Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ja na razie czuję że lerivon się rozkręca, już trzymam pion, nie ma napadów paniki, agorafobię szlag trafia, jest OK. Niepotrzebnie się zadręczam tym że podniosłem klona, przecierz odstawię w końcu, nie mam tendencji do zwiększania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak Was czytam to się dziwię, czemu mnie ludzie nazywali ćpunem, jak Wy bierzecie 5x więcej tego całego syfu, który nazywacie "lekami" :lol:

 

kiedyś Wam wątroba od tego padnie, zaczną się prawdziwe psychozy po odstawieniu i będziecie mieli dopiero problem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens, Nie nie tak to wolę nie eksperymentować, skoro lekarz powiedział że nie wolno mi zażyć więcej niż trzech tabletek to coś w tym musi być, zawsze to lepiej mniej niż więcej...

 

-- 14 lip 2011, 01:14 --

 

w Krakowie sa 2 haszyszmaty :)

kolega sie na szkoleniu dowiedział :)

 

Co to są haszyszmaty? Może cofnięty jestem, ale naprawdę nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, zawsze się da, zawsze można próbować innych metod, a Wy sami siebie po prostu nakręcacie na to.

 

Miro, akurat nie mówiłem w tym momencie o jaraniu zioła ;) Ale prawda jest taka, że większość tych psychotropów, które bierzecie można by spokojnie zastąpić odpowiednimi odmianami zielska. Z resztą powstało kilka leków na bazie THC i kannabinoidów (tego drugiego oczywiście więcej), które pomagają na nerwice, depresje i ogólnie problemy psychiczne. Chociażby Sativex, akurat ten się stosuje głównie na bóle, czyli może zastępować opioidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety polska mentalność jest taka, że jak coś kiedyś rząd zdelegalizował to już nigdy to nie będzie miało zastosowania w medycynie, a szkoda, bo przez to substancje o wielkim potencjale po prostu się marnują.

 

tyle, idę oglądać film, to forum mnie ogólnie zaczyna irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×