Skocz do zawartości
Nerwica.com

DIETA!!


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamierzam jeść wszystko, ale dieta będzie nie więcej niż 2200 kalori. Chociaż przy mojej masie optymalna to chyba z 2500 dziennie. Plan taki: 3 razy racjonalny posiłek i 2 razy dziennie coś skromnego ala jogurt/owoc. Wytrzymać tylko 2 tygodni. Później już z górki.

 

-- 05 lut 2011, 16:01 --

 

shelby, z chęcią bym ten taniec zobaczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza dieta nazywa się ''żryj mniej'' I zasada małych talerzyków. To co jadłaś do tej pory, tylko trochę mniej upychasz na małym talerzu i najadasz się już samym wzrokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przyznam, że też miałam jakiś czas temu kilkudniową fazę na coś słodkiego..

ale to było dziwne, bo ja wręcz kilka lat wogóle słodkiego nie lubiłam, nie jadłam..

a tu nagle, podczas odchudzania, jakaś obsesja... cokolwiek słodkiego..

 

ale Michuj, mogę pocieszyć,że po jakimś tygodniu wszystko wróciło do normy a na wadze wcale nie przybyło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, ja też tak mam jak się odchudzam...wtedy nawet cola mi smakuję, której normalnie nienawidzę..a podczas odchudzania jest taka pyszna...

 

właśnie obejrzałam fotki jak byłam chuda i chciałabym wrócić do tego stanu :(( nie wiem czy dam radę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shelby zazdroszczę karnetu, no i zajęć z tańca brzucha :D ja próbuję go amatorsko i muszę przyznać, że daje w kość ;)

 

dominika92 heh ja mam hula-hop i za Chiny ludowe nie umiem go obsługiwać, dwa obroty i ląduje na ziemi - trochę to frustrujące ;) No i rozumiem Cię w sprawie okresu, ja przed ciągle jem czekoladę... ale w trakcie okresu nie mam siły nic zjeść, bo wymiotuję z bólu :( Haha i bardzo podoba mi się nazwa diety NŻT - zastosuję się - też chciałabym schudnąć do lata z 5kg...3kg też wystarczą ale 5 to taka ładna cyfra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem załamana, nienawidzę swojego grubego, obleśnego cielska ;/

 

jeszcze dodatkowo wkurwia mnie jak mój turek gada, że jestem piękna i mam cudowne ciało. Mam ochotę go zabić, bo pierdoli takie głupoty, że się go nie da słuchać. Mam lustro i widzę jak wyglądam, więc nie musi kłamać bo kłamstwa nienawidzę.

 

Zaczęłam diete i schudłam (o ile można nazwać to schudnięciem) 0,3 kg. Nie ma co, szczęscie po chuju.

 

Hula hop mam, ale go zostawiłam na siłowni, jakoś pół roku temu, kiedy miałam zapał by chodzić. Tego dnia co je tam zostawiłam, był ostatni dzień kiedy się tam pojawiłam. Też mam/miałam to hula hop z kulkami. Potrafię kręcić godzinami, tylko co z tego.... skoro to nic nie daje!!!!!!! jedynie człowiek siniaków się dorobi.

 

teraz zaczęłam ćwiczyć pilates, i się wkurwiłam bo nawet w tym jestem chujowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, hmm mi zawsze dużo dawało hula hop ...płaski brzuch i talię i likwidowało boczki.

 

i czuję się teak samo. po okresie się naprawdę biorę na siebie bo nie mogę na siebie patrzeć..i na rozstępy...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem jedyną osobą, która lubi swoje rozstępy? Nie wiem czemu, ale dla mnie są częścią mnie, dosłownie historią zapisaną na moim ciele... albo to przez moje skrzywienie, bo uwielbiam wszelkiego rodzaju blizny :roll:

 

Dziewczyny ( i chłopaki :P ) głowa do góry, pierś do przodu i jak się porządnie zmotywujemy to damy radę! Może to próżne, ale cóż poradzimy, że człowiek czuje się lepiej jeśli jest zadowolony ze swojej fizyczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prusak, a ja nienawidzę właśnie wszelkiego rodzaju blizn...mam 19 lat i paskudne ciało. to jest okropne. mogę być nawet gruba ale żeby to ciało jakoś wyglądało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, potrafiłam codzień kręcić, i to naprawdę długo, i nic nie dawało. Poważnie.

 

o, proszę:

SP_A0069.jpg_thumb.jpg

mi to chyba śmierć została.

 

a ani rozstępów i cellulitu nie lubię. Wstydzę się ich i ich nienawidzę. Jedyną historię jaka mi przypominają to to, że kiedyś ich nie było, byłam zgrabną fajną laską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, no..dokładnie..ja ostatnio od 2 tyg używam kremów i widzę minimalną poprawę...

 

jezu..straszny ten siniak!!!!!!!!!!!!! ja do tej pory nie kręciłam tym z masażem, tylko zwykłym..aż się boję :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, ja nie umiem się zmobilizować do takich ćwiczeń. czekam tylko aż będzie można jeździć na rolkach. a do tego czasu ograniczenie jedzenia i hula hop..

 

po prostu nie umiem ćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od wczoraj zaczęłam odchudzanie. nie mogę na siebie patrzeć. na razie polega to na ograniczeniu jedzenia i zdrowsze żywienie, właśnie jestem po pysznym, zdrowym obiadku przyrządzonym przez P. :105: no i jeszcze hula hop zaczynam kręcić. może jeszcze znajdę jakieś ćwiczenia..ale nie wiem czy dam radę się zmobilizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy się lubi:)) On pisze ,ze w ten sposób można oczyścić i zregenerować wątrobę. Tylko miód oczywiście taki polski od pszczelarza. Jakbyś potrzebowała to mam wypróbowanego:)

 

Pomijając jabłka chętnie skorzystała z kontaktu - bo bardzo lubię miód, a nie ma nic lepszego niż taki prawdziwy miodzik :D

Witam

Jest to mój pierwszy post ale na temat miodu ciut wiem prowadzę pasiekę gdzie właśnie pozyskujemy miody odmianowe

Naturalny pszczeli miód zalecany jest w stanach wyczerpania jak i wielu dolegliwościach chorobowych jednakże aby uzyskać zadowalające efekty miód powinien stanowić codzienną dietę a nie tylko w przypadkach gdy już nam coś dolega

Potocznie mówiąc miód leczy ale przede wszystkim zapobiega powstawaniom zmian w organizmie

Co dzienna spożywanie miodu powinno odbywać się na kilka sposobów nie tak że kiedy nam się wspomnie bierzemy słoik i łyżkę i jemy

Miód powinno spożywać się zawsze z czymś , pieczywem ,serem letnim mlekiem lub herbatom do temp 35sTC nigdy nie należy dodawać miodu do napoi gorących gdyż miód traci zarówno walory spożywczo-odżywcze jak i smak

na temat miodu można pisać wiele , chętnie odpowiem na każde pytanie lecz mogę też zaproponować zapoznanie się z kilkoma działami na mojej stronie a przede wszystkim z działem Apiterapi i Odmianami Miodu gdyż każdy prawie ma inne działanie w medycynie naturalnej

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×