Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skala Depresji Becka


KrzysztofT

Rekomendowane odpowiedzi

mi wyszło 20, czyli umiarkowanie ze mną-ale ogólnie to nie wydaje mi sie,żeby ten test cokolwiek oddawał, odpowiedzi do tych pytań są raczej 'nie fair'- idą tylko w jedna stronę np wg schematu - nie-wiecej,więcej,bardziej- lub tak-mniej, słabiej,najsłabiej.. A nie powinno byc tak,że powinno iść w obie strony? chodzi mi o to,że od wyjściowego np 'tak' powinny być odpowiedzi bardziej na tak i bardziej na nie. Takie moje skromne zdanko, które nie wiem,czy ktokolwiek zrozumiał :P

 

pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyszło 20, czyli umiarkowanie ze mną-ale ogólnie to nie wydaje mi sie,żeby ten test cokolwiek oddawał, odpowiedzi do tych pytań są raczej 'nie fair'- idą tylko w jedna stronę np wg schematu - nie-wiecej,więcej,bardziej- lub tak-mniej, słabiej,najsłabiej.. A nie powinno byc tak,że powinno iść w obie strony? chodzi mi o to,że od wyjściowego np 'tak' powinny być odpowiedzi bardziej na tak i bardziej na nie. Takie moje skromne zdanko, które nie wiem,czy ktokolwiek zrozumiał :P

 

[Wg mnie - jakby co],widzisz, rzecz w tym by sie jak najlepiej sprecyzować i jak najściślej określić.

Trudno uciec od schematów,zresztą jak sama widzisz-one ułatwiają wiele spraw. Jak zaczyna boleć Cię brzuch i jest to podejrzenie wyrostka to konkretnie odpowiadasz, gdy lekarz badając pyta:"tu boli?". On też postępuje wg określonego schematu tutaj: w przypadku zapalenia wyrostka robaczkowego.

 

Trzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że wszelkie testy traktuje z przymrużeniem oka ,człowieka cięzko potraktowac według schematu bo tak naprawde każdy jest inny .Jevii napisała że lekarz tez postepuje według schematu ,owszem ale tez często bywa tak że sie myli i ten schemat ma sie nijak do rzeczywistości ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyszło 20, czyli umiarkowanie ze mną-ale ogólnie to nie wydaje mi sie,żeby ten test cokolwiek oddawał, odpowiedzi do tych pytań są raczej 'nie fair'- idą tylko w jedna stronę np wg schematu - nie-wiecej,więcej,bardziej- lub tak-mniej, słabiej,najsłabiej.. A nie powinno byc tak,że powinno iść w obie strony? chodzi mi o to,że od wyjściowego np 'tak' powinny być odpowiedzi bardziej na tak i bardziej na nie. Takie moje skromne zdanko, które nie wiem,czy ktokolwiek zrozumiał :P

 

pozdrawiam :D

 

Bo tak jak w życiu - albo jest dobrze, albo źle - nie ma stanów pośrednich. Albo chcesz się zabić - albo nie. Albo zjadasz ciastko, albo nie. Itd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jak w życiu - albo jest dobrze, albo źle - nie ma stanów pośrednich. Albo chcesz się zabić - albo nie. Albo zjadasz ciastko, albo nie. Itd....

 

moim zdaniem są stany pośrednie.

np. moge mieć ciastko, ale nie mieć ochoty go zjeść. :)

 

albo mieć ochotę na ciastko, ale nie takie jakie mam teraz przy sobie.:)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jak w życiu - albo jest dobrze, albo źle - nie ma stanów pośrednich. Albo chcesz się zabić - albo nie. Albo zjadasz ciastko, albo nie. Itd....

 

moim zdaniem są stany pośrednie.

np. moge mieć ciastko, ale nie mieć ochoty go zjeść. :)

 

albo mieć ochotę na ciastko, ale nie takie jakie mam teraz przy sobie.:)

 

Pozdrawiam.

 

Czyli masz ochotę na ciastko, ale go nie zjadasz. Żadnego stanu pośredniego tutaj nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zjedzenia ciastka to tylko się drażniłem. :)

Oczywiście, zgadzam się że nie można się zabić połowicznie. Ale można się okaleczyć psychicznie tak, że trudno to nazwać życiem. Nie znam przykładów, ale domyślam się że żyje wiele ludzi, których trudno nazwać żywymi (normalnymi). Albo chociaż funkcjonującymi w społeczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc ,ja tez sie do Was przyłączyłam i wyszło mi tylko 7 punktów czyli jest dobrze :D:D jestem dumna ze tak mam bo ciezką droge przeszłąm aby tak było ....jeszcze tylko ta nerwica brrr no ale mam nadzieje ze i to sie polepszy .Pozdrawiam cieplutko ,Krzysztofie odezwij sie jesli chcesz ,chetnie z Tobą porozmawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×