Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

chcialam wstawic jakis obrazek od siebie, ale maja za duzy rozmiar. Moze macie cos na skladziku w przepisowej nimenklaturze?

 

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 11:34 pm ]

SUKCES!!! Mam swój własny obrazek. Uff, ale się namordowałam. Dzięki wszystkim, którzy się pochylili nad moim problemem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że znajde tutaj jakieś wskazówki jak sobie pomóc ale oprócz porad typu idż do lekarza nic tu niema :) każdy opisuje tylko swoje objawy... Tak naprawde trzeba pomagać sobie nawzajem żeby wyjśc z tego bo lekarze nic tu niepomoga. Pozdrawiam

 

"Najczęściej w naszym życiu spotykamy się z serdeczną obojętnością" cytat pasuje jak ulał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde trzeba pomagać sobie nawzajem żeby wyjśc z tego bo lekarze nic tu niepomoga.

Masz racje trzeba pomagać sobie. Uważasz że bardziej byśmy pomagali, gdybyśmy odradzali wizyty u lekarza?? przeciez my tutaj nie jesteśmy lekarzami. Pomagamy sobie tak jak umiemy i tyle. Dla wielu ludzi ważne jest to że nie są sami z takimi problemami. Ale wiadomo że forum internetowe nie jest lekiem na wszelkie problemy.

Przykro mi że nie znalazłeś tu pomocy, chociaż troche mnie to dziwi. Ja np znalazłam. Ale nawet nie wiem jakiej pomocy oczekiwałeś. Może miałeś inne oczekiwania niż ja. Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedzieć z całą odpowiedzialnością ze mnie to forum uleczyło i nikt mi nie doradzał że mam iść do lekarza ,po prostu szukałam takich rad które według mnie były trafne i zastosowałam się do nich (interesowała mnie tylko medycyna niekonwencjonalna),każdy może znaleźć tu coś dla siebie tylko trzeba umieć szukać a potem sie do tego stosować .Jedno jest pewne wsparcia mozemy szukać u innych ale pomóc sobie w tym schorzeniu możemy tylko sami :!: pozdr

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się z wami nie zgodzić ale chyba nie dokońca mnie zrozumieliście mnie. Po pierwsze chodzi mi wyłacznie o sub forum Nerwica Natręctw. Po drugie ludzie tutaj przychodzą naprawde w desperacji i podbudowywanie się tym że ktoś to ma nic nieda. Wiadomo każdy musi sobie sam pomóc ale większość ludzi tutaj przychodzących jakby się już pogodziło z tym stanem i traktują forum jako miejsce wyzalenia się... Istota forum jest chyba poglebianie swojej wiedzy na temat .

Może to wina moderatorów którzy nie przykleili ciekawych wątków gdzieś tkwi problem tylko należy go znależć... W tej formie te forum NN jest mało pomocne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie ludzie tutaj przychodzą naprawdę w desperacji i podbudowywanie się tym że ktoś to ma nic nie da. Wiadomo każdy musi sobie sam pomóc ale większość ludzi tutaj przychodzących jakby się już pogodziło z tym stanem i traktują forum jako miejsce wyżalenia się.

No i po to jest chyba to forum.

Niektórym to pomaga, gdy napisze co mu dolega, dostanie poradę co ma zrobić do jakiego specjalisty się wybrać.

 

.. Istota forum jest chyba poglebianie swojej wiedzy na temat .

Tak zwłaszcza przy tego typu wątkach :roll: . Nie podoba ci się mogłeś podbić do jakiegoś admina i powiedzieć co ci leży. Ale wolałeś założyć thread i czekać że ktoś cie poprze i będzie można ponarzekać na "władzę"

Z tego co widziałem to forum ma koło roku (może ktoś mnie poprawić ;) ) więc nie oczekujcie że wszystko będzie cacy. "Nie od razu Kraków zbudowano". :)

Widze także że moderatorzy nie potrzebnie się z tego powodu spinają. Post hackthebrain był raczej "żartem"

 

 

 

Proponuje założyć i przykleić np. temat: "Problemy techniczne oraz propozycje zmian na forum"

 

Ps. nie liże dupy adminom i modom :x

 

 

 

 

edit. chyba troche pokręciłem swoją wypowiedź :lol: dopiero wstałem

 

 

pozdrawiam

 

 

dark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole sie nie zgadzam z autorem tego postu!!!!!!!!!!!! przede wszystkim to forum pozwala zrozumiec istote nerwicy ale tez wiele razy jest tu powtarzane ze zwiazana jest ona z konfliktami wewnetrznymi a jak wielu ludzi na swiecie tyle tez roznych problemow, jeden ma taki a drugi inny, dlatego nikt ci nie powie jak masz wyjsc z nerwicy bo nikt nie zna akurat twojego problemu!!!!!!!!! tylko ty go znasz, ew. psycholog pomoze ci go sobie uswiadomic. to nie jest wszystko takie proste ze jest jakies szybkie rozwiazanie czy lekarstwo. kazdy boryka sie z innymi problemami i jest to temat rzeka. mi to forum bardzo pomoglo w drodze do wyzdrowienia, zrozumialam co to jest nerwica, ze nie jest to psychoza i ze mzna z niej wyjsc. zalatwilam swoje problemy i mnie zostawila w spokoju :), ale wiem ze moich problemow nikt inny by nie rozwiazal poza mna sama a tu tylko moglam otrzymac wsparcie. tylko ja znam rozwiazanie moich problemow bo tylko ja wiem czego tak naprawde mi w zyciu brakuje i z czym sie nie zgadzam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde trzeba pomagać sobie nawzajem żeby wyjśc z tego bo lekarze nic tu niepomoga.

Tak naprawdę mogą pomóc... To też ludzie, a większość naprawdę wkłada swoje serce w wykonywaną pracę.

Co prawda wszyscy tutaj może i lepiej potrafią pomóc, bo czują dokładnie to samo.. A psycholog musi się tego uczyć 5 lat. I nie na swojej skórze.

 

Tak naprawdę nie widziałam na forum porady 'idź do lekarza". No chyba że z jakąś drugą opcją, poradą. Do wyboru.

Aha - i my nie rozwiązujemy problemów innych. oferujemy ;) coś lepszego - wsparcie. W moim przypadku po kilku słowach wsparcia, no i moze małych poradach, wszystko staje się prostsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×