Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Zuzia00 no to witaj w klubie...Do psychiatry jak najbardziej i jak najszybciej bo hipochondria może się przerodzić w straszne stany lękowe(wiem z własnego doświadczenia) i bedziesz się tak nakrecac że już sama ze soba nie wytrzymasz... Ale nie to że ja Cię straszę. Broń Boże.Tylko jeśli podejrzewasz u siebie hipochondrię to lepiej z tym do psychiatry. Mnie pomógł :D Chociaż leki do końca wszystkiego nie załatwią. Ja szukam psychoterapeuty. Bo się jeszcze potrafie nakręcić i to mimo zażywania lekarstw(chociaż nie jest to takie straszne jak było). Piszesz , ze z tymi naroślami , kulkami byłaś już u kilku lekarzy- i co oni na to? . Nie bój się nas! Jesteśmy tutaj wszyscy tacy sami! :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Na pewno Ci nic nie jest. To tylko nerwica. Albo aż nerwica :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina! Przecież to na pewno tylko jakieś pryszcze albo inne gówienko, na pewno nic poważnego!!!! A brzuch Cię boli z nerwów. A jak nie masz pewności to idź z tym brzuchem do lekarza. Mówiłam Ci, może jakaś bakteria ale nawet zetVi Ci napisała, że to na pewno od nerwicy. Ale iść do lekarza możesz, bo nerwicę tez trzeba leczyć , ale idx z tym brzuchem , uspokoisz się. :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Asia ja właśnie się od kilku nocy znowu pocę i mam całą klatkę piersiową mokrą.... :why::why::why: Ale mnie już przestało swędzieć :uklon:

 

[Dodane po edycji:]

 

plecy mnie właśnie swędzą :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj Anetka juz nie wiem ide 2 marca do gastrologa watpie zeby jakas bakteria bo juz dlugo tak mam. Cały czas ino :why: zeby jesc niemogla:(

Kiedys juz dawno jak czytalam zakazane stronytobyla wypowiedz jednej dziewczyny na temat jej mamy ze miala wymioty biegunke schudla bolalo ja biodro dawali lekarze jej tylko leki przeciwbolowe a jak trafila do szpitala to bylo za pozno okazal sie r z przerzutami :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany Asia ...przykro mi bardzo. Mogę zapytać co to za typ tego raka? Ale przecież rak to nie wyrok więc na pewno są jakieś szanse na wyzdrowienie.

Ewelinka to dobrze że idziesz do gastrologa. Ja kiedyś miałam helikobacter pylori i schudłam i rzygałam jak kot przez ta bakterię. I nie czytaj zakazanych stron :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny. :smile:

 

Nie wiadomo jaki to typ raka. Babcia kilka lat temu była w szpitalu - zrobili jej wszystkie badania i markery nowotworowe ca. Ona wskazują na nowotwór jajnika, jelita, płuc itd. Babcia miała ten marker bardzo wysoki i ogólnie anemię i złą morfo. Ale porobili jej wszystkie badania, usg, tk, rtg. Kilku onkologów ją oglądało i nic nie znaleźli. Więc lekarze stwierdzili, że to jakiś stan zapalny bo ten marker jest bardzo nieswoisty. Ale teraz już babcia się, źle czuje ma kłopoty z żołądkiem i była dzisiaj u lekarza, pomacał ją i dał skierowanie do szpitala. Powiedział, ze wg niego wtedy nowotwór był utajony, a teraz ten brzuch jej tak spuchł i zrobił się twardy i kaszle i wg już są przerzuty. Moja babcia ma 84 lata i w tym wieku to rak już jest wyrokiem.

 

Ewelina Ty już masz tak długo te mdłości, że już byś dwójkę dzieci urodziła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka kurcze tylko cie wystraszyłam niepotrzebnie. Ale musiałam się gdzieś wygadać. Ty na pewno nie masz nowotworu. Takie choroby jak mojej babci to są choroby osób w straszym wieku, nie martw się. Mnie też często z nerwów boli brzuch i mnie mdli. Nawet sobie "zdiagnozowałam" jelito drażliwe. Mojej babci nie mdli, jeśli to Cię pocieszy.

 

Jestem straszną egoistką, bo jak sie dowiedziałam co lekarz powiedział to sobie pomyślalam: "cholera a jak to jest dziedziczne i będzie miał to mój tata a potem ja, albo jednak mam tego mięsaka" :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina a robiłaś test?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabletki pomogły,ale co jakiś czas mam nawroty.Każdy najmniejszy ból wywołuje u mnie straszliwy lęk,ze to coś poważnego.Zazdroszczę tym ,którzy żyją sobie normalnie nie martwiąc się niczym.Pozdrawiam!

