Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sie Macie Ludzie!!


Camael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was od Serca.chcialbym dolaczyc do wszystkich ktorym dusza chora zabiera chec zycia,radosc i sens jakiegokolwiek istnienia.Cierpie na depresje czy nerwice?sam tego nie wiem....jedyne czego jestem pewien to ,to ze nie jestem czlowiekiem jakim bylem 6 lat temu.Zmagam sie z ciemnymi nastrojami,panicznie boje raka co owocuje czestymi wizytami u specjalistow i niezliczona iloscia(choc bez przesady) zdjec RTG ale jak na ironie wszystko jest w porzadku,jestem okazem zdrowia a jedank czuje sie naprawde marnie.Sam sie dziwie jak jeszcze moge pracowac?ale widac wrodzone poczucie obowiazku nie pozwala mi sie poddac w tym temacie.Leczylem sie juz u kilku psychiatrow jednak efekty byly krotkotrwale,uczestniczylem tez w grupie terapeutycznej jednak i to nic nie dalo.Obecnie staram sie odstawic lek Cipramil-sam nie wiem czy on mi pomaga czy nie bo po 3 latach leczenia nie czuje zdecydowanej poprawy.Coz robic,jak dalej zyc,czy w ogole jest sensowne zmagac sie z tym wszystkim????

Jutro umawiam sie z kolejnym lekarzem psychiatra,moze tym razem sie uda.W kazdym razie milo mi jest byc wsrod ludzi ktorzy odczuwaja to co ja.

Pozdrawiam Wszystkich i oby Nam bylo coraz Sloneczniej z kazdym dniem.

 

robert,Warszawa

1712987175_Obraz146.thumb.jpg.76b5f293bcc16c4ba4b38626ae471cd5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wdzieczny za mile przyjecie,Chyba sie wyglupilem z ta moja fortka bo widze ze raczej nikt twarzy nie ujawnia.Chociaz jesli ma byc szczerze i otwarcie to nie mam nic do ukrycia.

Dzis mialem baaaaaaaaaaardzo zly dzien,ciagle dusznosc w klatce piersiowej(pewnie rak pluc :D ),stale utrzymujacy sie stan napiecia nerwowego i leku ze za chwile zdarzy sie cos zlego,po prostu "umieranie",niestety zawiodly wszelkie afirmacje i pozytywne myslenie,musialem sie posluzyc moja tabletka ratunkowa(Klonazepan)skonczylo sie na dwoch tabletkach-az sie dziwie,ze jeszcze nie padlem na pysk.Moge miec tylko nadzieje.ze jutro bedzie lepiej........boje sie obudzic......

 

Sciskam Was od Serca

 

robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!Jednak rano obudzilem sie normalnie i nawet w miare wesół,co mnie zaskoczylo!!!!!!!!jeszcze wczoraj widzialem sie w trumnie a tu prosze-niespodzianka!!!!!Dzis byl dobry dzien,na prawde dobry dzien,chociaz gdzies w glebi duszy zaniepokoilo mnie to..........no bo z jakiej racji mam sie czuc dobrze skoro jeszcze wczoraj zycie bolalo????i juz zaczalem sie nakrecac,ze jednak cos jest nie tak ale..........nie dalem sie i wygralem z lękiem-przynajmniej dzisiaj Jestem "debesciak" a co bedzie jutro.....?ano sie zobaczy.Gdzies w glebi duszy mam nadzieje,ze bedzie dobrze,rowniez dzieki temu ze moge byc z Wami!!!!!!!!!

GOD BLESS YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sciskam Wszystkich serdecznie i zycze Dobrej Energii na jutro!!!!!!

 

robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×