Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Noc nie przespana , dzień przeryczany, tak zmacałam te wewnetrzne strony przy dole łokciowym te zgrubienia takie, że mnie teraz strasznie boli i teraz mam obrzęk gorszy. W lewej ręce wczoraj to zrubienie odkryłam(jak mam wyprostowana ręke to jest twardawe a jak zegne ręke to juz miękkie) i w prawej też to mam tylko mniejsze. Ale tak się wystraszyłamże mówie Wam . Najpierw pomyslałam o węźle ale to chyba nie wezeł a potem zczęłam się bac , ze coś mi się tam twirzy dziwnego i to będzie tylko rosło. :why::why::why: Naprwdę mam strasznie dziś kiepski nastrój i strasznie się boję.

 

[Dodane po edycji:]

 

Czytałam o miesakach ale tylko przez chwileczke , bo sie przestraszyłam że coś wyczytam i w końcu nic nie wyczytała,Albo czasem sobie myślę , ze to węzeł sie połączył z tkankami i tak się zrobiło to zgrubienie. Zwariuję chyba :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz tam węzła, to jest mięsień, a że przy ręce wyprostowanej jest na kości to jest twardszy. Sprawdzałaś u męża? Ja też mam takie zgrubienia i dałam spokój. Moja siostra też ma takie. Nic Ci nie jest.

Ja jak zobaczyłam te cholerne mięsaki to mnie moje ranki na podniebieniu zaczęły boleć. Cholery można dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąz tego nie ma ale on ma w ogóle inna budowę ręki. Córka w ogóle nic nie ma. Dzwoniłam do bratowej i ona mówi , ze ma ale nie dotykałam i może mnie tylko pociesza. Teraz nie myślę o wężle tylko, ze w ogóle coś mi się zrobiło. :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

mówię Wam że mam dziś dość i jak pomyślę, ze zacznie rosnąć i będęmusiała z powrotem po tych lekarzach latać to mi niedobrze się robi. Poszłabym jutro ale tak macałam że mam teraz obrzęk( w lewej większy oczywiście) i mnie boli i jaklekarka by to zobaczyła to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera no, post mi się nie dodał i muszę się produkować od początku.

 

Aneta, idź do lekarza, on Cię uspokoi. Ale na 1000000% to nie jest to co myślisz. Ja mam takie zgrubienia blisko zgięcia, od wewnętrznej strony. I się chowa jak zegnę rękę. Jeśli mówimy o tym samym to to jest... kość i mięśnie na niej. Taka gula właśnie. Może być pewnie różnie umiejscowiona, w zależności od budowy. Ja mam krzywe ręce jak je wyprostuję i dam do góry.

 

 

A u mnie jest nadzieja. Może to nie dysplazja. Tfu tfu. Giń maszkaro. Ale jak w tej cyto mi wyszła infekcja bakteryjna i nic z nią nikt nie zrobił (znaczy ten gynazol to podobno coś tam z bakteriami robi, ale ginka wspominała tylko o drożdżakach) to zaczęłam teraz grzebać w necie w poszukiwaniu info o tych bakteriach. I pojawiła się chlamydia. I przy infekcjach czasami robi się coś na szyjce co wygląda jak nadżerka, ale nią nie jest, bo to infekcja chlamydiowa. I na to się podaje antybiotyki. Ale jaja. Może jest szansa. Następny gin to się chyba przewróci jak usłyszy wszystkie moje teorie. Więc ogólnie to może być wszystko, ale nie musi być to najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ta twoja teoria. Ciekawe co na to ginka?

A masz to nad zgięciem czy pod zgięciem i po wewnetrzj stronie zgięcia czy pozewnętrznej? Nie pójdę na razie do lekarza bo sobie obrzęk zrobiłam pocieraniem macaniem i wpychaniem paluchów...

 

[Dodane po edycji:]

 

No taka gula a teraz mam to już twarde, bolesne i czerwone.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez mam to tuż nad zgięciem po wewnetrznej stronie. Rzeczywiście tak jakby na kości jakaś gula z mięsni była. Tylko teraz mam tak to spuchniete i czerwne i bolesne że już nic wyczuć nie mogę. Ale dlaczego to w jednej0 ręce jest wieksze i to sporo a w drugij mniejsze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że tam są też mięśnie i kości, i tchawica, gardło, wszystko na tej szyi. Jak masz dobrą morfo i lekarz Cię badał to znaczy, że nie ma powodów do niepokoju. A z tym zgrubieniem; może Ci się wydaje, bo jak nagle się zaczynamy macać to nam się wszystko anormalne wydaje, bo normalni ludzie nie macają się więc nie znają budowy swojego ciała tak jak my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to moje zgrubienie, o którym mówiłam kiedyś to jest na prawej ręce, zaraz pod zgięciem a może i troszkę na zgięciu na środku tam gdzie jest to ścięgno takie, które można wyczuć. I właśnie na tej prawej ręce mam to twarde jak wyprostuje, a na lewej nie. A jak zegnę to na prawej czuję chyba mięśnie troszkę większe niż na lewej. I też myślałam, że to węzeł ale moja siostra ma podobne zgrubienia.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina tam są tez żyły i możesz czuć jakieś elementy tarczycy. I nie macaj się tam, po co masz się stresować.

 

[Dodane po edycji:]

 

mel no widzisz nic Ci nie jest. Ale jak będziesz szła do tego lekarza, to nie mów mu swoich teorii. Mojego to na przykład wkurza jak przychodzę z diagnozą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałam swojemu chłopowi włożyć tam palucha (oczywiście czystego ;p) i on mówi że jest jak zwykle. to może się faktycznie zmniejszyło????

 

to super :D

Wiecie, to jest okropne, że ja każdemu sprawdzam węzły i porównuje z moimi. Teraz to zgrubienie w łokciu, aż mi wstyd poprosić kogoś z rodziny, żeby mi znowu łokieć pokazywał.

Cały czas biorę ten deprim forte (dzisiaj 6tabl) i już mnie nie otumania. Chyba się przyzwyczaiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia, jak Cię nie otumania to pewnie organiz m już się przyzwyczaił. Ale to nie oznacza że deprim przestanie działać, bo się pewnie nie rozkręcił nawet. Pewnie otumanienie to skutek uboczny boś sobie końską dawkę przywaliła.

 

 

A ta szyjka mnie kłuła od paru dni, a przeczytałam że jak szyjka kłuje np. u kobiet w ciąży tzn. ze się skraca. I mnie kłuła. I może się zmniejszyła, może te cholerne hormony ustępują. O maryjo, przenajświętsi.. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×