Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

mel89, mam rany dziabane :mrgreen: wewnątrz i zewnątrz, na zgięciu

spuchnięty, gorący, nie idzie wyprostować ani zgiąć i boli

 

aha i czuję takie pulsowanie

 

czy ja umieram? :roll::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny musimy dać radę tzn damy :great:

 

Ja muszę sie umówic na ta wizyte cieżko mi troche nie wiem czemu bomusze 40 km ponadjechac bo dostałam namiary na dobrego psychiatre :)

 

[Dodane po edycji:]

 

mel89 to jest prawda a ja jeszcze niepracuje i siedzie w domu idzie zwariowac bo posprzatam i co potem mysle rozmyslam :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy jedź do tego lekarza, jakiś stan zapalny Ci się tam zrobił.

 

[Dodane po edycji:]

 

to jest prawda a ja jeszcze niepracuje i siedzie w domu idzie zwariowac bo posprzatam i co potem mysle rozmyslam :nono:

 

Też zauważyłam, że jak siedzę w domu i nie mam co robić to mnie głupie myśli nachodzą. Ale mam to też czasami jak wyjdę do miasta, np. wyżej wspomniana historia z kupowaniem bluzki. Albo dzisiaj na poczcie, stoję w takiej długiej kolejce żeby paczkę odebrać i nagle myśl "ten węzeł jest idealny na przerzutowy a jak to moje ostatnie święta?" ale powiedziałam sobie: ogarnij się głupia. I przeszło :mrgreen:

 

mel89 ja kiedyś miałam coś podobnego do depresji i mam nadzieję, ze to nie wróci. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra jemy aspirynę ! :mrgreen:

http://portalwiedzy.onet.pl/4868,11127,1632991,1,czasopisma.html

 

Nooo, ja to tak miałam i jeszcze głupia nie wyłaziłam z domu, to nie dziwię się, że myśli non stop i deprecha jakich mało. A jak dziś wylazłam z domu mimo że czułam się paskudnie, to jak wróciłam już było naprawdę dobrze i jest dobrze nadal :)

 

Także - zmuszać Cię do wyjścia, zmuszać! Choćby do sklepu, pogadać sobie z panią z mięsnego czy z kiosku, cokolwiek. Bo bezczynne siedzenie jest najgorsze! Szkoda że my sobie nie możemy jakiegoś spendu urządzić, to byłoby ciekawe spotkanie swoją drogą :mrgreen: Tylu hipochondryków w jednym miejscu ! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na poczatku jak mi sie to wszystko zaczynalo to ino płakałam nie chciało mi sie wstawac gotowac. Teraz to rpobuje mi powrocic musze pojsc jak najszybciej do lekarza. Słyszałam ze anafranil jest dobrym lekiem.

To ja mam nie raz tak stoje wkolejce i mi sie wydaje ze nie wytrzymam w niej i wogole chce jak najszybciej wyjsc :zonk:

 

[Dodane po edycji:]

 

mel89 wyobrazasz sobie tylu hipochondryków hoho co by to było ogldałybysmy sie hehe zarcik :great:

 

[Dodane po edycji:]

 

A skąd wogóle jestescie? Ja mieszkam w Chrzanowie koło Krakowa ale wczesniej od urodzeniamieszkalam w Jaworznie nie daleko KAtowic. Z mężem mieszkam w Chrzanowie w jego rodiznnym domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spędu to szkoda, że nie można zorganizować. :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Kwidzyn/Bydgoszcz

 

Ja z domu wychodzę codziennie, na uczelnię też chodzę regularnie. Mam momenty, że naprawdę mi się nie chce, ale i tak się zmuszam i idę. Też mi lepiej jak wyjdę do ludzi.

 

Ja aspiryny zbytnio nie mogę bo mi naczynka pękają i tworzą się pajączki i wybroczyny. W tym artykule jest napisane, że trzeba pogadać z internistą przed zażywanie aspiryny. Już widzę jak mówię mojemu - Panie dr czy ja mogę brać codziennie przez 8 lat ćwiartkę aspiryny, żeby nie mieć raka. Chyba by mnie śmiechem zabił. :mrgreen: Czasami mi się wydaje, ze lekarze nie czytają tych artykułów medycznych. Bo kiedyś o coś go pytałam co wyczytałam na onecie i był wielce zdziwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytki tez spadaja przy małopłytkowosci. Płytki mam wnormie ale może spadły kij wie chociaz zaczelo mi sie tak robic zanim zrobilam morfologie to sadze zeby byłoby widac cos nie tak. Przy tym to sie jeszczema goraczke przeciez bladym sie jest jak sciana badz sufit.

 

[Dodane po edycji:]

 

Co prawda ja mam 160 płyteknorma chyba od 140 ale cały czas tak mam 5 lat temu jak mialam badania bo mialam gastro na zoładek to tyle samo mialam plytek i ok było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, norma od 150. Ja miałem ostatnio 147.

Ale znowu zacząłem szukać w internecie :why: Patrzcie na co natrafiłem, aż chce się płakać, ale to jest na szczęście wyreżyserowane.

http://www.youtube.com/watch?v=0rpaBwFYN-0&feature=related

Film po angielsku, ale jeśli ktoś nie zna, to można się domyślać... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dario, nie mam kasy na taxi a autobusy do szpitala o tej porze już nie jeżdża.. a nawet jeśli teraz pojedzie ostatni to już do 7 rano nie będzie czym wracać... więc wolę poczekać na brata :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz nie masz HIV, przecież robiłeś test. Filmiku nie obejrzę bo coś mi się stało z netem i nie mam dźwięku jak oglądam coś bezpośrednio z internetu. Wszystko muszę ściągać na dysk - i wtedy dźwięk jest normalnie. :(

 

Sprawdziłam u mnie w laboratorium norma jest od 140. Ale jak się żalimy na morfologię to ja mam o 5% za mało granulocytów i o tyle samo za dużo limfo. Ale ich liczba się zgadza tylko te procenty nie są w normie. I jak dodam do tego ten mój nieszczęsny węzeł to mi wiadomo co wychodzi. :zonk:

 

paradoksy a może weź coś przeciwbólowego, ale też cholera nie wiem czy możesz. A długo jeszcze zanim brat wróci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×