Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

aha czyli kiszka.

Bo rozliczanie miesięczne firm jak ktoś ma smykałkę to super zarobek. :yeah:

Dlaczego kiszka trzeba tylko się przyłozyć i mieć papier jak Sebastian, bo jakoś zdał ten egzamin więc głowie ma trochę wiedzy.

 

-- 25 maja 2011, 20:40 --

 

systemow ksiegowych mnie nie uczono ;)

A pracowałeś już kiedyś w zawodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę na rynku lepiej otworzyć własną działalność ,jeszcze znajomość rozliczeń ,wystawienia faktur jeśli się dobrze zna to już pikuś . Zależy też jak branża. Ale niestety taka sytuacja teraz większości studentów, że wykształcenie jest ale brak doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę kilka godzin mnie nie było i już kolejna rewolucja...

To wreszcie można tu pisać o rzeczach wzniosłych i nie wzniosłych czy jak to jest??

 

Bo chciałam się z wami podzielić informacją że mi się dziura w kroku zrobiła w moich ulubionych legginsach... i nie wiem czy temat jest odpowiedni... bo może powinnam tu pisać tylko o tym że dziś na urodzinach przyjaciółki miałam ochotę zrobić się przezroczysta żeby nikt nic do mnie nie mówił i nie pytał... bo powoli tracę umiejętność udawania radosnej osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, dziwnym byłoby gdybyś nosił legginsy...

Ciekawe że akurat tylko tą część mojego posta zauważyłeś.

Ale... Zostałam zauważona... nie jestem Lady Niewidzialna ...

A widzisz dla kogoś zaburzonego... dziura w legginsach może być wielkim problemem...

Rozładowana komórka i zimna herbata to faktycznie katastrofa w niektórych sytuacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu, cała ta sytuacja była z lekka chora. Czyli wszystko wraca do starego stanu rzeczy. Nie dajmy się sterroryzować jednej osobie. :yeah:

Zaraz wychodzę na uczelnię, chociaż mi się masakrycznie nie chce. Ale wierzę,że dam radę. A Wy jakie plany na dziś? Po powrocie czeka mnie wielkie sprzątanie i wielka nauka do zaliczenia. To będzie bardzo zajęty dzień, także mam nadzieję,że nie będe za dużo mieć bezsensownych myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nerwica ma wpływ na WSZYSTKO co robimy w trakcie dnia .............

 

 

i nie ma odgórnego przykazu że mają tutaj być wypisywane czynności jakieś górnolotne, typu: skoczyłem dziś na bungee i pokonałem swój strach :shock:

 

 

nie będzie jeden użytkownik zakłócał porządku forum. i tyle.

a tematy zostały połączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×