Skocz do zawartości
Nerwica.com

DIETA!!


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Korba,

 

Czytałam kiedyś u sławnego Tombaka dietę na oczyszczenie wątroby. Przez kilka dni je się tylko i wyłącznie pieczone jabłka z miodem. Ale ten facet jest dość kontrowersyjny , więc nie wiem do końca czy można mu ufać- ale kiedyś próbowałam bo dieta chociaż smaczna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, nikt mi nie mówił bym nie jadla słodyczy. Leczyłam się krótko, po 7 latach zdiagnozowali mi borelioze, ale samo leczenie to zaledwie pół roku. najpierw antybiotykoterapia, potem szpital i też dożylnie podawany antybiotyk i tyle.

 

Może dlatego przytyłam 15 kilo w ciągu tych lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy się lubi:)) On pisze ,ze w ten sposób można oczyścić i zregenerować wątrobę. Tylko miód oczywiście taki polski od pszczelarza. Jakbyś potrzebowała to mam wypróbowanego:)

 

Pomijając jabłka chętnie skorzystała z kontaktu - bo bardzo lubię miód, a nie ma nic lepszego niż taki prawdziwy miodzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bolały te wlewy? i ile trwały? w czasie? i z czego konkretnie?

czy to na zasadzie kroplówki?

 

nic nie bolało :) to normalne kroplówki. Jedynie jeśli ustawiły że za szybko się przelewało, to czuć było, że coś tam mi się dostaje do organizmu.

No i samo wkłucie igły. Niektórzy nie lubią. Ja nie znoszę pobierania krwi, ale przez te parę tygodni codziennego kłucia stwierdziłam, że skoro się nie boję ciąć to głupią igłę też nie powinnam się bać wbijać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z Was słyszał o diecie dr Budwig?

kupiłam ten olej lniany nieoczyszczony, ale teraz czytam i czytam wady i zalety.. no i kurcze zaczynam mieć wątpliwości, czy to w ogóle ma sens..

no i coś widzę, że ostatnio mam cholerne problemy z podejmowaniem decyzji :bezradny:

help

 

[Dodane po edycji:]

 

hmm..

 

no i właśnie znalazłam jakąś " dietę cud"... aż strach się bać.. :zonk: co o niej myślicie?

http://www.odchudzanienazawolanie.pl/technika-podzialu-kalorii.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, Nie ma żadnej diety cud.

 

A wlaściwie jest! :

 

Jeść i pić do woli............................................i cud,że się schudnie! :D

Trzeba sie ograniczać z niektórymi produktami, więcej ruchu i ot cała tajemnica, jeśli tycia nie powodują ukryte choroby.

Przede wszystkim słodycze, produkty z mąki, chleb, ziemniaki tuczą. Zwłaszcza w nieumiejętnym łączeniu ze sobą składników.

 

Ja wiem,że kiedy ograniczę czekolady z orzechami, ciasta z bitą śmietaną, chleb i ziemniaki to schudnę. No i oczywiście zapomniałam o niesłodzeniu hebaty i kawy.

Muszę schudnąć bo chcę...około 5 kg.o mam fajne ubrania na wiosnęi zamierzam się w nie zmieścić!A wiosna tuż, tuż......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja a ja się ruszam, ale lubię zjeść... a boję się bawić w dietę, bo licho wie czy znowu mi się na głowę nie rzuci (dawniej miałam dużo zaburzeń związanych z odżywianiem :x ). Jak ktoś ma kiełbie we łbie to odchudzanie wcale nie jest łatwe :(

 

Monika1974 też chciałabym schudnąć ok.5kg, bo karmię się głupim przeświadczeniem, że wtedy będę lepsza, fajniejsza. Teraz w sumie wizualnie mogę być, nawet dla zabawy mówię na siebie ukraińska pyrka, ale w głowie ciągle mi siedzi myśl, że jak schudnę to będzie lepiej - brzmię tak glupio, jakbym chciała komuś wmówić, że szczuplejsza mam większe szanse na wygranie w totka :lol:

 

Niech mnie ktoś palnie w głowę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grudniu schudłam 2 kg w 1,5 tygodnia.. teraz 2kg w dwa tygodnie. póki co waga stanęła. w szpitalu gadali o zdrowej diecie i takie tam, ale to przecież frustrujące, bo chce się schudnąć szybko a tu się chudnie wooolno. ale przyznam, ze zdrowa dieta w moim przypadku przynosi efekty nie tylko w postaci ubytku kg, ale również ogólnie w leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze ,że żyjesz po tylu latach infekcji ...groziła Ci śmierć wiesz?

 

nie załamuj mnie, ja mam prawdopodobnie boreliozę wrodzoną, przeniesioną z mamy na mnie w czasie porodu. :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

a czy ktoś z Was słyszał o diecie dr Budwig?

kupiłam ten olej lniany nieoczyszczony, ale teraz czytam i czytam wady i zalety..

 

ja słyszałam, stosowałam i osobiście polecam jeśli nie masz nietolerancji laktozy (tzn. możesz jeść nabiał). a jeśli nie to chociaż używaj oleju lnianego do jedzenia (sałatek, kaszy, ziemniaków itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie u mnie jest tak, że non stop coś piekę, ale nie dla siebie tylko dla bliskich mi osób, uwielbiam widzieć ich uśmiechy, słyszeć że im smakuje i widzieć jak masują się po najedzonym brzuchu... no właśnie i jak tu schudnąć w takich warunkach :lol:

No ale nie poradzę, że dobre samopoczucie innych jest w tym przypadku ważniejsze niż moje własne, ale przynajmniej mam satysfakcję, że sprawiłam im przyjemność... no i sobie też, bo sama wcinam co upichciłam. No i błędne koło :roll:

 

Ech, ale o czym ja piszę, nie potrafię wielu rzeczy doprowadzić do końca to co dopiero wziąć się za takie coś :)

 

nieidealna trzymam kciuki, skoro utrata wagi jest pomocna w Twoim leczeniu, więc mam nadzieję, że osiągniesz swój zamierzony cel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×