Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest tak joakar4 (w ogóle macie jakieś imiona, bo tak głupio :P ), że jak jesteśmy mali to nas rodzice szczepią na żółtaczkę ? Cholera,bo jak pójdę do tego szpitala z 3 to też się będę musiała zaszczepić :hide: A w ogóle to odstawiłam tabletki anty 10 dni temu i teraz też się martwię, bo jak mi 3 wyjdzie to trzeba iść na badania a teraz cholera wie kiedy okres wróci.. i jak ja się na zabieg jaki umówię jak może okres przyjść? :zonk:

 

 

olinelka to ciekawi mnie ile Ty razy mierzyłaś temp. kiedy się źle czułaś :smile:

 

Mateusz1010 Super że mama czuję się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym usg to tak węzeł nieszczęsny 3 razy u jednego lekarza, potem raz u 2 i ostatnio pacha. Morfologii nie zliczę. Morfologia dla mnie jest cierpieniem bo bardzo pilnuję ostatnio czy pielęgniarka wyjmuję nową igłę z opakowania, to samo miałam na zabiegu tak obserwowałam czy narzędzi są świeże. :mrgreen: A na prawdę nie miałam tego dopóki, lekarz mi nie opowiedział. Jeszcze za tą szczepionkę to musiałam 50 zł zapłacić i ona bardzo bolesna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mierzę z powodu węzłów bo się mnie pytali lekarze czy nie miewam częstych goraczek lub stanów podgoraczkowych i teraz mierzę kilkadziesiąt razy dziennie, ale miewam normalna temperature :uklon: chyba , ze to druga połowa cyklu to wtedy podwyższona. Kiedys mierzyłam co pół godziny ciśnienie, a teraz nie mierzę wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na prawdę nie miałam tego dopóki, lekarz mi nie opowiedział. jeszcze za tą szczepionkę to musiałam 50 zł zapłacić i ona bardzo bolesna jest.

 

Co do podkreślonego - o to to ! skąd ja to znam.

 

co do kolorowego - ja nie chcę :why:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet zabieram do torebki termometr jak gdzieś wychodzę, bo cholera wie, kiedy mnie napadnie żeby ją zmierzyć :D . I kiedyś przestraszyłam się , ze zgubiłam ten termometr i w panike wpadłam, mąż mnie opieprzył , ze głupia jestem i że po co mi ten termometr w samochodzie, ale na szcęście się znalazł pod siedzeniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym mierzeniem to jest o tyle straszne, zę mierzysz 36,8 - kurcze wysokie, mierzysz za chwilę 36,9 no to w ogóle tragedia. A jak zapomnisz 36.5(raz tak miałam) a teraz to mam 36.2 max. Ale siostra mi powiedziała, zę przy 34 można jeszcze normalnie funkcjonować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide chrapać dziewczynki bo mi się coś z oczętami dzieje i już nie wiem czy to zmęczenie czy zaćma jakas albo jaskra z waskim kątem przesączania?

 

[Dodane po edycji:]

 

tak piszą w niektórych ulotkach od leków"ostrożnie stosować u pacjentów z jaskrą z wąskim kątem przesączania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaćma tylko sraćma :P ! Taka o :pirate: , na jedno oko ;) Dobrej nocy życzę.

 

 

Matko, może ja też powinnam mierzyć tą temp.

 

I niestety przeczytałam na polkach.pl o objawach chłoniaka :? No ale kurczę, najpierw schudłam (ale to ze stresu i z niejedzenia), kaszlę (ale jestem przeziębiona), osłabienie (bo stres i przeziębienie), powiększony węzeł tam gdzie to ucho się zatyka (no bo przeziębienie tudzież zapalenie zatok). Więc to chyba nie to. W każdym bądź razie chyba po weekendzie wybiorę się do lekarza.

 

Aha, bom zapomniała. Dobra wiadomość o tych plamieniach po tabsach, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×