Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Anetko :(, to na pewno nic groźnego. Zapytaj swojego chłopa, porównaj sobie z jego ręką, Asia też mówi że ma coś takiego przecież, nie martw się! Wiesz, że to nerwica.

 

 

Ewelina, hmm, Ty mówiłaś że masz dyskopatię, tak? To może od tego? Ja tak miałam w sytuacjach stresowych, i to też może być psychosomatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka, ale sobie nagniotłam ten łokieć :lol:

 

Dobrze, że macie te żyłki na obojczyku bo moja strasznie chuda siostra tego nie ma, a ja tak i wiadomo co pomyślałam. chociaż mam to już długo i usg nic nie wykazało.

 

[Dodane po edycji:]

 

ja nie wiem czy by nam coś we krwi wyszło - białaczka pewnie tak, ale inne nowotwory niekoniecznie.

 

Kurcze nie mówmy o morfologii bo mnie martwią moje odchylenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to nie gula, sprawdziłam znowu (już chyba z 10 raz dzisiaj, co chwilę latam i sprawdzam) i to jest takie lekko odstające, płaskie, i mogę sobie po tym płaskim (czyli po ujściu) przejechać palcem i jest szerokie na jakieś 3cm. a to czy jest bardziej odstające czy mniej to zależy, cholera wie od czego. raz jest bardziej a raz mniej. po seksie w ogóle się mocno chowa, ale to chyba mięśnie pochwy się rozluźniają i dlatego tak.. nie wiem, k***, boję się :why: matko, mam nadzieję że to przez jeszcze te hormony od tabsów no i nadżerkę :zonk::zonk:

 

[Dodane po edycji:]

 

Asia, przecież jeden powiedział właśnie że jest powiększona :why: i że mam te testy hpv robić.. a ta druga ginka mówi że jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie to samo :mrgreen: U ciebie może to być powiększone przez nadżerkę i odstawiłaś tabsy to Ci hormony szaleją.

Ja miałam plastry i jak odstawiłam to miałam nieustające PMS jakieś 3 tygodnie.

 

[Dodane po edycji:]

 

oż cholera, teraz ja się macam po tym łokciu :silence:

 

Ale dwóch innych lekarzy nie widziało u Ciebie nic niepokojącego. Jeśli masz taką dużą nadżerkę to szyjka ma prawo być powiększona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ok ... wdech.. wydech.. może jak Wy też tak macie a ja trochę bardziej to może nie jest tak źle.. i będzie ta cholerna 2 :(

 

a mnie teraz zaczęło kłuć tak gdzie jest ten dołek pomiędzy piersiami to po lewej stronie.. tam są jakieś węzły? czy to od serducha idzie?

 

 

Aśka... no chyba nie sądzisz, że r się w łokciu zrobił, cooo? I wiesz że to dlatego że Anecie się włączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to od tego. Ja sobie teraz moje mięśnie porównuje i faktycznie na prawej ręce mam takie jakby większe zgrubienie. Takie kłucie pomiędzy piersiami to nerwobóle, zdenerwowałaś się szyjką.

 

[Dodane po edycji:]

 

Na pewno będzie 2 - chociaż ja w głowie cały czas mam wizję 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K****, odpisali mi z abc :why::why::why:

 

"Dzień dobry!

 

Obniżenie szyjki macicy nie jest związane z nadżerką. Jeśli nadżerka jest duża i pojawiła się w tak krótkim czasie, powinna Pani mieć wykonane badanie kolposkopowe przed wymrażaniem.

 

Z poważaniem"

 

 

ja pie****

 

 

.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest nie tak, przecież jesteś pod stałą opieką ginekologa

. I on Cię oglądał, badał twoją nadżerkę. A skąd ty wiesz, że ta pani dr to się zna. Nie płacz nie ma powodu :D

 

Zobacz to jest tak samo jak z moim węzłem, wpisujesz w google twardy nieruchomy i wychodzi nowotwór, a lekarze twierdzą że jest ok. I ludzie takie mają i żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ! Uspokójcie się ! Ja jestem starym weteranem. Na depresje i nerwice choruje już 3 rok ! Brałem wiele możliwych leków. Pamiętajcie te słowa : "Nerwica jest świetną aktorką i nie ma objawu chorobowego, którego ona nie potrafiłaby odegrać". Mam w tym naprawdę duże doświadczenie. Wydawało mi się że mam Ziarnice Złośliwą. Węzły miałem powiększone, wydawało mi się że mam kulki w brzuchu, pod kolanami, w łokciach, dosłownie wszędzie. Lekarz onkolog uświadomił mi że Ziarnica rozwija się w zastraszająco szybkim tępie i od pierwszego powiększenia się węzłów chłonnych to wystarczy miesiąc i węzły są wielkie jak mandarynki, tworzą skupiska a my mamy 39 stopni gorączki i ledwo trzymamy sie na nogach. Tak więc spokojnie nic wam nie jest! Miałem też urojone HIV, toksoplazmoze, mononukleozę, stwardnienie rozsiane i wiele innych. Jak widać żyję i mam się dobrze. Teraz wiem że wszystkie moje objawy to tylko durna nerwica. Radze wam jak najszybciej przestać wchodzić na strony o chorobach bo to jest samo zło. Zrozumcie tam nie siedzą specjaliści tylko zwykli ludzie, ktorzy często nas po prostu straszą. Trzymajcie si.ę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, dokładnie. Ja przestałam już jakiś czas temu wchodzić na strony o treści medycznej. Kusi, ale trzymam się. Dobrze wiem, że nic dobrego mnie tak nie czeka. Jeżeli coś nam dolega to zamiast szukać w google co to może być, najlepiej znaleźć sobie jakieś zajęcie i zająć czymś myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×