Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Anetka mnie to znowu piszczel jak b y bo z przodu nie raz udo tez ale tez w kolanie zalezy a przepukline moze tylko rezonans pokazac nie przeswietlenie. Tylko nie wiem czy to kości nie bolą nie wiem jak to odróżnić

 

Asia to prawda ze nogi podtrzymuja ciezar ale kurka nie zeby codziennie bolaly nigdy tak nie mialam :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelina jesteś dokładnie przebadana, nic Ci nie jest. Nogi Cie codziennie bolą albo od kręgosłupa albo od nerwicy. Powiedz sama czy jak zajmiesz się innym bólem albo tą krostką pod pachą to nogi dalej bolą, czy może przestają?

Ja dzisiaj zauważyłam, że jak zajęłam się tą kulką pod uchem to przestała mnie bolec klatka piersiowa. Teraz skupiam się tylko na tym, że coś mnie tam uwiera i to na pewno ten guz :(

No, ale przetrwałam już tyle nowotworów to i ten przeżyje :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja od paru dni także cierpię na uporczywe bóle nóg,takie rwanie.Oprócz tego jestem od dwóch tygodni zaziebiona,boli mnie gardło i głowa i zaczynam sie bardzo tym martwić czy to nie jest nic poważnego. Temperatury nie mam,ale czuje sie jakbym miała wysoką goroczkę :cry: Miesiąc temu miałąm robioną morfologię i wszystko ok,10 miesięcy temu tomografie głowy i też wszystko dobrze.Od kwietnia biorę bioxetin i citronil,które powinny zapobiegac objawom somatycznym.Nie wiem czy przestały działać czy to jakaś poważna choroba?Proszę o rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka! Jak to co ma nerwica do nóg? Od nerwicy może Cię boleć wszystko.

Madzialenka każdego z nas chyba bolą nogi.Ja też czesto czuję "rwanie" joakar4 napisała, że nogi maja prawo boleć bo noszą codziennie cieżar całego ciała. Moga też boleć od kregosłupa, niektórzy cierpia też na tzw. zespół niespokojnych nóg, może to byc tez niedobór magnezu i może też to być ból związany ze zmiana pogody. Piszesz , ze jesteś od dwóch tygodni przeziębiona i źle sie czujesz- może przejdź się do lekarza i powiedz też o bólu nóg jeśli Cię to niepokoi. Powinno Cie to uspokoić.

Asia, nieźle z tym prądem u Ciebie, też kiedyś tak miałam . Nawet włosy mi dęba stawały jak miałam w pobliżu rękę :mrgreen:

A mnie od wczoraj swędzi skóra na ramionach :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

I uda mnie swędzą! I jeszcze przedramiona!! :why::why::why::why:

 

[Dodane po edycji:]

 

i głowa chyba trochę :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzialenka nie przejmuj sie gardłomnie też boli rano zawsze potem przechodzi sama nie wiem od czego :bezradny: moze byc od suchego powietrza.

 

Anetka skóra cie może swędziec ma tez prawo mnie nie raz zaswędzi :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Madzialenka a pomogły ci te tabletki? Ja mam jeszcze katar ciagly nie ze sie ze mnie leje ale zatkana dziurka tez rano i kurka biore sol do nosa sama nie wiem tez mnie to denerwuje. ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie jestem mistrzynią w wynajdowaniu sobie chorób a spektrum nerwobólów mam bardzo szerokie , teraz się z tego śmieje ale fakt jest taki że gdy tylko mnie coś zaboli to ja już przypisuje sobie najgorsze choróbska i to niestety tylko pogłębia te bóle .Niestety prawda jest taka że można sobie wmówić chorobę ale można też ;pozytywnym myśleniem pozbyć się dolegliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie jestem mistrzynią w wynajdowaniu sobie chorób a spektrum nerwobólów mam bardzo szerokie , teraz się z tego śmieje ale fakt jest taki że gdy tylko mnie coś zaboli to ja już przypisuje sobie najgorsze choróbska i to niestety tylko pogłębia te bóle .Niestety prawda jest taka że można sobie wmówić chorobę ale można też ;pozytywnym myśleniem pozbyć się dolegliwości :)

 

Wszyscy tu jesteśmy naprawdę nieźli. Gdyby ktoś prowadził ranking dot. naszych "chorób" na jakie zapadamy zaledwie w przeciągu miesiaca ( potem te choroby przechodza i pojawiaja się nowe) to ciekawe kto by wygrał? :mrgreen:

A co do pozytywnego myslenia.... cieżko jest pozytywnie myśleć jak dopada Cię "choroba"...

