Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem, że nie są duże odchylenia i już tak kilka razy miałam i lekarz mi powiedział, ze to nie białaczka. I potem to wraca do normy pewnie znowu gdzieś się przeziębiłam. Ale jak ten węzeł wyczułam to morfo byłą dobra tylko a teraz nie jest. Chociaż pamiętam, ze dzień przed wyczuciem tego węzła robiłam morfologię i była taka jak teraz to może miałam jakąś infekcję i on wtedy wyskoczył. Tylko dlaczego on jest twardy i nieruchomy. :evil:

 

mel89 obejrzałam pamiętniki i się wkurzyłam. Za szybko wylazł z tego grobowca :twisted: A następny odcinek 28stycznia.

 

[Dodane po edycji:]

 

mel89 teraz nie ma, ale powiem Ci że jest z Łodzi a olinelka z WA-wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam jakie sdwa ale juz sa pare lat. A widzisz jaznowu w kiwetniu mialam 6 z cyzms leukocytow a koncem sierpnia 8 z cyzms i kuzwa sama mysle a moze sie to zmienilo a przeciez morfologia sie moze zmieniac to jest normalne jak nie ma duzych oddychleń wiec ok :) badz my dobrej mysli :tel2:

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzieki joakar4 rzeczywiscie ciezko byłoby sie spotkac bo kazdy w innym wojwodztwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ruch :smile: I co? Wszyscy zdrowi??

 

 

Mateusz, po co Ty oglądasz flmy o Hiv? Robiłeś testy, więc go nie masz. A on się z powietrza nie robi. Głowa do góry i daj sobie bana na takie rzeczy. Ja od momentu kiedy zaczęłam podejrzewać nerwicę dałam bana na filmy Eastwooda (cholernie dobre ale cholernie smutne) i horrory.

 

 

U mnie dalej dobrze, choć jakaś taka drażliwa jestem i się ze swoim chłopięciem pocięłam. Nawet już nie wiem o co, o jakąś patelnię niepozmywaną czy coś równie głupiego, eh..

 

No i mam plamienia :zonk: Kurde, ale to chyba przez nadżerkę, co ? Bo infekcje grzybiczną mam wyleczoną, znaczy ginka mówiła że jest czyściutko. No i dalej myślę, że będzie 3, ale jestem dziwnie spokojna, że zobaczę te 3 i mnie i tak wyratują. Dlaczego nie wierzę, że będzie 2? :( Może dlatego że tam się nic nie zmniejsza,a już przecież odstawiłam tabletki 10 dni temu.. a nadżerka się taka zrobiła gdzieś we wrześniu (bo wtedy zauważyłam krew po stosunku)... No, chyba że moja ginka ma rację i to jest ektopia, czyli zawsze ją miałam, ale czemu nie krwawiłam wcześniej wobec tego ?? I czemu pierwszy gin jej nie zauważył jak niby była od zawsze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel89 wiesz ze plamienia tez wystepuja przy wysokiej prolaktynie??ja robilam ten hormon bo zamiast okresu normalnego mialam brazowe wyszlo mi ponad norme pytalam sie ginekologa

czy to przez nadzerke ale mi mowil ze taka mala nie powinna ja mam teznie regularnie czyli od hormonow jak dalej ak bede miala to czekaja mnie badania pewno jakies hormonalne. teraz mialam ok ehh. Ja to mialam 3 razy USG 2 razy u tego samego gina i jeden raz u innego alenic nie stwierdzil bądź tu mądry.

 

[Dodane po edycji:]

 

mel89 ty siedzisz na tym gg co jest podane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel89 te plamienia mogą być od nadżerki, twoja przecież jest duża.

Słuchajcie czy boli was coś podczas owulacji? Bo mnie dzisiaj cały dzień pobolewa coś w pachwinie i troszkę wyżej jakby jajnik. I to się tak od ok.3 dni odzywa ale dzisiaj jest troszkę silniejsze. I wyliczyłam sobie, że mam dzisiaj owulację. a zawsze jak mam to pobolewa mnie brzuch, i nie wiem. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padam na ryj. Remont w kuchni przeprowadzam i mam dość. Palce mnie dziś bolą od rana i jakoś dziwnie mieśnie i te kości . Ale inaczej niż przy grypie. :why: Sama nie wiem co o tym myśleć, czy to może być objaw od tych węzłów czy od leków bo w ulotce napisane , ze mogą wystąpić bóle stawów i mięśni. Już głupia jestem...

Ale się porobiło.. Palec do ucięcia, hiv, białaczki standardowo, rak szyjki, bóle niewiadomego pochodzenia i te wszystkie choroby porozwijały się jak dzis nie miałam czasu....

Chodźcie razem na wakacje wyjedziemy. Obóz rozbijemy( tylko gdzieś blisko szpitala). Na pewno nie będziemy się nudzić! :mrgreen: I koniecznie z dostępem do internetu!!

A teraz ziewnęłam i mnie jakoś tam boli w gardle, ale w mięśniu w tym gardle a nie samo gardło jak przy bólu gardła ,po stronie tych gorszych węzłów. :zonk:

 

[Dodane po edycji:]

 

W boku jeszcze mnie dziś chwile bolało i temperaturę tylko 4 razy zmierzyłam bo zapomniałam.... Ale była w normie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodźcie razem na wakacje wyjedziemy. Obóz rozbijemy( tylko gdzieś blisko szpitala).

