Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to,że uczono mnie odpisywania na listy,odpowiadania jak ktoś ma jakąś sprawę...również na forum,na pw ,na gg itd itd - bo okazało się,że u wielu ludzi występuje brak szacunku do drugiej osoby i nie odpowiadają,nie odpisują...nawet kiedy sie o to prosi.Kolejny dowód na to,że nie rozumiem ludzi i ich postępowania.Ja też mam milion problemów na głowie,a mimo to znajduje czas żeby odpisać choć jedno zdanie.Wkurwia mnie to...i teraz się nakręcam przez to.Tak samo nienawidzę tego w filmach kiedy ktoś coś do kogoś gada a ta druga osoba odpowiada po minucie robienia głupich min albo wychodzi i nic nie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Czasem ludzie nie wiedzą co odpisać, bo piszący stawia ich w trudnej sytuacji, albo stawia wręcz żądania, na które nie mogą przystać. Nie pomyślałeś o tym? Przez prywatne wiadomości niektórzy szukają sobie popleczników wśród modów na przykład, a co wtedy jeśli mod ma inne zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola ale nie o to chodzi bo ja nie szukam ani popleczników ani nie stawiam żądań bo wiem,że to jest głupie i niegrzeczne i niczego nigdy nie żądam bo nie mam takiego prawa.Jeżeli już to tylko i wyłącznie proszę.I staram się też nikogo nie stawiać w złych sytuacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika, jezeli na zdjęciu to faktycznie ty , to jesteś bardzo atrakcyjną kobietą.

 

Wkurza mnie:

 

- moja terapia, bo odbieram to , co pokazuje mi psychoterapeutka , że powielam i odbieram to, że jestem debilem i znowu coś spieprzyłem,

- wkurza mnie to, że nie mogę sobie poradzić finansowo, mam kłopoty

- wkurza mnie potologia mieszkająca obok mojego biura - godzine temu spadła z 2 pietra butelka po wódce i puszka po piwie,

- wkurza mnie , ze musiałem zrezygnowac z wynajmowanego mieszkania,

- wkurza mnie, ze mieszkam teraz w biurze - praca stała sie moim domem - bez telewizora na dodatek,

- wkurza mnie lęk przed facetami,

- wkurza mnie jak mama do mnie dzwoni i gada , co to mój głupi brat znów wyprawia po wyjściu z więzienia (dostałem ataku paniki, hiperwentylacja)

- wkurza mnie brak pomysłu co dalej i to , ze wciąz się poganiam,

i wiele rzeczy mnie jeszcze wkurza

I wkurza mnie to , ze moi rodzice nie rozumieją kim jestem, a są mi bliscy i kocham ich i nie rozumieją jak facet może pociągać drugiego faceta...,

- wkurza mnie , że nie mam partnera do którego mógłbym się przytulić i pogadać i poczuć w ogóle bliskość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowi turyści, którzy w niedzielę wieczorem blokują wszystkie ważniejsze arterie komunikacyjne w tym kraju.

Inwazja niedzielnych włóczykijów, którzy prują w swoich samochodzikach wyładowanych walizeczkami, koszyczkami, pieskami, kotkami i ch.uj wie co oni jeszcze tam wiozą...

:evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×