Skocz do zawartości
Nerwica.com

List- Polskie Towarzystwo Psychologiczne


circ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda, że sama unikasz odpowiedzi na wiele pytań. Może tak jest wygodniej?

 

Odpowiedziałam tu na każde pytanie, szerzej niż wymaga tego temat.

Było też mnostwo pytań głupich i offtopu.

 

Na moje argumenty nie było odpowiedzi rzetelnych, lub było szyderstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużej sympatii do psychiatrów i psychoterapii (choć przyznam, że z tej ostatniej nie korzystałem, ale czytam opinie i rezultaty u innych), tylko że ten list jest fatalny, autor/-ka pisze tendencyjnie, sili się, żeby to wyglądało mądrze stosując urozmaicone słownictwo i forsuje jedyną poprawną opcję wyleczenia z chorób pod tytułem, wiara w Pana Boga i to konkretnie w wersji katolickiej. Bardzo mi przykro, ale od wiary w Boga skutecznie odciągnęły mnie między innymi problemy ze sobą, chociaż nie to było głównym powodem, to miało duże znaczenie. Bóg mi nigdy w niczym nie pomógł, więc w pewnym momencie byłem zmuszony przestać żywić nadzieję na jego pomoc, bo bym już dawno skończył źle, musiałem spojrzeć prawdzie w oczy, że sam muszę sobie dać radę, albo nic się nie zmieni na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zablokowałeś mnie, albo ktoś inny to zrobił.

 

[Dodane po edycji:]

 

Czemu zostałam zablokowana w innych tematach , a dwa usunięto w dodatku w Off-topiku?

Jest tu wolność słowa?

Podobno to forum ma pomagać ludziom, ale widzę, że ma jakichś "Ojców" dyrektorów.

Słucham Cię Marku.

 

Ogólnie piszę o tym, że szukacie odpowiedzi u ludzi, bo nie wierzycie, że cała prawda jest dostępna w necie, trzeba tylko SAMEMU jej szukać. Dostaliście już wiele recept i żadna nie poskutkowała, albo słabo. Dlatego tak się dzieje, że człowiek ceni to, co sam znajdzie.

Pokazuję wam tylko jak szukać, szukajcie sami, jak ja to robiłam. Też nie ufałam innym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam was w tym wątku z wieloma pytaniami na które nie macie odpowiedzi, bo nie szukaliście.

Obchodzi was tylko wasza choroba, którą karmicie własną uwagą i to wasz największy błąd.

Nie potraficie znależć jej przyczyn, bo nie jesteście wystarczająco dociekliwi.

Objawy macie za przyczyny.

 

Znam przyczyny swojej choroby,i poznanie tych przyczyn nie mialo nic wspolnego z wiarà czy nie-wiarà w Boga.Dlatego nie potrafiè zrozumiec Twojego toku rozumowania jakoby tylko "wiara"miala nam pomoc w poznaniu przyczyn choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ to ja Ciebie słucham..co chcesz udowodnic zakładając zabarwione "teoriami spiskowymi" topiki??

 

Bardzo cię proszę, byśmy rozmawiali stosując kryteria nauki, nie propagandy. "Teorie spiskowe" to pojęcie polityczne stworzone na użytek propagandy, jak "globalne ocieplenie", czy "tolerancja".

Ty na razie stosujesz język propagandy.

Ja posługuję się opracowaniami naukowymi popartymi powaznymi żródłami.

 

Cytowani są tu profesorowie uniwersyteccy, i mają publikacje, choć media o nich raczej milczą, bo władza oddala się coraz bardziej od nauki

To samo jest wszędzie. Epatują nas globalnym ociepleniem, kiedy najpowazniejsi naukowcy mu przeczą.

Epatują epidemiami ptasiej i innej grypy, choć lekarze wołają, że to zwykła, sezonowa grypa.

http://niniwa2.cba.pl/FRONDA.HTM

http://ksiazki.wp.pl/bid,19367,eid,20328,tytul,Okultystyczne-zrodla-nazizmu,ksiazka.html

nawet wiki o tym pisze i spójrz na żródła

http://pl.wikipedia.org/wiki/Towarzystwo_Thule

 

Tu jest prawda. I niełatwo to znależć w googlach, bo trzeba inteligentnie szukać.

 

Przecież te ideologie nie zniknęły. One nadal kręcą światem, uprawiają to ludzie z tytułami i w garniturach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ,

 

Szczescie od Boga, zes Ty tu trafila - taka kumata i wyedukowana, wszystko wiesz. Teraz wyjdziemy z mroku i wszystko juz bedzie latwiej... Naprawde mamy farta.