Brzuch mnie teraz swędzi :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Cały dzień nie miałam prądu, a jutro ma nie być wody. Zwariować można. :evil:

 

Ewelina wydaje mi się, że len w tabl ma takie same działanie jak ten zmielony, ale na 100% pewna nie jestem.

 

Ja bym chyba wygrała ranking chorób, bo bardzo się obecnie boję nowotworu kości (mięsaka). Jakoś te ślinianki mi przeszły nie wiadomo kiedy. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wszystkiego dobrego po Świętach :) często tu zaglądam i widzę, że nadal walczycie z lękami chorobowymi, tak samo, jak ja. U mnie klasycznie - guz mózgu :( od kilku dni jestem mocno przeziębioba, biorę antybiotyk i czuję się taka przymulona, do tego boli mnie głowa :( wydaje mi się, że ciagle boli mnie głowa, nie wiem, na ile to prawda, a na ile tylko moja imaginacja :( powtarzanie sobie, że jestem pod stałą opieką neurologa i miałam dwa MR głowy w kończącym się roku (wszystkie świetne) nic nie daje :( najchętniej wykonywałabym MR co miesiąc, no ale wiadomo :( ech, boję się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olinelka, a może zaczęłaś używać nowego proszku do prania albo płynu do płukania? Mnie kiedyś wyskoczyła na udach wysypka i swędziało całe ciało, zmieniłam proszek i było ok :)

 

Wiem, żę nie powinnam się przejmować, ale mam wrażenie, że te bóle były kiedyś inne. Może teraz to już objawy guza, a wcześniej był zwykły ból :( zwariować można :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunflowerseed Niedawno miałaś badania i nie masz guza, a nawet gdyby był to na tyle mały, że nie byłoby objawów.

Nie martw się :smile:

 

Aneta "ziarniczy świąd"? Też miałam. Czy to wygląda tak: kilka sekund swędzi noga, jak przestanie to ręka i tak po kolei? Ja tak miałam to z nerwów. Napięcie nerwowe jakoś musi znaleźć ujście - lekarz mi powiedział. Ja miałam nawet tak, że jak mi włosy twarzy dotknęły to swędziało, myślałam, że zwariuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniałam proszku...I nie mam wysypki... Mnie swędzi jakoś tak że od wczoraj rece, potem nogi a potem brzuch i wszystko naraz. Ale nie cały czas.I zewnętrzna strona dłoni. Pomyślałam ,że może to od ogrzewania , że skora przesuszona? Ale się zaczynam denerwować bo się spociłam w nocy.... A przy tych wszystkich ziarnicach to jest wysypka czy nie ma? Kurcze się denerwować zaczęłam... :zonk:

 

[Dodane po edycji:]

 

sunflowerseed te bóle na pewno nie sa inne i na pewno nie masz guza mózgu. To tylko nerwica. To tylko poj...nerwica.

 

[Dodane po edycji:]

 

Asia czytałam w tv o Twojej awarii prądu :D Czytałam bo na pasku. I napisali, że częściowo zreperowali(to pewnie u Ciebie zreperowali :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być wina przesuszonej skóry albo zapalenia końcówki nerwowej (czyli z nerwów). Jak miałam świąd to pytałam lekarza od czego i powiedział mi, ze z nerwów.

 

Teraz się ogrzewa mieszkania i jest suche powietrze więc może i przesuszona skóra. Weź kąpiel z płynem nawilżającym i się mocno balsamem wysmaruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×