Nie jesteś sama. Ja też tak mam.

Asia no to niedobrze.... Przykre to strasznie.

Ewelinka może bakteria wróciła?

 

Kurcze, przypomniało mi sie , że jak ucisnę żołądek(brzuch? tak po środku niżej pod mostkiem ale nie pod samym mostkiem tylko trochę niżej ) to tez mnie boli :why: i to już jakiś czas. miesiąc może, tylko nie zwracałam na to uwagi. I często mnie kłuje pod lewym żebrem :zonk: Matko, a jak to żołądek? Żołądka mi nie badali!!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Asia nie jesteś egoistką, tylko masz nerwicę i taka wiadomość wywołuje takie myśli od razu

Nie płacz Ewelinka, bo będziesz się gorzej czuła, nie płacz, nie martw się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EwelinaA w październiku już Cię mdliło? Ale mi się wydaje, ż te twoje mdłości kłopoty z żołądkiem to nerwica. Ale ta bakteria też jest prawdopodobna, ona może byc bardzo długo w organiźmie.

No, moja babcia już ma 84 lata - też bym chciała tyle żyć, jej mąż żył 86. Mam nadzieje, że jej dzieci też tyle pozyją. Ja nie jestem z nią jakoś mocno zżyta (chociaż mieszka z nami to nie da się lubić). Strasznie mi wstyd z tego powodu, ale ja sie bardziej martwie, że to dziedziczne i mój tata zachoruje a potem ja z siostrą. Paranoja, nie? :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Kurcze, przypomniało mi sie , że jak ucisnę żołądek(brzuch? tak po środku niżej pod mostkiem ale nie pod samym mostkiem tylko trochę niżej ) to tez mnie boli i to już jakiś czas. miesiąc może, tylko nie zwracałam na to uwagi. I często mnie kłuje pod lewym żebrem Matko, a jak to żołądek? Żołądka mi nie badali!!!!

 

 

Anetka nie naciskaj. Jak ja tam nacisne to też mnie boli. Na pewno nic nie masz z żołądkiem. Moja babcia ma taką twardą "piłkę" w środku jak lekarz naciskał to to sie podobno normalnie przesuwało.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Anetka gorzej sie czuje bo placz mi poteguje scisniecie zoladka a to odruchy wieksze ale ja nic jeszcze nie jadlam.

 

Zoladek mnie juz nie boli jedynie takie dziwne uczucie czuje :(

 

Asia mnie roznie mdlilo pamietam ze do wesela owszem zoladek nie raz bolal ale odruchow wymiotnych nie mialam. i Ja bakterie wyleczylam ale w jednym szpitalu stwierdzili mi refluks bralam tabletki na poczatku przez dwa lata bralam potem przestalam bo było oki. Wtedy co mialam ta bakterie. tylko czemu nie moge zjesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia to ja sobie tez jak nacisne po prawej stronie brzucha ale tylko po stojacemu to czuje cos co sie przesuwac zaraz pod watroba ale to mnie nie boli. :hide: nie wiem co to moze byc.

 

Ale nie tak czesto jak ja mam ze odruchy i tez jak mamgdzies wyjsc mam odruchy i troszku zawsz etakim kwasem zwymiotuje nie ze duzo odrobine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, to wszystko nerwica. Też tak mam. Potrafi mnie trzymać 2 tygodnie. Nie mogę jeść, bo odruchy wymiotne są straszne. Wtedy na siłę coś w siebie pakuję, ale prawie wymiotuję. Teraz ogólnie mam manię przytycia. Jem co chwilę i ważę się około 10 razy dziennie jakby to miało coś zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, nie wiem dlaczego rano jest gorzej, bynajmniej też tak mam. Zdarza się, iż boli mnie żołądek, ale to jest bardzo rzadko. I nigdy nie badałam się w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że potrafi wykryć. Przecież ona jak tam naciska to mniej więcej czuje czy cos jest powiększone czy nie. Nic tam nie masz nie martw się. :smile: Pewnie jakis mięsień wyczuwasz.

 

perla86, nie wiem dlaczego rano jest gorzej, bynajmniej też tak mam. Zdarza się, iż boli mnie żołądek, ale to jest bardzo rzadko. I nigdy nie badałam się w tym kierunku.

 

Olinelka kiedys mówiła, że lekarz jej powiedział, że przy nerwicach lękowych rano zawsze jest najgorzej. Ja tez rano mam najgorsze samopoczucie, też zawsze mnie wtedy wszystko boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×