzec już się kończy :roll: za 3 miesiące mam osiemnachę, muszę wytrzymać, żeby umierając mieć chociaż dowód i prawko... ;)

slow motion, teoretycznie tak, problem tkwi w tym że ostatnio sen mi nie służy... Jest momentami gorszy od życia :(

dominika92, podziel się :105:

moja kochana siostra na moje oznajmienie jej że się źle czuję duchowo poradziła mi żebym coś zjadła :mrgreen: czasem jest okropna ale czasem naprawdę OK, i dobrze radzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., starecat jest fajny :mrgreen: ,mam zwałe po dziś dzień z tego mema :mrgreen: .

Co do 18,dostałem też plakietke, ale moje życie nagle nie "eksplodowało", i nie stało się cudownie piękne :<. nic niezwykłego.

Co do prawa jazdy, nie wiem, nie próbowałem nigdy jeździć póki co, :mrgreen: ale nie wyczuwam że będzie ze mnie jakiś kierowca :<,albo trzeba spróbować.

W przyszłym roku wchodzą jakieś durne przepisy co do testów teoretycznych (10s, na odpowiedź na każde pytanie, bez możliwości powrotu do niego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, już się skończył, na TLC leciał

 

w ogóle na tlc ciekawego programy lecą ale kontrowersyjne dość.

Ostatnio oglądałam kilka odcinków o ciąży z zaskoczenia czyli kobietach, które przez całą ciąże nie wiedziały, że są w ciąży i się dowiadywały w momencie... porodu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×