Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

black horse dzwonilam, przełamałam się. I rzeczywiście nie trzeba skierowania. Dzięki za spostrzeżenie. Nigdy nie zapisywałam się do psychiatry wiec nie wiedziałam. Termin mam na 26 września. Trochę muszę poczekać-nie ma jak Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, cieszę się, że pomogłam:). Sama wiem jak to jest, nie wyobrażam sobie żebym musiała się tłumaczyc babce po co mi skierowanie....Juz i tak mam problemy z kolanami i nie chciala mi ostatnio dac sierowania na RTG, a ortopeda do ktorego chodze wymaga tego..Paranoja jakas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest tragedia z mezczyznami ze zdefektowanym mozgiem :evil: ...

 

Ehhh jak se czlek pomysli, ze fizycznie zdrowe, silne chlopy w sile wieku sie tak mecza...

 

Miejmy nadzieje, ze wynajda jakies antydepresanty, ktore naprawde beda przynajmniej w jakims stopniu reperowaly zjebane mozgi. :pirate:

 

A tak se ponarzekalem :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem postarać się dokończyć studia... Przeraża mnie to! Namówiono mnie, żebym chociaż spróbował, ale ja już dawno się pogodziłem z tym, że mi się nie uda i nie ma sensu nawet się starać. Teraz umówiłem się na egzaminy i to mnie przeraża! Mam 12 egzaminów do zaliczenia (3 warunki) i pracę mgr do napisania do końca września. Jestem zdołowany i ogarnia mnie lęk oraz przygnębienie i bezsilność :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzę kolejny dzień sam w domu, do tego leczę cały dzień kaca, mimo że dużo nie wypiło - czuję się taki zmęczony.

 

Nie cierpię siedzieć i spać sam w domu ; (

Nikt chyba nie lubi sam siedzec bo to dobija a z drugiej strony nie odebrałam dziisaj tel. od koleżanki i aru od kolegi i teraz siedze ichce mi sie płakac i myslę ,ze mogłam wyjśc isc na spacer z koeżnka na pola albo gdzies sobie pojachac z kolega a nie odebrałm tych telefonow tylo patrzylam na ten dzwoniacy telefon beznadziejnie. Przynajmniej kaca nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem sam... Siedzę sam w domu cały czas, pogoda nie zachęcała do wychodzenia, źle się czuję, umieram, rozpadam się od środka, boje się jutra, nie chcę żeby juz było jutro, nie chce. Nikogo nie mam, jestem sam, nikt się do mnie nie odzywa, bo i niby po co, zawsze byłem sam i tak już pozostanie. Nikt nie zwraca na mnie uwagi, ale tak było od kiedy pamiętam. Jest źle ze mną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem sam... Siedzę sam w domu cały czas, pogoda nie zachęcała do wychodzenia, źle się czuję, umieram, rozpadam się od środka, boje się jutra, nie chcę żeby juz było jutro, nie chce. Nikogo nie mam, jestem sam, nikt się do mnie nie odzywa, bo i niby po co, zawsze byłem sam i tak już pozostanie. Nikt nie zwraca na mnie uwagi, ale tak było od kiedy pamiętam. Jest źle ze mną...

 

Ktos pewnie czasem zwraca uwage na ciebie a co do samotnosci to jest ona dobijajaca. wiem co czujesz jak piszesz,z e sie rozpadasz od środka mam podobnie to jest straszne czasem wydaje mi sie ze sie rozpadne na tysiac małych kawaków i nikt i nic mnie juz nie pozbiera,zniknę.Nikt zupelnie sie do ciebie nie odzywa, o do nie ktos tam dzwoni od czasu do czasu. Moze sam zadzwon do kogos , wygadaj sie. Moze ci sie wydaje , ze nikt nie zwraca na ciebie uwagi, najgorsze demony, strachy mieszkaja w naszych wlasnych glowach.To ,z e byłes sam nie znaczy ,ze to sie nie moze zmienic moze masz jakis kolegów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że nam nie sprzyja ani strefa klimatyczna ani klimat panujący wśród ludzi. Przydałay się Jamajka i wyleganie sie na hamaku na zmiane z tańczeniem dancehallu.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, wiesz jak dla mnie to nawet to, że ktoś odpisał mi na tym forum to już jest jakiś taki mały pozytyw. Dzisiaj spać nie mogłem, cały czas jakieś chore sny. Okropna noc... Dzień zapowiada się beznadziejnie. A co do kolegów do mam ich kilku, ale... No nie wiem, jakoś nie sądze aby chciało im się spędzać ze mną czas... Proszę zrozum mnie...

 

muraszka, Hmm może rzeczywiście zmiana klimatu by coś dała, zimny drink, hamak w cieniu palmy, kto wie, kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dori26, oj męczące wiem cos o tym....

za 20min nadejdzie godzina, w której do wczoraj brałam afobam a dzisiaj mam go już odstawić o tej godz i też mnie myśli męczą, boję się cholerne ...x/ czemu to jest takie ciężkie ta nerwica i jeszcze taka upierdliwa ?!

 

-- 12 sie 2011, 12:32 --

 

a ktos chce pogadac ze mną przez fon?;( bo pewnie będę sie bała i nie wiadomo co jak nie wezmę tej tabletki (tfu tfu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana mam taki nastrój,że..............chcialbym zeby mi ktoś jebnął w łeb i to porządnie......Mam dość swojego życia,już tak naprawdę dość a nie umiem nawet "kroku" zrobić,żeby było lepiej;/I jeszcze zatruwam swoim marudzeniem i osobą innym życie.Niech mnie ktoś w ryj jebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba muszę czym prędzej udać się do psychiatry,albo podwyższyć dawkę seroxatu.....bo mój lęk przed śmiercią przekracza już wszelkie granice....szkoda,że nie mogę do szpitala,bo chyba tam bym musiał się znależć...Wszystkie miejsca poza domem kojarzą mi się ze śmiercią,że tam żle się poczuję i umrę,wszędzie ze sobą musze brać tabletki bo jak nie wezmę to poczucie pewności się zmniejsza i....lęk i te ciągłe myśli o tym,że sobie lękiem podwyższe i.....;/albo zawał;/.....i obudze sie w szpitalu....i będę widział i słyszał respirator...i nakręce się i się dobiję;/.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×