Skocz do zawartości
Nerwica.com

ofiara gwaltu


Rekomendowane odpowiedzi

smutna09, nikt nigdy niczego nie zrobi za Ciebie,albo będziesz walczyć,albo będzie coraz gorzej.Rozumiem,że wstyd ,ciężko,ale co z tego?Ja jakbym się poddała i nie zawalczyła o siebie tylko czekała aż ktoś o mnie zadba,spędziłabym większość życia w szpitalach psychiatrycznych.

Masz wybór.Z decyduj co jest dla Ciebie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, wiesz co łatwo Ci mówić. nie jesteś w mojej sytuacji nie wiesz jak wygląda cała ta cholerna sprawa więc proszę nie oceniaj mnie skoro nie wiesz wszystkiego

 

-- 08 lis 2011, 19:56 --

 

niewiemocokaman, moja mama jest psychoterapeutką, tata prawnikiem i ciekawe jak mam to zrobić po cichu.

zawsze powtarzali mi żebym uważała itp, a co ja głupia zrobiłam, to wszysto moja wina. nie da się tego załatwić po cichu.:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna09, piszę bo bodajże od dwóch miesięcy kilka osób na forum wałkuję z Tobą to samo.Dyskusja,również na forum,polega na tym ,że się wyciąga wnioski.

Skoro napisałaś to oczekujesz od nas pomocy,a jak mamy Ci pomóc?tak traumatyczne przeżycia nie leczy się na forum.

Napisałam Ci ostro bo "po dobroci" nic do Ciebie nie dociera,a szkoda mi Ciebie,żebyś zmarnowała sobie życie.Przykro mi ,ale bez terapii Twoje życie będzie na dużo gorszym poziomie.

Moim zdaniem dyskusja nie ma sensu.Musisz sama przemyśleć i postąpić tak jak uważasz.

Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojapierd... nieciekawa sytuacja. a masz dobre relacje z rodzicami? nie zauwazyli ostatnio nic po tobie ze cos jest nie tak?

 

-- 08 lis 2011, 21:58 --

 

może ona poprostu potrzebuje porady krok po kroku.. Przecież każdy wie ,że to nie jest takie łatwe zdecydować się na taki krok, dodać do tego sytuacje życiową..Więkrzość odpowiedzi "co zrobić" tak naprawde sami znamy tylko strach przed tym co się stanie nam to zaćmiewa. lepiej zrobić coś w tym kierunku i pozniej żałować że się to zrobiło (jeżeli zajdzie taka opcja która jest małoprawdopodobna) niż żałować że się nic nie zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, mam nadzieję że lepiej niż było

 

-- 25 lis 2011, 21:56 --

 

Laima, chociaż nie jest łatwo na tej terapi to wiem że dobrze zrobiłam idąc na nią.

I dziękuję że przemówiłaś mi do rozsądku:)

 

-- 22 gru 2011, 23:08 --

 

hej dziewczyny jak tam przed świętami?

wszystko u was ok? Bo ostatnio nic nie piszecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc,

piszę poraz pierwszy na tym forum, chociał już od dawna chciałam napisać ale jakoś nie miałam odwagi, nie wiedziałam od czego zacząć.

Wkońcu zdobyłam troszkę odwagi i postanowiłam jakoś zacząć.

spotkało mnie to samo co Was, wiem dobrze co czujecie, lecz nie wiem jak załagodzić ten ból, jak sobie z tym poradzić:(

Mam nadzieję że mi coś doradzicie bo na prawdę nie wiem co mam robić, jak dalej żyć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×