Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_Beznadzieja, No teraz to już naprawdę przesadzasz, widziałem Twoje zdjęcia w "Ludzie z forum" i muszę powiedzieć, że wyglądasz naprawdę dobrze i masz śliczne oczka. Większość facetów na pewno się ze mną zgodzi. Niska samoocena wynika z zaburzonego obrazu samego siebie, ja też mam ten problem. Główka do góry. ;)

 

Edit:

Aha, jeszcze jedno, wcale nie próbuję Cię pocieszać, mówię szczerze - prosto z mostu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się douczyć lub czytać ze zrozumieniem zanim zabierzesz głos w dyskusji. Bo jak prześledziłem twoją krótką karierę na tym forum to jeszcze nic konstruktywnego do tej pory nie wniosłaś.

 

oto jeden z twoich postów :

Kod:

może nie sprawiło radość ale mój pies mnie potrafi rozbawić choć na początku byłam zła..najpierw zjadła mi mielone mięso przygotowane na obiad jak poszłam zadzwonić a teraz wyciągnęła cichaczem z torby podpaski i rozszarpała pół paczki :mrgreen: a jaka szczęśliwa przy tym była :mrgreen:

 

 

Brawo - ambitne

 

To już trochę przesada, nie sądzisz?? Może moją karierę też prześledzisz?? żenada :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, oczywiście że biorę regularnie jak lekarz zalecił. Chodziło mi o to, jak uważacie na dłuższą metę czy lepiej brać doraźnie czy systematycznie

 

-- 24 maja 2011, 20:07 --

 

A tak btw, co tam sobie studiujecie, hm? :)

Ja skończyłam towaroznawstwo i marketing tekstyliów, bezrobotna oczywiście :)

 

-- 24 maja 2011, 20:08 --

 

carmen1988,

Jestem po kąpieli, odprężona- tropikalny peeling zrobił swoje
jakiś domowy sposób, czy zakupiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabolik, o to też bym zapytała lekarza :smile:

 

a co do mojego weekendu to pewnie go zmarnuję a potem będę sobie w brodę pluła ale przynajmniej nie muszę jechać na uczelnię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jem pyszną kolację i zdrową, bo chciałam się wam pochwalić że rozpoczęłam wprowadzanie zdrowej diety do mojego jedzenia. i tak np teraz jem 2 łyżki siemienia lnianego zmielonego, zasypane bananem, 1 łyżeczka miodu + pół jogurtu naturalnego. Pycha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×