Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, podświadomie możesz Kasiu o Nim śnić.

Widzisz.....może i w dzień starasz się o Nim nie myśleć, a w nocy śnisz, pojawia się.

Nie jest to coś związanego z nieświadomym wypieraniem?

 

coś w tym jest. w dniach, kiedy się paskudnie czułam fizycznie mało o nim myślałam. i wtedy zaczął się śnić. dzisiejszej nocy znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana mojej ukochanej drużyny, która przed meczem skazywana była na pożarcie, oraz to ,że mogłem być na tym meczu osobiście i na własne oczy oglądać triumf i cieszyć się z tego wspólnie z przyjaciółmi. Było jak dawniej, szkoda tylko ,że na benzo (inaczej nie dałbym rady) ale i tak się cieszę.

 

Jutro poznam płeć mojego dziecka jakie ma urodzić się w sierpniu :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro poznam płeć mojego dziecka jakie ma urodzić się w sierpniu :zonk:

 

Ooo jak fajnie! :D Gratulacje! :)

Dziwi mnie troche, ze ta informacja zajela 2 miejsce, a na pierwszym znalazla sie wygrana ulubionej druzyny, ale widac trzeba byc facetem, zeby to zrozumiec :mrgreen:

 

 

No i już wiem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: będę miał syna :great: I to mnie cieszy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co tam pisał?

 

-- 12 kwi 2011, 15:10 --

 

weszłam dziś na mejla, którego nie sprawdzałam od lutego - a tam wiadomość od koleżanki z uk... bardzo się tam zbliżyłyśmy, potem przez ROK nic nie pisała, uciekła z anglii od faceta który ją prał itd... :shock: martwiłam się, a ona napisała w końcu! na szczęście jest bezpieczna i dobrze jej się żyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×