Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

lukasz1 ja niczego nie potrafię i wbrew własnej woli mieszkam sam. To, że jestem nieudacznikiem to jeszcze połowa. Mój charakter odstrasza ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla 19sto latka zawsze jest ratunek. jak źle by nie było. tylko nie można odrzucać tej pomocy..

 

Najpierw trzeba tą pomoc otrzymać... A ja mam taką a nie inną sytuację w domu(ojciec alkoholik który sam się teraz leczy) i jestem już w tym wieku, że muszę sobie sam pomóc. Bo wiem, że jeżeli nie zrobie nic to nie przetrwam kolejnej wiosny;/ I wydaję mi się, że nie ma sensu bo jeżeli w tym wieku psychika działa nie tak jak powinna to co będzie póżniej?;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba tą pomoc otrzymać... A ja mam taką a nie inną sytuację w domu(ojciec alkoholik który sam się teraz leczy) i jestem już w tym wieku, że muszę sobie sam pomóc. Bo wiem, że jeżeli nie zrobie nic to nie przetrwam kolejnej wiosny;/ I wydaję mi się, że nie ma sensu bo jeżeli w tym wieku psychika działa nie tak jak powinna to co będzie póżniej?;/

Poszukaj czegoś na własną rękę, jakiejś poradni psychologicznej. są darmowe czy na nfz, jesteś pełnoletni więc możesz wszędzie sam iść... ja sama szukałam i nie powiem żeby było jakoś super ale sobie jakoś staram radzić... a mam 21, zaczęłam się 'leczyć' (to było dość nie regularne) jak miałam niecałe 18 i bez wiedzy kogokolwiek poszłam do psychiatry i potem psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat, nie wiem jak sobie poradzić z czym kolwiek, nauczyciele codziennie mi mówią że widzą, że coś jest nie tak. Nie potrafie już dłużej nikogo okłamywać. Nawet gdy mi nie wychodzi jakies zadanie, siedzie i płacze. Co raz bardziej czuje, że nie daje sobie rady. Wczoraj zadałam sobie pytanie czy jestem szzęśliwa? Nie potrafiłam na nie odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisalam się do gina 2 tygodnie temu, bo mnie boli jajnik już 3 tygodnie bardzo a nie pamiętam na jaki dzień :why:

zapisaną kartkę wyrzuciłam :why:

a dziś po prostu zdycham na ten ból jajnika... :why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×