Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za forum w ogóle?! Załorzyłem temat z pytaniem co robić by mieć normalne włosy a paradoksy jak zwykle musiała go usunąć i dała głupkowaty komentarz... że mi się fora pomyliły...

 

Więc ja się pytam dlaczego taki durniutki temat o jakichś miesiączkach nie został usunięty... albo temat z poradami na temat pielęgnowania ciała.

 

Coś się za bardzo rządzisz na tym forum paradoksy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, wchodze sobie na irc, bach BAN? wtf? niby za co? w sumie nie boli mnie to bo i tak juz tutaj prawie nie zaglądam, tylko bardziej smieszy mnie to, kto jest taki upierdliwy :) i kto żyje tym gownem i na sile chce komus dokuczyć, z gory mowie - nie przejmuje sie tym, chce tylko wiedziec kto mi zalozyl tego smiesznego bana i za co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do was kurwa z sercem ostatnimi czasy, a wy traktujecie mnie jak wroga, ale nikt tutaj nie jest anonimowy, dziekuje dobranoc :)

 

-- 29 kwi 2011, 21:28 --

 

aha zanim zasne, kto mi dal bana? macie tutaj godnosc jaką kolwiek aby sie przyznac?

 

-- 29 kwi 2011, 21:36 --

 

więc kto mi dał bana? dlaczego tyle trudu sprawia wam szczerość? tutaj to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, czlowieku nie widzisz tego ze ja poruszylem jakis temat i nie uzyskalem odpowiedzi? ale to nie jest zabawne, zabawne jest to ze odpisala mi np linka i skumalem jej wypowiedz ale ty czlowieku nie masz swojego zdania, uwierz mi ze jest tutaj sporo osob ktorzy mysla podobnie CZLOWIEK NERWICA NIE MA SWOJEGO ZDANIA, stary mniej jedz, zacznij moze i nawet medytować bo zachowujesz sie jak taki pajacyk na gumce ktory chce sie przypodobac, jesli twoj mozdzek ogarnie cos takiego jak "ZASLUGUJE NA RUCHANIE" to moze wkoncu zrozumiesz ze nie masz problemu z sexualnością, problem tkwi w twojej grubej glowie, bo sexu kazdy potrzebuje ale ty ograniczasz sie do forum, tak wiec ode mnie masz pozdro i good luck, jestes jedyna osobą na tym forum ktora nie wspolzyla sexualnie, a bronisz swojego zboczenia, moze jestes asexuany? a jesli jestes to nie wmawiaj komus normalnemu tego do łba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, Mogę zapytać dlaczego jesteś tak agresywny? Czy tym pytaniem narażę się zbytnio i też mnie zjedziesz?

Czy Ty wiesz,że obraziłeś człowieka nerwicę? Czy Ty wiesz,że to jest Twoje zdanie na Jego temat? I jakie w ogóle ono ma znaczenie? A Ty jesteś chodzącym ideałem tak?

Mam nadzieję,ze sobie zdajesz sprawę,że funkcjonujesz w taki sposób,że każda uwagę pod Twoim adresem odbierasz jako atak na siebie.

Moim zdaniem powinieneś dostać ostrzeżenie.

I powinieneś przeprosić Darka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przed czym tu się chować? ja założyłam bana, nie pamiętam, który to był raz, wielkie mi coś :mrgreen:

i za kolejne tego typu teksty wobec innego użytkownika dam natychmiast OST-a.

 

Czy Ty wiesz,że obraziłeś człowieka nerwicę? Czy Ty wiesz,że to jest Twoje zdanie na Jego temat? I

 

Monia, oczywiście, że wie. Robi to z pełną świadomością i bez odrobiny pomyślunku, czy kogoś może przypadkiem zranić... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka podobnie jak inni użytkownicy shinobi, człowiek nerwica, 2Proof, Ridllic, tak tak oni też się wtrącili ... ale dla zasady należy przypierdolić się do boga ducha winnego szopika, który miał dobre intencje :( :( Linko jak możesz pisać o ironii mając ją w podpisie, a kiedyś szydziłyśmy sobie z Waszki G. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×