 

hahaha, rozwaliłaś mnie :lol: Zapraszam do Bydgoszczy, rozbijemy się pod centrum onkologii, to jest na takim zadupiu, ze prawie jak na wsi :lol:

 

Mięśnie Cię pewnie bolą od remontu. A co do bólu gardła po stronie węzłów to mam to samo. Ja mam ten węzeł po lewej stronie i tak:bolało mnie gardło po lewej stronie, lewe ucho bolało i się zatykało, kłuje mnie w lewy obojczyku, pije mnie pod lewą pachą i coś mi tam przeszkasdza to samo wlewej pachwinie i jeszcze do tego lewy jajnik. :mrgreen: Nikt mnie nie przebije :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam, majac na myśli, że nie wchodziłam dziś prawie i przegapiłam wasze "choroby" :D

 

[Dodane po edycji:]

 

a właśnie , ze ja mam tak samo! Wszystko gorzej mnie boli po stronie tych gorszych węzłów. Prawe ucho, prawe gardło, prawa noga, prawy jajnik, w prawej pachwinie węzły mi wtedy wylazły... tylko staw barkowy boli lewy.

Pod centrum onkologii to akurat, bo jakbyśmy tam wleźli wszyscy i koczowali od rana do wieczora to musowo musieli by nas przebadać od stóp do głów. I pewnie w tv by nas pokazali, że nas tyle jest :D

A może jakiś związek założyć? Partię jakąś?

Remont zaczęłam dziś a miesnie i kości od kilku dni mnie pobolewają.... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joakar4, Mnie to tam teraz wszystko boli, więc nie pytaj :P a tam mnie "kłuje" od czasu do czasu, a podobno r nie boli, to może nie r..

 

mateusz No widzisz! Przynajmniej możesz być szczęśliwy z tego powodu. oby u mnie tylko nadżerka :(

 

olinelka Ale skoro nie pisałaś cały dzień to chyba zajęta byłaś i na myślenie nie było zbyt wiele czasu, co? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo i to coś na podniebieniu też mi wyskoczyło po lewej stronie. :D Ale to jest czysta psychosomatyka, przecież gdyby coś nam było to bolało by nas całe ciało - w sensie obie strony, a nie tylko ta jedna.

 

To centrum onkologii ma też taki plus że przyjmują 24/7 :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja to się szczerze cieszę, ze nie mam prostaty bo co włączę tv to jest reklama czegoś na prostatę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama dobrze, była nawet z koleżankami w kawiarni :D

Ja jestem za! To wakacje w Bydgoszczy? :D:D

Co do testu, to robiłem, ale wkręcam sobie, że może ten test nie wykrywa przeciwciał jakie wytworzył mój organizm (wiem, to bez sensu). Robiłem 4 testy :D (2x2) Jest za darmo, więc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ciekawa jestem co z tym palcem. Mam nadzieję, ze nic groźnego. Podobno takie szczurki domowe nie maja takich zarazków jak te śmietnikowe , więc myślę , ze będzie ok. Moze jakiś antybiotyk zapobiegawczo i opatrunek? Bo na pewno palca nie utna. Kiedys sobie ucięłam na krajalnicy do chleba(od teściowej dostałam :evil: ) opuszek palca i poleciałam do chirurga na zszycie, ale jak zobaczyłam w kolejce tych ludzi jakie mieli rany do szycia(np pan jeden to chyba jakąś piłą sobie rękę prawie uciął bo tyle krwi miał na tym opatrunku co sobie chyba sam zrobił że o matko)i poszłam stamtąd bo się zawstydziłam , ze ja z takim paluszkiem. I zrosło się i ok.

Też miałam dziś lepszy dzień i mam nadzieje, że leki zaczynaja działać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel89 no właśnie miałm lepszy dzień i mało myśłałam i rzeczywiście dużo roboty miałam i nawet tylko 4 razy temperature zmierzyłam :D

joakar4 ja też się cieszę , ze nie mam prostaty ale ja znowu widzę reklamy skierowane do kobiet z tymi wyliczankami albo te o białaczce :silence:

mateusz1010 to super , że mama dobrze. Oby tak dalej :great: . Nie rób tych testów bo tylko stres zanim odbierzesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ja rozumiem, że możesz się bać o jeden test ale cztery :smile: Nie ma szans na pomyłkę. Ale łatwo mi mówić - byłam chyba 4 razy na usg u 2 lekarzy i dalej mam raka.

 

Jakoś nigdy się HIV nie bałam, ja mam schizę, że zarażą mnie żółtaczką. A zawdzięczam to chirurgowi, który mi powiedział, ze mam się przed zabiegiem zaszczepić bo z jego szczęściem to zrobi mały zabieg, a żółtaczkę spowoduje. Oczywiście poleciałam się zaszczepić, chociaż jak się okazało niepotrzebnie bo byłam szczepiona, ale wymusiłam na pielęgniarce. I zaszczepiłam się 3 raz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86 jak te bóle są wędrujace to na pewno są po prostu nerwobóle :D . Od choroby chorób dzisiaj....

 

[Dodane po edycji:]

 

Mateusz ja rozumiem, że możesz się bać o jeden test ale cztery :smile: Nie ma szans na pomyłkę. Ale łatwo mi mówić - byłam chyba 4 razy na usg u 2 lekarzy i dalej mam raka.

 

Jakoś nigdy się HIV nie bałam, ja mam schizę, że zarażą mnie żółtaczką. A zawdzięczam to chirurgowi, który mi powiedział, ze mam się przed zabiegiem zaszczepić bo z jego szczęściem to zrobi mały zabieg, a żółtaczkę spowoduje. Oczywiście poleciałam się zaszczepić, chociaż jak się okazało niepotrzebnie bo byłam szczepiona, ale wymusiłam na pielęgniarce. I zaszczepiłam się 3 raz. :mrgreen:

O to to coś jak ja. Tylko, że ja usg w ciągu miesiąca miałam 6!

Niezła jesteś z tą żółtaczką!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×