Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

kahir, walczysz z uzależnieniami od lat i uważasz jednocześnie że psychodeliki to forma terapii? :roll:

 

Krzycz i tup ile chcesz, nie robi to na mnie wrażenia, bardzo też się cieszę, że nie wiem jak to jest mam chyba do tego pełne prawo . Wyobraź sobie, że NAWET admini i moderatorzy to zupełnie zwykłe osoby i mają prawo jak każdy inny użytkownik forum mieć swoje zdanie i je wyrażać - obraziło cię to że kilka osób poleca ci hyperreal? Może coś w tym jest..... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walczysz z uzależnieniami od lat i uważasz jednocześnie że psychodeliki to forma terapii? :roll:

hipokryzja, nie? tylko nie wiem gdzie coś takiego napisałem. wskaż mi łaskawie. pisałem, że to jest jeden z kierunków, w którym może iść farmakologia, bo to substancje mające wysokie powinowactwo do odpowiednich receptorów. mówiłem też, że nikomu tego nie polecam, zwłaszcza na własną rękę, zwłaszcza osobom uzależnionym. sam nigdy nie uważałem tego za dobry pomysł i nigdy takiego nie miałem. a to, że psychodeliki mogą dawać efekt terapeutyczny jest faktem. jeśli umiesz gaworzyć po angielsku, to poczytaj sobie artykuły, które przesłałem.

Krzycz i tup ile chcesz, nie robi to na mnie wrażenia, bardzo też się cieszę, że nie wiem jak to jest mam chyba do tego pełne prawo . Wyobraź sobie, że NAWET admini i moderatorzy to zupełnie zwykłe osoby i mają prawo jak każdy inny użytkownik forum mieć swoje zdanie i je wyrażać - obraziło cię to że kilka osób poleca ci hyperreal? Może coś w tym jest..... :bezradny:

coś w tym jest - naturalnie, ale jakbym miał mówić każdemu tego typu rzeczy, bo "coś w czymś jest", to musiałbym się zwracać się do dużej części ludzi z odrazą o pogardą.

 

proszę, nie pisz już więcej. nie mam ochoty Cię czytać i odpisywać na Twoje posty. skończmy tę dyskusję i każdą inną również, bo nie mamy o czym rozmawiać. adios!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe czytać ani odpisywać - skoro to robisz widać chcesz :bezradny: .......wymyśliłeś sobie tą pogardę i odrazę....... powiedziałabym niezrozumienie, brak akceptacji, niechęć ...ale tak wielkich słów bym nie używała...no chyba, ze na siłę robisz z siebie cierpiętnika......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kahir, walczysz z uzależnieniami od lat i uważasz jednocześnie że psychodeliki to forma terapii? :roll:

 

Krzycz i tup ile chcesz, nie robi to na mnie wrażenia, bardzo też się cieszę, że nie wiem jak to jest mam chyba do tego pełne prawo . Wyobraź sobie, że NAWET admini i moderatorzy to zupełnie zwykłe osoby i mają prawo jak każdy inny użytkownik forum mieć swoje zdanie i je wyrażać - obraziło cię to że kilka osób poleca ci hyperreal? Może coś w tym jest..... :bezradny:

uf aż się musiałem zarejestrować żeby coś napisać bo mi się ciśnienie dźwigło

problem jest taki że on napisał prawdę a ty jak zwykle zaprezentowałaś całą siebie i swoje podejście do innych czyli mam w dupie co piszesz bo i tak wiem lepiej sorry ale z twoich postów to bije cały czas , nie wiem jakieś lekceważenie, jakaś pogarda to naprawdę drażni i ludzie ci to czasami piszą delikatnie lub mniej delikatnie, to naprawde wygląda jakbyś wyładowywała tutaj swoje niepowodzenia, na prawdę , jak ktoś ma inne zdanie to nazywasz go ignorantem itd, no nie wiem zachowujesz się jak jakaś rozkapryszona księżniczka no ileż można a ty dalej swoje i ta ciągła śpiewka że admin lub moderator to człowiek jak każdy inny itd bla bla bla no tak ale chyba z większymi uprawnieniami to przychodzi większa odpowiedzialność poza tym skoro tak źle jest być moderatorem to po co się nim jest ? po co jesteś moderatorką przecież już kawał czasu ? jeżeli to jest taka trudna i niewdzięczna praca no nie wiem może jest jakaś psychologiczna kwalifikacja tego typu zachowań, no napewno jest ;)

osobiście nic do Ciebie nie mam i naprawdę wierzę że w realu jesteś inna ale no sorry 8)

PS. ostatni post tylko potwierdza to co napisałem normalnie masakra i teraz odwracasz kota ogonem hahaha nie mogę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dosyć tego tematu nie wiem w co wierzyć,czy w ogóle wierzyć powiem szczerze,że po lekturze tego tematu mam to wszystko w dupie!.Czuje się rozdarty.....nie wiem już sam nic...jedni mówią,że wierzą w Boga,drudzy,że nie = a ja sam nie wiem w co wierzę,czy w ogóle wierzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życzę Wam chociaż jednego dnia na pozycji moderatorskiej - przestalibyście tak gadać. ;)

byłem moderatorem przez prawie rok. każdą pracę można wykonywać dobrze lub źle. to niewdzięczna robota, ale do mnie jakoś nikt, nigdy nie miał uwag odnośnie tego jak ją wykonuję.

na forum psychologicznym? z ludźmi z depresją/nerwicą lub urojeniami?

a-haa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuję adwokata.

 

nie rozumiem waszego problemu - jak ktoś nie pasuje to możecie pisać skargi do Administratora.

a jak się forum nie podoba ogólnie to nikt na siłę Was nie trzyma. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kahir, w dupie mam czy to eufemizm, czy nie.

czytaj to sobie jak chcesz.

 

-- 14 maja 2011, 19:19 --

 

ps. jak Wam się podoba odblokowany temat??

bo wg mnie jest coraz gorzej i i tak wyląduje on w śmietniku.

prowokatorzy, łączcie się :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basia wiem,że nie potrzebujesz adwokata.To też nim nie jestem.Zresztą to co piszę nie odnosi się do Ciebie tylko.

Po 1 Wyrażam tylko swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji na forum - gdzie wg niektórych debili wszystko co złe to modzi.

Po 2. Uważam to co wyprawiają użytkownicy w temacie "Bóg" za robienie burdelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dosyć tego tematu nie wiem w co wierzyć,czy w ogóle wierzyć powiem szczerze,że po lekturze tego tematu mam to wszystko w dupie!.Czuje się rozdarty.....nie wiem już sam nic...jedni mówią,że wierzą w Boga,drudzy,że nie = a ja sam nie wiem w co wierzę,czy w ogóle wierzę...

 

Tym akurat się nie przejmuj.

Darku, poprostu nie masz wyrobionego własnego stosunku do tego tematu, do tematu Boga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam tylko swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji na forum - gdzie wg niektórych kochanych forumowiczów wszystko co złe to modzi.

wszystko co złe to władza. nigdy nie powiedziałem, że ktoś jest zły. przeciwnie, myślę, że ludzie z takich forów są bardziej wrażliwi, bo przeżyli więcej niż powinni i wiedzą co to cierpienie. tak przynajmniej powinno być. i myślę, że są nawet dobrzy, w większości. zresztą ostatnio zaskakują mnie częściej pozytywnie niż negatywnie. ale to działa chyba na zasadzie kontrastu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×