Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Narazie zrobiłem tak:

-odstawiam lexapro czyli pół tabsy, wczoraj i dziś

-z tego faktu że późno wstałem (ok 12.00) wziąłem 10tke Anafranilu, nie było żle jak byłem na mieście musiałem wspomóc się jednak benzo bo miałem straszną natrętną myśl "po co patrzysz? wydłub sobie oczy, zabij się"

-teraz wieczorem zarzucę tabse 25tke

 

a jutro schemat taki:

-pół tabsy lexapro, 10mg Anafranilu

-południe lub po 10 mg Anafranilu

-wieczorem 25mg anafranilu

Z anafranilem tym systemem mam zwiększyć sobie do 75tki

Lexapro mam odstawiać po pół tabsy przez cztery dni (czyli jeszcze dwa dni pół tabsy), i ćwierć tabsy przez 4 następne.

Stan dziwny. Lekko zmieszany, natręty są że świat jest do dupy ale jakoś mam na to wyrąbane wyjątkowo. Mam nadzieję że Anafranil okażę się "tym" lekiem!

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeżeli mam być szczery przez jakąś godzinę czułem się po prostu SUPER!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam taki problem nerwicę lękową wykryto u mnie ponad trzy lata temu;leczyłam się u lekarza rodzinnego i przepisał mi Sulpiryd ale musiał mi zmienić ten lek;ponieważ spowował on u mnie zanik miesiączki i mlekotok,przepisał mi Sertagen ale myślałam że po nim umrę miałam takie skutki uboczne;po tym brałam Afobam i Coaxil ale przeczytałam w internecie że on bardzo uzalężnia więc zdecydowałam się na wizytę u psychiatry p.doktor zmiejszyła mi sukcesywnie afobam i przepisała Pramolan;ale to na mzie nie działało powoli zaczynałam zamykać się znowu w domu,od wczoraj biorę dodatkowo Anafranil po 10mg rano i wieczorem i czuję się nie specjalnie to znaczy mam takie lęki że całkiem się w domu zamknęłam jak się zdobyłam dzisiaj na wyjście szybko wróciłam bo myślałam że upadnę i rano mam ogromną częsawkę całego ciała jak długo to może potrwać bo już dosyć mam takiego stanu i huśtawki emocjonalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnietka68,

 

ehhh tak to jest wlasnie jak lekarz nie (?) mowi o czasie leczenia...

 

Leczenie tego typu schorzen trwa wiele tygodni i miesiecy... To nie jest tak, ze wczoraj cos wzielas i na nastepny dzien bedzie juz lepiej...pierwsze 2-4 tygodnie moze byc nawet pogorszenie...

 

Na pelne dzialanie tych lekow czeka sie okolo 2-6 miesiecy i wtedy mozna cos powiedziec o efektach leczenia...

 

Czasami trzeba przetrzymac skutki uboczne zeby potem czuc sie OK.

 

Wspomagaj sie naturalnymy rzeczami jak Validol (2x po jezyk) i po 5-10 tabletek uspokajajacych Labofarmu...

 

Zapisz sie na psychoterapie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O psychoterapii też myślałam ale na razie boję się wychodzić z domu czuję się nie pewnie;a lekarz tak mi przepisał tabletki:25mg afobamu i 10 mg anafranil rano; w południe pramolan 50 mg ;wieczorem pramolan 50 mg i anafranil 10 mg czy to dobra kombinacja z afobamu próbuje mnie wyprowadzić bo brałam duże dawki przepisane przez rodzinnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnietka68,

 

Anafranil to praktycznie rzecz biorac najlepszy lek antydepresyjny o szerokim zakresie dzialania...Pozwol sie mu rozkrecic..

 

Lekarz dal ci, chcialas powiedziec 0,25 mg Afobamu zebys sie wspomagala na wchodzeniu w Anafranil.

 

Pramolan to gowno, wiec nie wiem po co to dal...No ale zawsze moze cos pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko długo czeba czekać na efekty a ja chodzę do liceum zocznego i nie byłam od początku roku na zajęciach ze względu na mój stan uczę się póki co przez internet choć trudno mi się skupić;jutro mam wizytę znowu u psychiatry już się boję ;jak tu wyjść z domu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×