Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Ritka7x, bo nie uważam, żeby było w nich coś, co byłoby dla Ciebie niekorzystne, a poza tym po usunięciu tych postów dyskusja nie miałaby sensu. Nie kasujemy postów "ot tak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie uważasz...ale ja Czuję co Innego...jak widzę tamte tematy na liście to mnie to Dołuje i czasem się Nakręcam....jak nie chcę widzieć danych działów,co zamieściłam w nich swoje posty,to da się tak zrobić,żeby znikły z mojej listy...?...i chodzi mi o te działy z których zgłosiłam posty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, to po co się tam udzielałaś?

trochę konsekwencji.

 

...trochę konsekwencji...paradoksy nie pouczaj mnie ok? ;) ...a dlatego bo wcześniej mi to nie przeszkadzało,ale z czasem takie bardziej problematyczne tematy zaczęły negatywnie na mnie wpływać..więc nie można przy mojej chorobie mówić o Konsekwencji...i jeszcze raz proszę o usunięcie tego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, no jakoś codziennie nie kasujemy postów.

użytkowników jest ponad 20 tys. i jeszcze nie słyszałam powodu kasowania postów "przez chorobę".

 

to nie audiotele i zanim dodasz post możesz się zastanowić nad nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale niestety u mnie to tak wygląda,że mój stan się zmienia z dnia na dzień...i to co 5 dni temu nie sprawiało mi problemu potem może źle na mnie działać...ja jestem bez leków i ten proces wychodzenia nadmiaru negatywnych emocji(lęku) z mojego organizmu właśnie tak wygląda..że są ciągłe zmiany..w moim odczuwaniu...i możliwe,że tylko ja mam taki powód kasowania postów przez swoją chorobę..fajnie być wyjątkiem :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, posty usuwany tylko i wyłącznie w UZASADNIONYCH przypadkach, a nie na zasadzie "bo mi się już nie podobają".

EOT!

....

 

No Właśnie,a ja Uzasadniłam,że te które zgłosiłam Negatywnie na Mnie Wpływają,i nic nie mówiłam o tym,że mi się nie podobają tylko podałam konkretny Powód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę coś zaradzić na następujący problem:

 

Kiedy wchodzę do forumowego menu "zakładki", i próbuję kliknąć w konkretny numer strony danego topiku w tychże zakładkach, wyskakuje mi error 404 - not found. Mogę jedynie wejść w dany temat klikając jego tytuł.

 

Jeśli potrzeba coś więcej napisać, to ja bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×