Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

dar, Będzie Ci ciężko, ale pamiętaj,że uczuć nie oszukasz :(

Monika1974 mam świadomość tego, że będzie ciężko ale chcę walczyć i nie przegrać z powodu uczuć. Przecież nie bedę się z nią męczyć gdyz taki związek też nie będzie mieć sensu. Oj ciężko będzie ale mam nadzieję, że sobie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, czemu? co się dzieje?

 

mam chyba zapalenie spojówek, jutro chyba oczu nei otworze. 4 dni pod rząd w pracy po 12 h, bo 2 dni jestem na zastępstwie w innym mieście.

właśnie siedzę na owym zastępstwie i nic się nie dzieje.. ale ja bym wolała spać. mogłam w nocy jechać do Czech ze znajomymi na nocny wypad, ale jutro do pracy i pojutrze... jestem zmęczona fizycznie i psychicznie po ostatnim miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nigdy w zyciu nikomu sie z niczego nie zwierzalem, nikomu nie zaufalem, nawet rodzinie. Przyjaciół nie miałem, mialem "kolegów",

przez których to, praktycznie skonczylem na dnie. Chlałem na umór, nie chodziłem do szkoły, i oczywiście skończyło sie tak że nie zdałem.

Teraz musze chodzic do szkoly dla doroslych.. wstyd. Pracuje jako "biały" murzyn w gównianym zakładzie za marne grosze. Dziewczyna w ktorej jestem zakochany od podstawowki, hasa sobie zadowolona z jakims karkiem, bo zmarnowalem swoja jedyna i ostatnio szanse zeby z nia byc, jakies kilka lat temu. Wstyd poznawac kogo kolwiek nowego z takim zyciorysem. A teraz mam glupia nadzieje ze ktos ze mna porozmawia. Zastrzelcie mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasper, wiesz co było źle, co jest źle i co musisz zmienić, a to połowa sukcesu. Zmieniaj, a jeszcze będzie pięknie. A ze staraniem się o dziewczynę nie jest tak jak ze staraniem się o pracę, gdzie musisz mieć powalające CV, aby ją zdobyć. Serce nie sługa i nawet nie wiesz dla jakich typów spod ciemnej gwiazdy biją te dziewczęce serduszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem grzecznym chłopcem niestety bo typy spod ciemnej gwiazdy to zwykle mają powodzenie.

ja nie wiem skąd niektórzy biorą takie przekonania, i -co gorsza- wpajają je sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenie u płci przeciwnej to raczej sprawa otwarcia na pewne rzeczy,sposób postrzeganie siebie..jeśli myślę jestem beznadziejny\na to raczej jak nikt nie spojrzy na nas z zainteresowaniem ,skoro wysyłam sygnal UWAGA JESTEM BEZNADZIEJNY!! :cry: to jak ktoś ma sie nami zainteresować?Zmiana postrzegania siebie jest tu ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, Paralektyk789, tutaj prawda obiektywna nie istnieje, a zresztą gdyby istniała to na cóż mi taka prawda, która nie jest moją prawdą. Ale tutaj wchodzimy już w zagadnienia samooceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może powalającego cv nie trzeba ale trochę doświadczenia by się przydało. Ja jestem grzecznym chłopcem niestety bo typy spod ciemnej gwiazdy to zwykle mają powodzenie.

 

 

Typy spod ciemnej gwiazdy? watpie chyba pomylilo ci sie z twardymi skur**** ale oni to raczej maja powodzenie u Panienek w sam raz na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×