Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelina jak upławy są takie jakby serowate to świadczy o grzybicy pochwy. Idź do ginekologa jak Ci się to powtarza a jak nie możesz teraz to posmaruj clotrimazolem to doraźnie pomoże, ale jak się powtórzy to konieczny antybiotyk.

Ale upławy mogą być też ciemnawe i takie świadczą o infekcji, nadżerce itd.

Bo plamienia to wg. mnie krew.

 

Mel ale przecież Ty się za przeproszeniem na tym nie znasz. Jak rozróżnisz czy to co widzisz jest normalne czy patologiczne, no przestań. :D Nie wkładaj sobie tego wziernika, a jak sobie krzywdę zrobisz. Przecież ginekolodzy Cie badali.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina a jak miałaś ten śluz serowaty to potem Cię piekło? Bo jak nie to chyba nie grzybica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia nie piekło mnie nic niemam tego teraz tylko mialamplamieniaale brazowe i ja wiem ze przy nadzerce tomoga wystepowac wtedy kiedy chca a ja mialam juz drugi raz w 17 dc czyli tak w polowie cyklu a sa plamienia owulacyjne i wiemzemoga byc one brazowe nie tylkokrew czytalam i pytalam ginekologa .ide w styczniu a teraz biore lek remens na zaburzenia miesiaczkowania ale one tez sa na infekcje ale jak robilam cytologie to nic mi nie wyszlo :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, no wziernikiem sobie dziury w brzuchu nie zrobię, poza tym jeszcze go nie mam, dopiero zamówiłam. i jest plastikowy.

Przy grzybicy nie piecze raczej, tylko swędzi. Przy bakteryjnych infekcjach piecze ( i mnie piecze czasami, np. po nocy:/)

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina, jak masz cyto dobrą to nic się nie dzieje złego. Pewnie to owulacyjne plamienia były, nie bój się. Albo złapałaś jakiegoś grzybka, to też nic strasznego. Pewnie z 70% kobiet która by teraz poszła na badania miałaby jakąś infekcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel89 a wiesz ze podobno lepiej nie usuwac ani nic nierobic z nadzerka jelsi sie jeszcze nie rodzilo to mi mowila kolezanka ktora teraz prowadzi ciaze u profesora za zadne skarby. Ja sama nie wiem mialam dwa dni jakby plamienia brazowe izniklo juzsadze ze infekcja to raczej sama by nie przeszla tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam przy grzybicy piekło, swędziało i miałam takie serowate upławy pierwszego dnia.

 

Mel jak go dopiero zamówiłaś to pewnie przyjdzie razem z wynikiem cytologii. :D Ale ja bym chyba sama tego nie sprawdzała.

 

Ewelina jak masz dobrą cytologie to nie masz powodu do obaw. Pewnie jak mówi Mel jakaś infekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, mogłaś tak słyszeć, bo kiedyś nadżerki się wypalało a nie mroziło, a przy wypalaniu robią się blizny, które potem mogą utrudnić poród. Teraz już się nie wypala tylko np. wymraża i wymrażanie nie powoduje bliznowaceń. Małych nadżerek się zwykle nie usuwa tylko obserwuje i przy dobrej cyto nic się z nimi nie robi; leczy się stan zapalny jeśli tak jesy, a jak stan zapalany jest wyleczony to b. duże prawdopodobieństwo że nadżerka sama zniknie :) Nie bój żaby. Nadżerkę ma co 4 kobieta w tym kraju.

 

Asia, a mnie tylko piecze to i wyszły w cyto poprzedniej bakterie, więc pewnie jeszcze nie zeszło.. ale ja robię irygację tym srebrem koloidalnym co wybija 650 szczepów bakterii i dlaczego nie pomaga? :why:

 

Ueee, i weź nie przypominaj mi tych wyników, ja mam nadzieję że nie dostanę telefonu od mojej gin po świętach, bo tak się z nią umówiłam że ma do mnie zadzwonić jakby cyto źle wyszła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel ale baketrie tez ma duzo kobiet wiec nie masz sie czym martwic. Ja wiem ze duzo kobiet ma nadzerke i zyje z tym jak bylam w lutym i maju to byla taka sama nie wiem jaka jest teraz. Ja juz bylam ztymu gina w listopadzie zenie raz zamiast okresu mam brazowe zrobil mi usg i dal jakis lek tob yl drugi ginekolog bowczesniej bylam prywatnie ale to samo stwierdzil ze usg dobre wiem ze wiele kobiet kilkalat zmaga sie z takims czyms ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelina, więc nie masz się czym martwić, co nie ? Może ja Cię trochę moją nerwicą szyjkową zaraziłam :(

Aha, a ja miałam cyto kiedy nie było nadżerki, a teraz jest :(

 

Asia, trzymam Cię za słowo :D ktoś z resztą musi wierzyć za mnie w te dobre wyniki..

A srebro potrzebuje 6 minut żeby dobić bakterie. Więc nie wiem, może jest ich za dużo i muszę porobić jeszcze trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam te wasze posty, to odnoszę wrażenie, że perla za bardzo się nakręca. Dziewczyno, przecież to jest aż nienormalne. Żadna z dziewczyn, nie ma aż tylu dolegliwości co Ty, żadna. Tobie codziennie dochodzi coś nowego. Tak nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset nie nakrecam sie z tym akurat bo z problemami ginekologicznymi mialam jakis problem zawsze tylko nie pisalamze wszystkim po co ale jak mel cos podobnego miala topisalam jej ze nie jest ztymsama zreszta to forum jest podobno od wyżalania sie nie prawda i zoruzmienia drugiej osoby nie wiem mel Asia i Aneto czy ja cos zlegopisze??bonie rozumiem tego troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, ja nie napisałam, że coś złego tutaj z siebie wyrzucasz. Po prostu wydaje mi się, że Ty strasznie się nakręcasz, jak żadna z nas. Przeczytaj swoje poprzednie posty. W żadnym nie widziałam, abyś napisała, że czujesz się lepiej. Takim postępowaniem na pewno nic nie zdziałasz. Na pewno nie poczujesz się lepiej, ani nie pozbędziesz się tej pier*dolonej hipochondrii. Ja po prostu dobrze Ci radzę, nie krytykuję Cię, bo to nie w moim stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, ja na prawdę nie pisałam tego w złej wierze. Chcę po prostu, abyś przestała choć na chwilę się tym zadręczać. Nie warto. Życie Ci ucieka. A Ty za bardzo się nakręcasz. Nie można tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka nic złego tutaj nie piszesz i myślę, że sunset też nie chciała Cię w żaden sposób obrazić, ale ty się kochana faktycznie za bardzo nakręcasz. Co ja doskonale rozumiem, bo też tak czasami mam. Na pewno nic Ci nie jest, jak żadnej z nas. Musimy tylko w to uwierzyć. :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

O cholerka zapomniałam o Mateuszu - jemu też nic nie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:tel2: chciałam bym cofnąć czas o rok ehh

dlaczego?

 

Ja bym chciała cofnąć czas do 1 października. Fajnie by było gdybym nie wymacała tego węzła - miałabym teraz o wiele więcej pieniędzy i pewnie byłabym w lepszym stanie psychicznym. Ile on mi nerwów przysporzył. :evil:

 

[Dodane po edycji:]

 

Też nie możecie spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×