Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

incodnito nei wymysllaj bzdur!!! jakims kretynem jestes. ja cie kokietuje od nowa? to ty mi dzis sms pisales!! napisalam ci daj mi w koncu spokoj! znow ide do admina. ze moj nik podajesz na stronie do maxa.

 

Ja pierd*lę co za cyrk. Głupota niektórych ludzi jest bardziej porażająca niż moja pralka żle podpięta i kopiąca po mokrych dłoniach :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, :D

 

A z pralką uwazaj.......jak ma przebicie. Teraz całkiem powaznie mówię.

 

Wiem, wiem Kochana :smile: Teść musi do mnie wpaść i ją naprawić :smile:

Mimo wszystko wolę porażenia prądem niż głupotą :pirate: A tutaj tego dostatek jak widać :mrgreen: Boże, dorośli ludzi a zachowują się jak dzieci... Wstyd. Ale co tam, sobie w gniazdo srają, nie nam :mrgreen:

Idę stąd, jeszcze chwila i sama będę wymagać leczenia psychiatrycznego :pirate: O ironio :mrgreen::hide:

 

Dobranoc :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, jejuu, daj znac jak ta ręka?

 

Ludzie chwile mnie nie było a tu widzę szopki sie odstawiają :lol: i to niezłe. Nawet nie skomentuje bo nie chce mi sie wkurfiać.

 

Ja dziś jade na szkolenie do pracy :yeah: mam nadzieje, że mnie zatrudnią, trzymcie kciuczki :great:

Pochwale sie Wam w "Zwierzetach" kto zemną zamieszkał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, trzymam kciuki :great:

 

Dzień zaczął się ciekawie - po zwiększonej dawce Citabaxu mam prawdziwą "trzepaczkę" wewnętrzną, jest mi duszno i oblewają mnie zimno gorące poty. Przyszłam do pracy i myślałam, że zemdleję. Zaczęłam się wachlować jakimiś papierami, ale nie pomagało. Więc przyszedł mi na pomoc Marek i zaczął mnie wachlować taką dużą księgą i zrobił mi prawdziwy wicher. Z zachwytu wykrzyczałam "Och tak, Marek, zajebiście!!!", nie zdając sobie sprawy z tego, że drzwi są otwarte. Sekretarka zajrzała do nas z głupią miną, więc jej powiedziałam "No co, on mnie wachluje" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 13 mam fryzjera. Czuję lęk, boję się że nie usiedzę tam tyle czasu w jednym miejscu. Boję się, że dostanę ataku (ale czy to technicznie możliwe po 3 miesiącach brania SSRI?). A z drugiej strony czuję jakieś takie podniecenie :twisted: Jedyny plus, że salon mam pod domem zaraz (kosmetyczka, tipsy, solarium, fryzjer, masaż itd).

 

Aleks- trzymam kciuki za pracę.

Bliksa- daj znać co z ręką. Ładnie pojechałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałam ataków, że aż o nich zapomniałam. W sobotę siedziałam sobie spokojnie przy komputerze, mama przyszła chwile rozmawiałysmy i nagle serce zaczęlo mi tak szybko bić, gorąco mi sie zrobiło i duszno. Wzięłam Validol i polożylam się i wszystko przeszło. A dzisiaj siedzę sobie na praktykach i nagle zaczęło mnie boleć z boku pod lewą piersią i starsznie gorąco mi sie zrobiło i serce znowu waliło, też wzięłam Validol i po paru minutach przeszło. Teraz odczuwam klucia w klatce piersiowej. Dodam że nie chodze do psychologa dlatego w takich sytacjach biorę Validol albo persen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, trzymam kciuki!!Ja tez miewam leki u fryzjera hehe.Czuje,ze jestem ogladana i bez wyjscia:)Pomysl wtedy o pieknych wlosach jakie bedziesz miec.Zawsze dziala :great: Kobiety wyciszaja,relaksuja sie u fryzjera,kosmetyczki,a my nie mozemy.Marnujemy tylko zycie sobie :why: Ja dzis pomyslalam,ze za rok na wakacje bede miec 29 lat i sie zalamalam.Patrze na te mlode dziewczyny i zazdroszcze,ze ja takiego zycia jak one nie mialam.Dobrze,ze mlodo wygladam,ale jednak metryka to metryka;/ Ehhh

Jestem wkoncu zadowolona z wlosow,ale musialam je poprawic jednak.Nalozyli mi jasny bezowy braz i zakochalam sie w nim.Teraz o odrostach moge zapomniec.Wlosy po tych torturach musze doprowadzic do porzadku:)Czuje sie w nich bardzo dobrze,odzylam:) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zacznę gryźć ściany, odchodzę już od zmysłów, tak mnie trzęsie, że nie umiem utrzymać kolan w bezruchu, duszno, słabo, w głowie rozp*erdol, bolą mnie kości, żołądek wariuje, nie wiem już czy to jakiś wirus czy szaleństwo, czy skutek zwiększenia leku, heeelllpppp.

Boszzzzzzz, ale ze mnie jęczydupa, Kaśka opanuj się!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia mam to samo,od rana zbiera mi się na wymioty do tego jestem cala spocona i szczęka mi się zaciska.Za dużą dawkę chyba mam:(Ile tego citabaxu jesz teraz?

 

[Dodane po edycji:]

 

zaraz sobie slodko rzygnę. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu,jestem wykręcona zasypiam dopiero kolo 2,kompletnie mi się rytm rozregulowal bo zawsze bylam "skowronkiem",co to od 7 max jest na nogach.Jestem pobudzona,ale to nie jest mile pobudzenie.Propranolol to lek lagodzący tachykardia czy mi sie pochrzanilo?Imovane-co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×