Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie ludziska


Matthias

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem Matthias mam 26 lat. Myślałem, że raczej nigdy nie będę tu pisać, ale nigdy nie wiemy co nam życie zgotuje.

Czuje, że dzieje się ze mną coś niedobrego i nie umiem sobie z tym poradzić. Agresja, niechęć do wszystkiego, zniechęcenie... Mam nadzieje, ze znajdę tutaj odpowiedź na swoje problemy i liczne pytania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He :) Ja również dziś tu zawitałam... Na nerwicę cierpię już od jakiegoś roku i sprawia mi to niemało kłopotu... W tym roku skończę dopiero 20 lat,a czuję się jakbym w każdej chwili miała się pożegnać z tym światem... Męczy mnie moje ciało i moje rutynowe problemy... No cóż... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pokazywałem się, ale ostatnio czuję potrzebę by znowu tu posiedzieć. Przez pewien czas było wszystko Ok a od jakiś dwóch tygodni znowu czuje się źle. Nie mogę się na niczym skupić, czuje się ciągle podenerwowany. W pracy wystarczy drobny impuls by całe skupienie szlag trafił. czasami siedzę i przez 8 godzin nic nie potrafię zrobić. Wiele rzeczy z otoczenia strasznie mnie denerwuję. Poza tym odezwał się mój (chyba) chorobliwy perfekcjonizm, pedantyzm i chorobliwa konieczność porządkowania swojego życia. Czuje, że sam z sobą nie daje sobie rady. Chodzę znowu do psychologa a ostatnio dostałem namiary do psychiatry lecz póki co jeszcze się z nim nie skontaktowałem. Mój psycholog mówi, że mogę mieć okresowo tzw "kryzysy" i nie ma to nic wspólnego z żadną chorobą psychiczną lecz może wynikać z genów etc. Uff wyrzuciłem to z siebie i trochę mi ulżyło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×