Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

milano3napewno nie masz tego mięsaka, przecież on jest głównie w jamie ustnej. To zwykły trądzik.

Matko sprawdziłam to sobie w google i tylko się przestraszyłam, bo mam teraz takie ranki na podniebieniu, które bolą jak np. wypiję coś kwaśnego. :D Jestem beznadziejna :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Aneta mięsaki to nowotwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aneta mięsaki to nowotwór.

 

żałuję ,że się zapytałam...słowo daję.....

 

Poszłam dziś do kościoła i (taka jestem beznadziejnie głupia) stoi młody facet z dwojgiem dziećmi i rozglądam się gdzie matka tych dzieci( naprawdę jestem durna) i jej nie widzę. I co myślę???(naprawdę debil do kwadratu), że pewnie miała raka i umarła i prawie sie popłakałam nad losem matki, małych dzieci i tego męża niby wdowca. Aż tu nagle te dzieciaczki w połowie mszy wyszły ze swojej ławki i leca do jakiejś młodej babeczki i sie przytulają(a ona od konfesjonału właśnie odeszła). Jak mi się głupio zrobiło przed sama sobą i przed tymi ludźmi za takie beznadziejnie głupie, myśli godne tylko ćwierćinteligenta. :roll: Po prostu idiotka.

 

[Dodane po edycji:]

 

milano3 a co Ci najbardziej z tych leków odpowiadało i pomagało? Bo ja np teraz biorę Lenuxin( chyba to samo co Lexapro) 3 tydzień, ale dalej mam lęki i wkrecam sobie choroby.....

A na pewno nie masz tych mięsaków.

 

[Dodane po edycji:]

 

Cholera, a mi jeszcze nie odpisali z abc :shock:

A co Ty chcesz tam z tego abc? Przecież tam głupoty wypisuja i tylko człowiek się dołuje....Przecież to zakazana strona! A jak po tabsach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Aneta, ja tam też zawsze jak widzę kogoś chorego, w chustce, bladego to myślę, że to rak i jest po chemii.

Wiem, że przy deprimie nie powinnam, ale wypiłam kieliszek wina, żeby sprawdzić węzły i nerki. I nic mi nie było. :D To znaczy zakuło mnie z lewej strony i tak jakby jajnik ale raz i przestało. Więc to chyba nie były te bóle poalkoholowe. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aneta, no rzeczywiście głupie z tym kościołem.. normalnie człowiek takie scenariusze tworzy.. ja takie scenariusze czarne tworzę ale tylko w stronę własnej osoby, nie przerzucam się na inne.

 

A tabsy.. no dopiero dzisiaj 3cią pożarłam, więc nic. Wczoraj miałam lepszy dzień, ale dziś znów padaka, że mam r. :cry: A ja nie chcę, tych dalszych badań, leczenia, tej niepewności :cry:

 

[Dodane po edycji:]

 

a z abc chcę odpowiedzi co ta szyjka powiększona i nadżerka może znaczy.. przeczytałam na jakimś forum że czasem we wzierniku to wygląda jak nadżerka a to r :why: k*** :(

 

i sprawdziłam sobie dokładnie gdzie są nerki - nie wiedziałam że tak wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja tez tak mam , ze juz nie chce zadnych badań, lekarzy i przede wszystkim strachu nie chcę , ze mi cos jest poważnego. U mnie trzeci tydzień i jeszcze mnie te schizy łapią. Ale juz rzadziej niż 3 tygodnie temu :D

 

[Dodane po edycji:]

 

O matko !!1 Gdzieś Ty to wyczytała???? Przestań czytać mówuiłam CI!

 

[Dodane po edycji:]

 

A mnie głowa swędzi. I nie wiem , czy łupieżu dostałam bo jeszcze nie sprawdzałam czy to zalicza się do świądu skóry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aneta nerki sprawdzałam bo kiedyś po alkoholu mnie lekko bolały i nie wiedziałam czy bolą bo są podrażnione (bo tak może być), czy sobie wmawiam bo tak się skupiałam wtedy czy nic nie boli, bo miało prawo, bo ja nie wiem czy koło nerek to są węzły.

