Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

AlexDeLarge, cham nad chamy i tyle ... a od Darka sie odpierdol bo go nie znasz na tyle, żeby sie wypowiadać...

Powinni Ci założyć bana tu na forum i na czacie tak samo.... bezdyskusyjnie

 

-- 30 kwi 2011, 21:11 --

 

Amon_Rah, wybacz, musiałam dodac swoje 3 grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbanowali.

 

szopik ma przecież zawsze informacje z pierwszej ręki :mrgreen: (czyt. pokrzywdzonego - od dawna bawią się tu wzajemnie w adwokaqtowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został zbanowany za pisanie idiotycznych postów, multikonto, obrażanie użytkowników ...... coś jeszcze?

I obiecuję, że za każdym razem będzie banowany. Skoro jest tak fantastyczny radzę podążyć za nim, założyć sobie własne forum - wszyscy będą szczęśliwi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, mi to przypomina pralkę - z płynem do płukania, żeby się ładnie układały brudy życiowe osób, które w realu sobie nie radzą :twisted: taka tam inrospekcja użytkownika, który został wyprany, wygotowany, wymaglowany i to nawet bez płynu do płukania :!::!::!::!::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, musi to mieć związek z ustawieniami Twojej przeglądarki. Możliwe, że przypadkowo jakoś sprofilowałaś stronę forum i dlatego pokazuje inną wielkość. Spróbuj użyć kombinacji klawiszy:

CTRL + 0 (zero)

w chwili gdy pojawi się wielka strona.

 

Milutki, subforum miasta standardowo wyłączyłem z opcji aktywnych wątków ze względu na to, że część ludzi obserwuje jedynie poszczególne tematy z tego działu. Jednak w formie testów wprowadziłem przed chwilą pokazywanie aktywnych tematów z miast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow, dzięki za odpowiedź i tę poprawkę.

 

Milutki, subforum miasta standardowo wyłączyłem z opcji aktywnych wątków ze względu na to, że część ludzi obserwuje jedynie poszczególne tematy z tego działu. Jednak w formie testów wprowadziłem przed chwilą pokazywanie aktywnych tematów z miast.

Co do obserwowania wątków, to chodzi Ci o to, co jest w "Panelu użytkownika" ?

 

Więc tam właśnie można obserwować wybrane Działy lub Wątki,

a strona "Aktywne wątki" powinna pokazywać wszystko - żeby mieć podgląd całego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milutki, zamiast tego można użyć opcji NOWE POSTY - i masz dokładnie to samo.

No może nie do końca...

 

W "Aktywne wątki" mamy bardzo długą listę, a w "Nowe posty" tylko jakieś 35 wpisów (moim zdaniem za mało, jak dla całego forum).

 

A tak jak teraz to "Aktywne wątki" mi się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×