Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

carmen, Ty lepiej powiedz co robisz cały dzień... :roll:

 

Dziś dzień "prawdy", ide na zebranie do szkoły syna , dowiem sie z ilu przedmiotów jest zagrozony :( ...stracha mam że hej, nie byłam nigdy w takiej sytuacji, syn miał zawsze bardzo dobre oceny...obym sie tylko nie rozpłakała przed nauczycielami :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziś co? pozmywać, posprzątać zwierzakom, pranie wstawić, ogolić nogi :P , a później trzeba jechać do mamusi bo dzień matki się zbliża a 26 będziemy u "teściowej" 8) jako że mamie wiecznie zimno zakupiłam jej grzane bambosze, które się podgrzewa w mikrofali i potem jeszcze ładnie pachną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś dzwonie do ośrodka leczenia nerwic w Komorowie o 13.00 ciekawe co mi powiedzą,jak byłam tam w zimie to mi powiedzieli,żebym przyjechała jak załatwie swoje bieżące sprawy,czyli po maturze,no i już po niej jestem....chcę tam pojechać jak najszybciej,niestety trzeba się wziąść za siebie,poddać terapii...a teraz idę się opalać :mrgreen:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj tak próbowałam...i nici w mojej miejscowości jak rozmawiałam z psychologiem to on ciągle odbierał telefon i co z tego miałam chyba 15 minut rozmowy na 2 tyg.....a ja potrzebuje rozmowy co najmniej 2 razy w tyg.,najlepiej jakby była 3 razy....czuję ogromną potrzebę wyrzucenie przed kimś tego co przeżyłam,co spowodowało moją nerwicę...i myślę,że intensywna terapia może być dla mnie zbawieniem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz piszę w tym temacie.

Mam taki problem - od kilku dni nic mi się nie chce. Wszystko mnie nudzi. Wydaje mi się, że z nudów pale papierosy chociaż źle się po nich czuję. Np przez ostatnie kilka dni wstaje dopiero o 11 i idę na balkon na papierosa, zawsze kręci mi się w głowie od tego... Z jednej strony wiem, że lepiej się czuję bez palenia, natomiast z drugiej strony palę z nudów i to jest już mój nałóg. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nałogi są beznadziejne i raczej nie poprawiają samopoczucia na dłuższą metę. Mam tak samo z piciem piwa, początkowo pomagało, potem wręcz szkodziło na nastrój, dlatego obiecałam sobie, koniec z tym.

 

Zastanawiam się, dlaczego każdy kolejny dzień jest prawie taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz od razu ziać agresją. Przykro mi,że mój dzień jest tak mało emocjonujący. Mam jednak prawo to wyrazić w dowolnym momencie. Nabijanie postów- tylko tobie mogło to przyjść do głowy. Skoro o tym mowa, to po co istnieją zabawy w ostatnią literę czy skojarzenia- jak nazwiesz to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, owszem racja, co nie zmienia faktu, że ....... esprit, :uklon::uklon::uklon:

 

-- Wt maja 24, 2011 1:40 pm --

 

Ja rozumiem, że ktoś ma duuużo wolnego czasu i jak mu się nudzi to sobie popisze cokolwiek ....ale czy to koniecznie dobre miejsce, masz coś konkretnego do powiedzenia - powiedz, ale do celów w tej chwili: służy blip, twitter, FB nawet...... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, a ja uważam że właśnie więcej luzu niż powagi :) oczywiście macie rację i ja też tego nie popieram ale no..dajcie spokój, nie macie już na co zwracać uwagę ? to sprawa takich osób że lubią pisać o pierdołach. ;) widocznie nie we wszystkim trzeba mieć cel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×