Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, obowiazkowo :D

juz sobie wyobrazam jak mnie jutro zaskoczysz:D

 

-- 05 sty 2012, 00:19 --

 

dobra to moze tak krotko o moim dniu..

wkurzył mnie szef, miałam pracowac do 16stej, wyszłam o 20stej, nic nie zrobiłam, własnie goruje obiad bo o północy bede go jesc, tak sobie postanowiłąm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień wyśmienity ; wszystko w normie po równo sprzątania, prasowania, przygotowywania posiłków, zajmowania się psami , spacerów z nimi, sexu i oglądania dwóch zajebistych filmów :evil::P

 

petruszka i Kiya pozdrawiam dziewczynki moje kochane !!! ;)

 

petruszka a u ciebie za niedługo północ tak, jesteś w Wielkiej Brytanii :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coś Petruszki nie widu... Ale obiecałam. Więc tadam, tadam...

 

... rozsuwają się ukryte drzwiczki w podłodze. Wśród dymu i konfetti powoli spod ziemi wyłania się ogromny, wielowarstwowy tort. Słychać rytmiczne uderzane w bębny. Pauza... i... Kiya wyskakuje z tortu przyodziana jedynie w słodki krem umiejscowiony w kluczowych miejscach, rozpromieniona sztucznym uśmiechem wykrzykuje:

"8!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya heheheheee :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

mój dzionek był bardzo pozytywny...ja sobie tak piszę, że okej itp. a zobaczymy jak bedzie naprawde gdy wróce do pracy bo wtdey jest trudniej; niz zdrowienie w tym momencie to u mnie prawie zero obowiązków

jestem u przyjaciółki na noc i ona śpi już, ja dzisijeszej nocy przespałam mniej niz 2 godziny, a le dzis chyba poczuje zmęczenie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, kocham cie :)...

własnie weszłam i pomyslałam ze sama bede musiała odliczyc :( a tu taka niespodziewanka :D

jestes Wielka, buziaki xx

 

-- 06 sty 2012, 01:32 --

 

P.S..zeby ci tylko nie zabrakło wyobrazni do zera :D

nie moge sie doczekac jutra!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya w różowym, krótkim, falbaniastym fartuszku z kieszonką w kształcie serca, lewą ręką opiera się na biodrze, w prawej trzyma równie różowego, plastikowego ślimaka-konewkę. Spogląda nieśmiało spod mocno wytuszowanych rzęs, uśmiecha się szeroko, usta ma podkreślone czerwoną szminką. Nie zmieniając pozy pochyla się nieznacznie nad doniczką z ziarenkiem fasolki. Podlewa je spokojnie. Fasolka natychmiast kiełkuje, rozwija kilka listków. Na najwyższym widzimy napis:

"7"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×