Mnie noe też często bolą i nie wiem dlaczego? Czy znowu mam kamienie, czy piasek się przesuwa czy po prostu sobie wmawiam. :(

 

mel89 przestań czytać te zakazane strony, przecież lekarze to oglądali 3 na pewno nadżerki z rakiem nie pomyli.

 

Ja też nie chcę już badań, jeszcze też rano się jak głupia naczytałam zakazanej strony o ziarnicy i pół dnia miałam do dupy.:(

Ale myślę,czy nie zrobić morfologii w tym tygodniu i sprawdzić czy się zmieniła.

 

[Dodane po edycji:]

 

czy ja wiem, te nerki nie są tak wysoko. tak nad pośladkami trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekarz w sierpniu nic nie mówił o nadżerce, i wtedy w ogóle było wszystko ok, drugi lekarz to ten co mnie straszył, ale mówił też, że się goi, a to nieprawda, i trzeci lekarz mówi że to ektopia. ale to niedobrze wszystko, bo nadżerka duża mi się zrobiła i potem szyjka się powiększyła :why: to wskazuje na jedno. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na nic nie wskazuje :!: Poczytałam sobie trochę o tej nadżerce i ektopii(bo na tym nie znam się tak dobrze jak na węzłach :lol:) i mnóstwo kobiet to ma i rzadko kiedy kończy się to źle. Chyba, żę to zaniedbasz, a co jak co, ale zaniedbanie tych spraw Ci nie grozi. Przecież cytologię masz dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jeszcze nadżerki nie było chyba :cry: Ale ok... musiałabym to zaniedbać, a przecież chodzę na badania, tak ? I to nie trwa długo. Zaraz jak coś będę wiedzieć to zacznie się leczenie i będzie dobrze, prawda? Bosz.. nie ten Asertin zacznie działać już :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się przestraszyłam nie na żarty. Gdzie dokładnie leżą węzły łokciowe? Bo mi kur.. się coś zrobiło, takie zgrubienie i wcześniej tego nie zauważyłam , w drugiej rece tego nie mam . te węzły to leżą w samym dołku gdzie się zgina rękę czy bardziej z boku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki nie czytajmy lepiej zakazanych stron dr google to jest kłamstwo taka prawda :) On specjalnie nas nakreca zeby nerwica sieod nas nie odczepiła .Ja tez czytalam przyznam i jakis czas przestalam. Ostatnio cos przeczytamalam i znowu sie nakrecilam goraco przezemnie przeszlo i juz nie czytam jedynie to forum ale nie o zadnych rakach po co:)

 

Olinelka widzisz mnie tez nie raz zakłuje cos w pierci odrazu sie boje ale przechodzi zaniedługo. Dzisiaj jak szlam a to kolano chwile a zaraz jkaby udo sama nie wiem tez mam tego dosyc ale co ja moge zrobic :zonk:

 

[Dodane po edycji:]

 

olinelka ja mam jeszczeniraz takie zapadania jakby jak chodze tez okropne nie sa to takie zawroty w type zawirowania ale to jest głupie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie dokładnie są te węzły łokciowe, ale ja też w prawej ręce mam takie zgrubienie. Już was o to kiedyś pytałam, jak zegnę tą rękę to nic nie wyczuwam tylko jak jest wyprostowana.

 

Czy macie jakieś takie żyłki biegnące przez obojczyk? Bo ja tak, a moja siostra nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak mam wyprostowana to mam taka kulke ma chyba ze 2,5 cm albo 3 cm w lewej ręce a w prawej nie mam :mrgreen: wewnetrzna strona ręki nad zgięciem . A gdzie Ty Asia masz?

 

[Dodane po edycji:]

 

jestem cała zaryczana i kur.. sie tak boje że nie wiem :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

ja tez mam takie żyły ale co to za kulka ???? Pzrysiegam że sie boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×