Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

omg ja większości ze zlotowiczów nie znam nawet z forum za bardzo :shock: może zróbmy sobie jakieś plakietki kto jest kto ? :mrgreen:

Lejdzia większość gdzieś się przewija w "Ludziach z Forum" a zresztą to dwie lufki i już ich poznasz :P:mrgreen:

 

będzie trafka?

ja bardzo chętnie się dołączę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapsch,

 

Zapewne nie urządziło Cię THC, ani inne kannabinoidy, tylko to czym na ulicy dociążają trafkę, tj. ołów, brix, talk etc. I właśnie dlatego państwo powinno sprawować pieczę nad produkcją i dystrybucją tego typu wyrobów. Taki towar dziwnej treści robi sieczkę z mózgu.

 

Ale z takimi wywodami to powinniśmy się przenieść tu: marihuana-t29276.html :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja nie o tym mówię :D

Tu nie alergolog a dobry psycholog potrzebny. Ja żebym się sztachnął dobrą trawą to byłbym kozak. Ale ja nie wiedzieć czemu walnąłem takiego skuna, że prosiłem o szybką śmierć.

 

Od tej pory trawę czuję na kilometr. Mógłbym na lotnisku pracować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobiłem czystkę ze względu na dobro młodzieży i ćpunów.

 

 

Podbijam:

By the way... mam pytanie związane ze Zlotem. Czy znajdzie się jakaś dobra, zmotoryzowana duszyczka, która nie będzie spożywała napojów wyskokowych i w Niedzielę podrzuci koło 8-9 rano kilka osób (tj. mnie, Dorotę, Waplo i carlosbueno) na dworzec w Siemkowicach (~20km od Zawad)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×