Na swiecie kryzys, ludzie sie miotaja od lekarstwa do lekarstwa, od terapii do terapii, nie wiedzac jak ratowac swoje marne istnienia... aż tu nagle BINGO !!! Oswiecilas nas.

Dzieki, ze zechcialas poswiecic nam swoj czas, za odkrywcze przemyslenia i za to, ze z nami jestes. Bede zaczynal i konczyl dzien od czytania Twoich postow. Najlepiej

jakbys byla caly czas zalogowana... :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Circ w innym wątku pisałaś, że Wiki nie jest wiarygodnym źródłem informacji...

Czy wiki to osoba? Nazwisko?

wiki to zbiór informacji pisanych przez różnych ludzi, więc żaden autorytet.

By sprawdzić, czy informacja jest prawdziwa, trzeba porownać z innymi żródłami. Jak to zawsze robię.

Jeśli szukasz nieomylnego mistrza tu na ziemii, a może tatusia, to cię rozczaruję.

Musisz sam.

I nie szukaj w onecie, ani na tlenie. Szukaj zawsze naukowych żródeł i też rób tu czujnie i porównuj.

Medialnych "autorytetów" nie słuchaj, bo oni pracują dla mamony, nie prawdy.

Nic tu na świecie nie ma darmo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę. Co mi zarzucacie?

Mądrość i wiedzę?

 

Jest prosty sposób na to, by mi udowodnić że kłamię. Sprawdzić.

 

Ja Ci zarzucam, że zadajesz pytania a sama unikasz odpowiedzi na te, które nie są dla Ciebie wygodne. Zarzucam sprzeczności w argumentacji. Raz źródło informacji jest rzetelne. Innym razem to samo źródło informacji rzetelne nie jest. Potem okazuje się, że nierzetelne źródło informacji jest rzetelny gdy posługując się nim znajdziemy treści, które sa odpowiednie.

 

Wyszukiwarka nie jest żródłem, ale narzędziem szukania żródeł.

W wyszukiwarce znajdziesz Biblię Boga i Szatana.

Obie chcesz wziąć bezkrytycznie?

Szukasz jednak tatusia, który ci da gotowe prawdy do główki.

Ile ty masz lat?

W pewnym wieku człowiek odcina pępowinę i jest SAMODZIELNY, co znaczy sam odpowiedzialny za to, co wkłada sobie do głowy.

Jesteśmy też odpowiedzialni przed sobą i Bogiem za to, co mówimy do innych. Jeśli kłamiemy, lub dzielimy się własnym nieporządkiem będziemy kiedyś z tego rozliczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc Wiki, odnosiłem się do podanego przez Ciebie źródła w Wikipedii.

Pod tym artykułem w wiki są podane żródła, na dole, z których korzystał autor artykułu. Zawsze je sprawdzam, dla ciebie może to obojętne, tymczasem to jest najważniejsze, inaczej tekst jest nienaukowy. Sprawdzam też autorów żródeł, gdzie indziej, ich życiorysy i poglądy, bo lewacka nauka jest dla mnie niewiarygodna.

 

Sprowadzacie temat na poziom szczegółów i pyskówki.

Dlatego poziom dyskusjii spadł.

 

Ponadto zablokowano mnie w watku "Test na dociekliwość" i nie mogę wam tam odpowiedzieć.

To jest fair, ze strony administracji forum?

 

Można tu powiedzieć byle co, szydzić z wiedzy, wygłupiać się, ale ludziom dociekliwym zamyka się usta.

Macie więc tu poszanowanie dla poglądów.

Tyle jest wart wasz relatywizm, że walczy z prawdą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ, ja w dalszym ciàgu czekam na odpowiedz na moje pytanie...co z tà wiarà i nie-wiarà?co to ma wspolnego z odkryciem przyczyn naszych schorzen?jesli juz wiem dlaczego jestem chora ,co ma z tym wspolnego Bog??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak na ulicę z transparentami?

 

Nie ma takiej potrzeby. Klamstwo i tak się zawali samo.

Ludzie, którzy stracili kontakt z prawdą chorują.

Jak sobie sami nie pomogą, zginą.

Bóg wyciąga do nich rękę, ale oni ją odtrącają na własną odpowiedzialność i koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nalezysz do jakiejs sekty ?

 

a Ty?

 

[Dodane po edycji:]

 

 

Pragnę zauważyć, że zanim to nastąpiło skutecznie unikałaś odpowiedzi na pytania..

 

Nie mogę pisać w kilku wątkach naraz. Przychodzi ci to do głowy, czy trzeba za ciebie popracować wyobraźnią?

 

Za brak natychmiastowej odpowiedzi dają bany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×