Skocz do zawartości
Nerwica.com

ofiara gwaltu


Rekomendowane odpowiedzi

samara22, współcczuje, a powiedziałaś mu o wszystkim?

 

-- 29 wrz 2011, 20:57 --

 

samara22, bo ja nie bylam w stanie powiedzieć mojemu chłopakowi z którym bylam przez dwa lata, bałam się jego dotyku itp

 

-- 29 wrz 2011, 21:06 --

 

sądzisz, że powinnam mu powiedzieć(bo ja się bije jego reakcji tego co może zrobić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on mnie kocha i ja jego też przynajmniej przed tym tak czułam bo teraz już nie wiem co czuje. i nie chce go okłamywać, ale nie jestem w stanie zacząć tej rozmowy, gdy już staje obok mnie to nie mogę wyksztusić słowa:(

 

-- 29 wrz 2011, 21:46 --

 

zadzwoniłam do niego i poprosiłam aby przyjechał, dzisiaj spróbuje to zrobić, ale tak potwornie się boje, jestem roztrzęsiona i cała zapłakana nie wiem czy dam radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, tak. na początku się rozpłakałam i powiedziałam aby sobie poszedł bo nie byłam w stanie mu powiedzieć ale on został i czekał przytulił mnie i jakoś mu powiedziałam

 

-- 30 wrz 2011, 21:06 --

 

ale teraz boję się że będzie mi kazał to zgłosić i będzie pytał o to, bo nic dokładnie mu nie powiedziałam, bo nie byłam w stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smutna09 przepraszam ze sie wtracam, nie dziwie sie ze takie pytania chodza Ci po glowie, nie uwazasz ze o czyms takim powinno sie przez PW pogadac?

 

Fakt ze jeszcze zaden Moderator na to nie zareagowal naprawde mnie zaskakuje ale niektorzy Mods maja powazniejsze sprawy do zalatwienia np. czytanie i przenoszenie idiotycznych watkow do kosza :lol:

ale to jest tylko moje osobiste i subiektywne odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99, Nie zauważyłam, żeby posty były bulwersujące w tym temacie.

Użytkowniczka odpisała, że są to osobiste dla niej pytania.Jak będzie chciała odpowiedzieć, z pewnością to uczyni.

Wartość merytoryczną można ocenić po pojawieniu się posta.

Nie zauważyłam, żeby samara napisała cokolwiek co by mogło razić.

Uwaga na temat idiotycznych wątków i przenoszenie ich do kosza jest nie na miejscu.

Mając tak osobiste i subiektywne odczucie...mylisz się.

Proszę Cię....zanim coś napiszesz, pomyśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pytania tak prywatne jak sex po gwalcie.. powinny byc kierowane na priv...bo przeciez kazdy i nie tylko osoby zwiazane z tym tematem tu wchodza. Ja naprzyklad bym sie czula urazona gdyby pytanie bylo kierowane domnie publicznie ,,a ja sama bym tez nie potrafila zadac je w taki sposob..bo to nie smaczne. To jest bardzo osobiste pytanie i mysle ze mialo by to roznice gdzie sie je zadaje i w jaki sposob. Owszem nie trzeba na nie odpowiadac ale to nie zmienia faktu ze pytanie jest zbyt mocne. To jest jest bardzo intymna sfera zycia ktora nawet zmienia ksztalt po tak traumatycznym zdarzeniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze zostalem zle zrozumany, nie przeszkadza mi czytanie czegokolwiek, chodzilo mi tylko o to co i gdzie sie pisze, myslalem przede wszystkim o samara22 i o tym jak ona moze sie czuc zapytana na otwartym dla kazdego forum o cos tak intymnego

 

na innych forach takie dzialy sa strzezone haslem lub udostepniane Userom przez Admina lub Moda a tutaj kazdy jeden moze wszystko wszedzie przeczytac i nie tylko, w innym dziale ma rowniez mozliwosc obejrzenia danej osoby

 

oczywiscie moze jestem przeczulony ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majac takie uczucia wydaje mi sie ze tym bardziej by sie nie zadawalo takiego pytania , no mi by bylo glupio...Ja nie jestem zla na nia nic z tych rzeczy i nie atakuje jej absolutnie prosze nawet tak nie myslec. Tylko wydaje mi sie ze pytania sa na miejscu i nie na miejscu..nie ktorzy nie umieja zobaczyc tej roznicy z wielu powodow. NO pewnie ze ignorowanie pytania bylo by pewnie niegrzeczne..ale czasem nie piszac nic daje sie cos komus do zrozumienia.

Ja sie dziwie ze w takim stanie ktos zadaje pytanie tego typu...wybaczcie ale tak mysle.

 

Zreszta moge napisac ze to jest indywidualna sprawa i nawet odpowiadajac na to pytanie nie zmienilo by nic. Czemu? poniewaz to ze kazdy moze miec rozne odczucia, i moze inaczej ragowac na to co mialo miejsce. Dla jednych sex moze nie sprawiac trudnosci, albo moze nie sprawiac trudnosci przez jakis czas, inni potrafia funkcjonowac, kazdy sie rozni i to wszystko zalezy od intensywnosci traumy i wsparcia jakie otrzymuja i innych czynnikow. To w jaki sposob jedna osoba przezywa cos nie moze byc przykladem dla innej osoby. Dopiero jesli dwie osoby przezywaja to samo moga sie podzielic tym przezyciem bo wtedy nawzajem sie bardzo rozumieja majac te same objawy. Znam osobe po gwalcie ktora nie miala wogole problemu jesli chodzi o sex, inna nie umiala. Wiec wydaje mi sie ze jesli smutna09 jest ciekawa to popierwsze niech poczyta sobie o stresu pourazowym a drugie sama mysle bedzie najlepiej wiedzila po sobie w czasie i to bedzie jej odpowiedz najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze pytanie samo w sobie nie jest zle..ale to ze ma chlopaka i obawy nie zmienia faktu ze nikt tu jej w niczym nie pomoze jedynie w sparciu. Ja poprostu nie rozumiem jak twoje osobiste zycie sexualne ma jej pomuc odpowiedziec sobie na pytanie ...Nie wie jak bedzie jej wygladalo ? mysle ze on w pewnym jkims sensie czuje jak to wplynie..zreszta takie pytania sie rozwiazuja same po czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i nie tylko, w innym dziale ma rowniez mozliwosc obejrzenia danej osoby

 

Użytkownicy, którzy wgrywają i publikują swoje zdjęcia na forum czynią to świadomie i w pełni dobrowolnie. Niezalogowani nie mają dostępu do fotografii dodanych poprzez system załączników forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×